Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1160499, vloženo 28.02.2021 17:01:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Komunistická vláda nás chce terorizovat!
No, nestačím se tomu opravdu divit, pracuji od domu 62 km ve Zlínském kraji. Teď jsem doma v obci na Zlínsku, jenže zítra ráno jedu do práce, kde pracuji v okrese Uherské Hradiště, to znamená jako co? Že nemůžu do práce? Od zaměstnavatele mám papír, kdyby mě náhodou policajti kontrolovali, stejný papír jsem dostal i na jaro. Na jaro mě nikdo nekontroloval.
A ještě jedna věc, tam kde pracuji v obci, nesmím jít na procházku do sousední obce? Nasrat! Roušku jim venku nosit nebudu a taky to tak zůstane!


Taky máte pocit, že nás chce tahle ta komunistická vláda terorizovat???
 Iceman1988 E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.02.2021 19:29:35
Vláda je spíš bezradná. Ať udělá cokoli, bude to kritizováno. A i ministři vědí, že volby se blíží v říjnu. Opozice je vykoupe buď za oběti a promoření nebo za omezení svobody a poškození ekonomiky spíš za obojí. Být opozice vládou a vláda opozicí, možná by bylo vše naopak. A ANO s ČSSD by tepali Fialu z ODS, kdyby ten byl premiér.
 Čech24 Muž24 Kategorie
28.02.2021 19:14:11
Icemane, co myslíš, že by udělal někdo, kdo by se chtěl přemístit např. vlakem z jednoho okresu do jiného, když by ve vlaku viděl uniformované policisty?

Já myslím, že by se např. zamčel na záchodě a počkal by, až by ti policisti přešli z jednoho vagónu do dalšího vagónu.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
28.02.2021 19:10:19
Icemane, nic ve zlém, ale mám dojem, že nemáš představu, jak vypadá skutečný teror.
Taky mám dojem, že ses možná moc díval na filmy s tématikou druhé světové války :), ve kterých vojenská komanda hlídají nádraží, kontrolují lidi na silnicích atd.

V ČR je počet policistů v rozmezí 30 000 až 40 000. Policisté pracují na směny a samozřejmě jen část z toho počtu jsou poilicisté v ulicích. Takže, "střeleno od boku", v určitou hodinu dne může být v ČR nasazeno např. 10 tisíc policistů (v celé ČR !!!). Při např. 5 milionech pracujících
to je průměrně 1 policista na pět stovek lidí. Myslíš si, že je v jejich možnostech uhlídat pohyb každého občana? Dovedeš si např. představit, kolik času by jim zabralo jen legitimování lidí na nádražích?
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
28.02.2021 18:54:12
No, je to sice samozřejmě kapitalistická vláda, ale to je fuk.
Kdyby to byla komunistická vláda, tak tyhle problémy nemáme.
Zase bychom měli jiné, ale řádově menší.
Pozor, až nastoupí do vlády neomarxističtí piráti, pořád to bude kapitalismus, jakkoliv s neomarxistickými ideami a metodami. Lidé si tyhle věci často pletou a nejsou schopni si ani přečíst Ústavu určující společenské uspořádání nebo chápat základní pilíře států a fungování systémů. Pro pravicově a kapitalisticky laděné a jednodušší jedince je tedy nepředstavitelné, že by se kapitalistický režim choval v části rovin fašisticky či komunisticky resp. totalitně. Proto si to vysvětlí tím, že jsou to vlastně komunisti/socialisti. :,) NE, jsou to stále kapitalisti, je to pořád kapitalistický režim, ale používají krom jiného bolševické a fašistické metody.
Komunismus i socialismus (a také národní socialismus) totiž mají své jasné ideové, systémové a hospořádské pilíře, které dnes jednoznačně v praxi neplatí, zatímco platí ty kapitalistické.

Je to vůbec srandovní, že současnou fašisaci a bolševizaci společnosti často nejvíc podporují největší antikomunisti a antifašisti. Jak klasické.
A že to, co lidem nejvíce vadilo na československém socialismu, tady dnes máme v nesrovnatelně horším provedení (zákaz cestování, podnikání, cenzuru, perzekuci disidentů, diskriminaci a apartheid občanů na základě nějaké nuance atd). Jen jaksi zcela chybí ty socialistické jistoty (jistota bydlení, práce, důstojné mzdy, bezpečí) a pilíře socialistického státu (vlastenectví, soběstačnost, bezdlužnost, pevná měna, silná armáda atd).
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
28.02.2021 18:09:40
Liberecak: Ok, co mají občané říci, pokud jedou povinně k soudu na druhý konec republiky a soudkyně jim odmítla zaslat předvolánku? Že je moravská soudkyně píča a dělá si, co chce? Že jsou ve vládě kurvy a nenařídili zastavit soudní řízení během stanného práva?
Já fakt nevím, jak tohle občané vysvětlí méně zdatné části orgánů, kteří jsou schopni mlátit důchodce na lavičce, že nemá roušku, i když ji sami nemají nebo fackovat děti u rybníka nebo zaklekávat lidi jedoucí do práce za totéž.

Díky za rady od zdroje. :,)
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
28.02.2021 17:51:29
Jsi hloupý rozežraný čecháček, který může za tato opatření. Nebýt švejkování a ochcávání pravidel od lůzy jako jsi ty, tak to tady vypadá úplně jinak.
 bič a pryč
28.02.2021 17:51:22
Do práce by tě měli pustit potvrzením.

Obyvatelé větších obcí jsou ve výhodě na procházky do přírody.
 Positive plus Muž Kategorie
28.02.2021 17:31:57
Pozor, můžou ti poklesnout úspory.
Smajlík  Dalia Žena73 Kategorie
28.02.2021 17:29:45
Jako mazec, mám jet ve středu na ultrazvuk 40 km od bydliště a už vidím inteligentní Lidovou milici na hranicích okresů jak se diví " A proč si na to nejdete v místě svého bydliště" nebo "To vám nemůžou udělat někde blíže domova"? A co já jim na to " Ne, nemůžou, protože tu máme to Lepší Česko a v místě bydliště na to budu čekat 14 dnů"
 mljk
28.02.2021 17:27:04
Po setkání s několika fízly a s spoustou občanů je jasné, že jediný, kdo tahle absurdní zbytečná nařízení bere vážně, je vláda a uctívači totality jako matouch nebo qwertz. A souhlasím, že jsou to oni, kdo všechny terorizuje. Normální lidé se normálně chrání a žijí, jak se dá.
 leafroller Muž19 Kategorie
28.02.2021 17:25:59
Qwertz: Pokud by jsi to nevěděl, tak koronavir vznikl v Číně, kde lidé jí hady a různé pochybné existence a aby toho nebylo málo, tak jednomu chlapovi ve Vietnamu v břiše našli 100 červů, stežoval si na bolesti břicha. Na Čínu bych hodil atomovku.
Btw. Španělská chřipka taky vznikla v Číně. Není to o žádné zodpovědnosti lidí, to Asiati jsou pitomci.
Smajlík  Iceman1988 Muž32 Kategorie
28.02.2021 17:09:49
Terorizují nás nevzdělanci, lůza, vyližmozci ODMÍTAČI, kteří nic nedodržují a tím dávají vládě právo nás terorizovat. Už jsme dávno mohli žít život jako dřív. Utopit vás v žumpě!
Smajlík  Qwertz
28.02.2021 17:09:10
Policajtovi normálně řekneš že jedeš do práce a ukážeš pracovní potvrzení + občanský průkaz... Je to tak těžký ?

Do sousední obce klidně běž jestli to je ve stejném okresu... Teda já bych šel i kdyby to nebylo, tyhle nesmyslné zákazy jsou už moc.
 Liberecak Muž22 Kategorie
28.02.2021 17:07:10
radši komunisty NEŽ multikulti neobolševiky od pirátů
Smajlík  radši komunisty
28.02.2021 17:06:30
radši komunisty nebo multikulti neobolševiky od pirátů
Smajlík  radši komunistyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk