Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1160485, vloženo 28.02.2021 14:44:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak už chcípl ten PES?
Pamatujete, jak Blatný s velkou slávou vyhlašoval, že už nebudou žádná chaotická rozhodnutí?
Že teď bude skvělý systém PES, jednoduchý, přehledný a pro každý kraj zvlášť. Sláva!
Pak to jednou kleslo do 4. stupně, pak zase rychle zpět. A dneska už ho raději ani neukazují. Na strínkách ministerstva dosud je. Celý fialový. Index rizika prý 79. Ale prý se to zas počítá nějak jinak než tehdy.

Jen to, že se "nemocnice kriticky blíží svému limitu" slýchám už tak od začátku prosince...
 neochránil Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.02.2021 19:27:41
Vzhledem k tomu, že nepružný státní aparát v ČR má těžkosti i se zvládáním míň závažných problémů, než je epidemie,. tak by byl zázrak, aby ten systém PES prakticky fungoval.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
28.02.2021 19:20:15
*Dokončení
Je na vás používána klasická salámová taktika vaření žáby.
Nejdříve mírná opatření, pak tvrdší, pak ještě tvrdší, pak dočasný výjimečný stav, pak dlouhodobý výjimečný stav, pak permanentní výjimečný stav v podobě zákona a změny ústavy.
Stejně jako roušky byly předchůdce respirátorů a ty předcházejí vakcinaci a ta očkovacím pasům, bez kterých ztratíte veškerá občanská práva.
Tak tato manipulační technika funguje. Kdyby před rokem zavedli najednou to, co platí dnes, lidé by se vzbouřili. Když to samé zavádějí krok po kroku, lidé to postupně přijmou. A s částí občanů, kteří to chápou, proběhne nesmiřitelný boj o společenské uspořádání. Často pak tito svéprávní občané svým sebeobětováním chrání nesvéprávnou část, která svou nevědomostí, naivitou a zbabělostí chrání své vlastní katy a otrokáře.

Takže, K noze a neštěkat, hezky panáčkovat, prasata!
Pardon, pejsánci...
Haf
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
28.02.2021 19:19:26
To, co vláda a režim rok dělá, je standardní profesionální výcvik hlídacích vraždících psů nebo vězňů v laboratorním experimentu nebo primitivní verze nájemných vrahů nebo otroků v otrokářském systému. Defacto se do praxe společnosti ve velkém měřítku použil tzv. Stanfordský vězeňský experiment.
Občanům je systematicky likvidována svobodná vůle, důstojnost a schopnost samostatného uvažování ve prospěch absolutní rezignace, odevzdanosti a bezvýhradné poslušnosti.

Systém "pes" byl jen předchůdce pandemického zákona, abyste si zvykli na trvalý nouzový stav jako na novou normu společnosti a vašeho života bez občanských práv.
Název nebyl použit náhodou, pro organizátory jste vy občané jen prašiví psi a byl to záměrný symbol celé akce (použili by název Ovce, ale to by především feminisované ženy a ego muže ponižovalo a Kočka zase neposlouchá, takže pejsek je ideální).
Pak lze původně automatická práva přidělovat za odměnu podle toho, jak budete panáčkovat na povely vlády. Jste tedy vládou a médii cvičeni a týráni jako špatní psi.
Proto vám vždycky na chvíli povolí obojek s vodítkem a pak zase přitáhnou. A tak stále dokola, dokud zcela neztratíte vůli k odporu a budete vděčni už jen za to, když nedostanete ránu holí. Takhle se postupně vycvičí duševní a tělesná troska, dokonalý bio otrok, poslouchající bezmyšlenkovitě sebeabsurdnější povely.
Nakonec si i sami budete kopat hrob nebo vázat oprátku nebo pošlušně odpochodujete do plynu i s vlastními dětmi. Dušení sebe a svých dětí v hadru je obdoba této cesty do plynové komory. Zatímco smrtící vakcína je obdoba euthanasie. Narozdíl od nacistických poměrů vy to ale dnes děláte ještě dobrovolně.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
28.02.2021 18:02:10
Kdyby lidi nebyli kokoti, tak se tu nic nemusí nařizovat. Každý jen vláda, vláda, ale aby každý z vás proto, aby byla situace lepší, něco udělal to ne.
 ostraha 001 Muž35 Kategorie
28.02.2021 17:37:36
...a pěkně prosím, ten Vojtěchův úžasnej Semafor ještě platí?
Smajlík  volič koblihy
28.02.2021 16:23:43
Lež jako věž
Smajlík  85Josee
28.02.2021 15:22:01
Když pes štěká jinak, než pán chce, musí být usměrněn.
Smajlík  klukjakobuk
28.02.2021 15:08:15
Nemocnice budou stále stíhat i když bude denní nárůst 30 000, jelikož bude víc pacientů umírat, takže to bude stále cirkulovat.
 Dawe432
28.02.2021 15:06:24
Tak hlavně nos na držce respirátor a dezinfikuj si pazoury, ať je od toho hnusu brzy pokoj.
 bič a pryčPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk