Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160638, vloženo 01.03.2021 20:58:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Fyzioterapie - Podvod na lidi
Zajímám se o tělo už několik let. Zkoušel jsem klasiku fitness a později jógu a tai ti.
Nějak k tomu patří zdravotní problémy a tak jsem se začal o to hlouběji zajímat. Dneska mají zdravotní problémy hlavně lidi se zády a kyčle jsou další problémová partie.

Co chci zde řešit je to že žádné fyzioterapie nefunguje. Na chvíli se stav zlepší ale vrátí se to.
Problém je v tom že lidi mají špatný vzorec chůze.
Když jim řekněte, jak mají chodit a tímto vzorem chuztr si vyjít 2x týdně na hory a nebude je bolet nic. Vyléčí se kyčle i výhřezy plotének,včetně výhřezy v krční oblasti.

Jde o to že chůze léčí celý pohybový aparát a s tím si ale zdravotnictví nevydělá nic.
Tak jako semínko když roste, tak se vlní ten klíček. Vlní se v přírodě naprosto vše... Od chůze psa, koně,ananas, Šiška atd.. po hvězdné galaxie, větru, vody. Jde o to že tento stejný vzorec je obsaženy v chůzi.
Jako když si představíte spiralu DNA jak se vlní také, tak správná chůze, je vlna celého těla, kdy se každý sval opírá sám o sebe a tím se celé tělo dostane do ideálního stavu a začne regenerovat tělo.
V takové chůzi dochází i ke stimulaci jater a dochází k látkové výměně v orgánech. Tím proudí celý oběh krve přes celé tělo a řeší to mnoho problémů.

Všimli jste si že ptáci spí na jedné noze? Nebo že kůň ve stáji střídá zadní nohy? Jde o to že k této léčivé chůzi dochází jen když střídáme nohy - tak že to je jen chůze. Ale takto chodí asi přibližně 5% lidí. A malé děti, než na ně dají boty a začnou sedět ve škole 8 hodin. Je to vrozená biomechanika těla, která se ztrácí časem kvůli sezení atd.

Koukněte se co všechno mají játra na starost. Klouby, vázy, zrak atd..
Hodně nemocných lidi by vylěčila jen chůze. Ale na tom se nevydělá. A tak se cvičí izolovaně ale tělo funguje v propojení jednoho celku při chůzi z kopce a do kopce. Rpoto i celoživotní chůze na betonu přcházíme o vrozenou Biomechaniku v chůzi.
Škoda že to moc lidí neví. Řešilo by to mnohé.

Lidi začne bolet koleno ve 2 l0 letech, přidá se kyčle za 5 let a za dalších 10 let už je skolioza páteře a výhřezy. A vše začne obyčejnou věci - chůzi.

 Originál E-MAIL: Vlastimilkoutecky@seznam.cz   Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.03.2021 09:05:27
Ďakujem za prínosný príspevok.
 Starscream
01.03.2021 22:44:15
Proto si dávám Johnnyho Walkera.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
01.03.2021 22:14:24
Celé to vězí v tom, že lidé jsou prostě nepoučitelní. A s takovým materiálem se nedá pracovat.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
01.03.2021 22:04:18
To není jen o tom, že na chůzi nikdo nic nevydělá. To je i o tom, že lidi jsou obecně hrozně líní - zvlášť ti, co mají problémy s pohybovým aparátem - a ti fyzioterapeuti to ví. Takže i ví, že když někomu řeknou choďte denně X kilometrů, téměř nikdo to neudělá. Zatímco když ho naučí pár více méně efektivních cviků, který by měl dělat 10 minut denně, pak je tu jakás takás šance, že to ten člověk aspoň trochu chvilku občas dělat bude. A ve výsledku mu to tím pádem pomůže víc. I když to není to nejlepší, co by pro sebe mohl udělat. Ale je to to nejlepší z toho mála, co je udělat ochoten.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
01.03.2021 21:38:40
Podobný přístup má např. MUDr. Smíšek z Prahy 8. Někteří fyzioterapeuti opravdu řeší jen ten levý kotník nebo pravý loket a ne zbytek a celek.
 spiralni stabilizace
01.03.2021 21:16:24
Pokud ten podvod zachránil mé dítě, pak víc takových podvodů :)
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
01.03.2021 21:12:01
Chodím na soukromou fyzioterapii. Krom cviků, díky kterým mě již nebolí záda, tam též řešíme chůzi. Ano vše se vším souvisí.
 Alda
01.03.2021 21:06:19
Já raději místo fyzioterapeutů preferuji zkušené maséry, tam jsou výsledky hned. Fyzioterapeut je spíše jen takový předcvičitel a očekává, že budeš cvičit i doma.
 HMHB
01.03.2021 21:02:32
V podstatě máš pravdu, ale já trvám na tom, že mi fyzioterapie zachránila život.
 kokoska94 Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk