Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160809, vloženo 03.03.2021 19:14:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Žena snov mi odchádza
Našiel som ju a je úžasná. Po stroskotanom vážnom vzťahu s tou nesprávnou som zistil akú ženu potrebujem a poznal som ju už pred tým. Je nám 26 , ona ešte nikdy vzťah nemala.

Je, trpezlivá, obetavá, nekonfliktná, dobrosrdečná, a aj krásna. Trávime spolu všetok voľný čas, krásne výlety a je mi s ňou úžasne. Veľmi som sa zamiloval. Ona vie ako ju ľúbim všetko som jej povedal, a povedala že to dávno vedela. Sme ako pár ale zároveň nie. Drží si ma trošku od tela, bozky padnú, dotyky sú.

Ale chce cestovať, na rok odchádza, ja by s ňou šiel ale teraz sa nedá, nemám na to.

Povedal som, že nejak budeme spolu, ona ale, že takto plánovať nevie, že chce cestovať a spoznávať svet. A nevie čo bude.

O mesiac odíde a mne je už teraz smutno, neviem čo mám robiť. Nechcem o ňu prísť, veľmi mi na nej záleží. Strašne by som s ňu chcel byť. Má to nádej, čo by ste robili?
 STano26 Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.03.2021 10:53:31
Jeď s ní!
 leafroller Muž19 Kategorie
03.03.2021 21:39:40
Tenhle přístup moc nechápu. Tvrdíš, že ji máš rád. Ale na druhou stranu jsi rozhozený z toho, když chce jít za svými sny a být šťastná? Proč? Jestli ji máš upřímně rád, tak jí to přej. Nebrzdi ji. Chtít si někoho připoutat k sobě je svým způsobem sobecké. I když chápu, že jsi kvůli jejímu odjezdu smutný. (A možná, když uvidí, že její štěstí máš na 1. místě - a ne svoje štěstí - bude o tobě smýšlet jinak.)
 cat*woman
03.03.2021 21:11:28
Jedna frajerka -
hmm asi máš pravdu ja som skúsil vlastne už toto keď dlhšie sme už ani nikde neboli a ja to vzdával, začal som sa chovať len ako ku kamoške už som ju tak nikde nevolal šiel s inými priateľmi a zrazu opäť ma všade volala a chcela so mnou tráviť čas a teraz sa opäť chovám ako pred tým a opäť je chladnejšia.
 STano26
03.03.2021 20:35:02
Vypadá to, že je i nezávislá. A proto pro takovou holku by bylo velmi těžké neuskutečnit svůj plán/sen v podobě cestování jen kvůli chlapovi. Na druhou stranu kdyby z tebe byla paf, tak to udělá a zůstane.

A jestli už ji stejně ztrácíš, tak můžeš zkusit její přístup. Taky si ji drž od těla. Jestli jsi jí pomalu vyznal lásku a asi ji částečně vyděsil, tak s ní klidně můžeš dostat, jak to teda s vámi vidí. Pokud řekne, že nijak a bla bla bla, tak ty na to zareaguj, že hledáš vztah. A chovej se k ní jako ke kamarádce. Ty ji ztrácíš, ona všechno ví a utíká. Možná by nebylo marné, kdyby měla chvíli ona pocit, že ztrácí tebe.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
03.03.2021 19:47:03
Nemyslím si, že by si jej bol presnejší, než to cestovanie. Skôr by ka však zaujímalo, že kam chce teraz cestovať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
03.03.2021 19:31:21
Souhlasím s Aldou, zas tak moc pro ní neznamenáš a ona pro tebe naopak. Je to kruté, slyšet od cizích lidí něco, co určitě nechceš slyšet ...
 kokoska94 Žena26 Kategorie
03.03.2021 19:18:00
Ještě je nevyzrálá, nechce vážný vztah, jsi jí jedno. Kašli na ni.
 AldaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk