Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160786, vloženo 03.03.2021 16:11:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prokletá místnost?
Zdravím, mám po dnešku něco, co ze mě musí ven.

Už dva roky jsem v nové práci, všechno super, jen jedna věc mi pořád vrtala hlavou. Jedno WC. V budově jich je celkem pět, ale tohle jedno nikdo nikdy nepoužívá. Když jsem si tam chtěl odskočit, vždy mi kolegové říkali, ať tam nechodím, že tam nikdo nechodí. Na otázku "Proč?" odpovídali tajemně "Na to se neptá," nebo "To místo má temnou minulost." Nechápal jsem. Dnes jsem si potřeboval odskočit a jeden záchod je mimo provoz, poblíž nebyl nikdo, kdo by mi to rozmluvil, tak jsem šel na tenhle "záchod, kam nikdo nechodí." Byl totiž nejblíž. Po vstupu do kabinky jsem začal litovat. Držák na hajzlpapír byl počmárán vyrytým sebevražedným nápisem (vizte odkaz níže), který zní "Doufám, že moje smrt bude mít větší smysl než můj život." Cítil jsem se tam hrozně nesvůj, jako kdyby někdo byl ve vedlejší kabince, i když tam nikdo nebyl, byla otevřená a prázdná, když jsem vešel. Rychle jsem dodělal, pro co jsem přišel, a prchal pryč.
Korunu tomu nasadila vrátná, která šla okolo zrovna když jsem vylezl. Řekla mi "Takže pravdu už znáš." a odešla pryč. Při odchodu z práce mi pak neodpověděla na pozdrav.

Myslíte, že je v pořádku mít v práci něco takového? Co se tam mohlo stát? Mohl si tam někdo sáhnout na život?

https://imgway.cz/s/Lnc
 Oxik49 E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.03.2021 18:12:58
Já bych řekla, že si z tebe v práci vystřelili. ;) Až příliš to nafoukli, aby se pobavili a tebe trochu postrašili. Nic si z toho nedělej. Stane se.
 kokoska94 Žena26 Kategorie
03.03.2021 16:34:33
To je díl Věřte nevěřte?
 Whisqui
03.03.2021 16:17:13
Ty vole, tak to je vážně masakr. A byl jsi srát nebo chcát? Já někdy v práci, když si potřebuju zčeknout Fejsbůk, tak chčiju vsedě.
Smajlík  Homer6694 Muž26 Kategorie

Asko-nabytek.cz

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk