Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160040, vloženo 23.02.2021 12:00:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
jihoAfrická mutace ale co ta naše
nejdříve Britská, pak jihoAfrická ale copak si ještě nikdo ve světě nevšiml, že mi tu máme bezpochyby československou mutaci?
Jsem z toho jelen, brzo budeme všichni zavření doma ale nikdo neví za jakých podmínek. snad lze usuzovat z dění ve světě...
takže ven zákaz 24/7 ale jak to bude s jídlem? Bude se rozvážet a nebo dostaneme za úkol se předzásobit na trvalý pobyt doma po dobu 2-3týdnů?
Venčení psa na povolení sms?
někdo bude mít doma homeoffice a někdo bude doma jen čumět na TV protože fabriku si domů vzít nebude smět?
Docela bych uvítal takové nějaké rozsáhle řešení ale tak třeba před půl rokem...
celkem se na to těším, jak nízkointeligenčně nastaví pravidla a v jeden výkend se nahrnou do všech krámů i ti lidi, co ven skoro nechodí a všichni si budou vyměnovat z ruky do ruky vozíky z krámu a čekat frontu u toho a až pak budem "všichni" doma a těch pár policistů co na čr máme budou jezdit sem a tam a bezdomovci a fetky a jiní budou mít žně, protože budou moci krásně bez povšimnutí vykrádat veškeré "opuštěné" objekty a nebo až vyjdou do ulic pár stovek pitomců a policie bude fungovat stylem buď budem tady a nebo tady.
Jojo bylo by to fajn ale copak lze čekat, že by naše vláda poté vymyslela nějaký fungující plán jak ohlídat pohyb nakažených a do jednoho nakaženého udržet mimo kontat lidí co budou mít svobodu?
nakonec stejně kdo má umřít umře
 už aby to proběhlo Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.02.2021 01:12:23
týgríí csa plovo "výkend".
Smajlík  cutetranslator
23.02.2021 17:13:41
Gramatika odpovídá obsahu.
Smajlík  Militantní*konzerva
23.02.2021 14:49:32
Tak hezkej vejkend!
 Kvetak
23.02.2021 13:33:28
výkend, jo ?

je vidět, že některým ta škola fakt evidentně chybí.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
23.02.2021 13:05:44
leafroller: jakej boj? hladiny adrenalinu ani nic jiného se mě v těle nějak nehli. Napsal sem toho tolik, protože jsem blázen a zrovna se mi chtělo napsat nějaké písmenka a sledovat jakoukoliv reakci, protože mě o nic jiíného nejde ale řešit každý den a všude chyby v češtině a nezabývat se tématem je i pro blázna celkem nepochopitelné. Nikoho to nezajímá, tak proč na to pořád upozornovat?
 už aby to proběhlo
23.02.2021 12:58:09
Co jsem tak nějak vyčetl, tak ke vzniku nějaké více nebezpečné mutace dochází v promořené populaci, viz. Brazílie. Jelikož v ČR je virus, hodně rozšířený. Může dojít k nějaké nové variantě, ale to neznámá že bude nebezpečnější než ty ostatní, možná nakažlivější. Spíš zajímavé je, že k mutaci dochází v tělech bezpříznakových jedinců.
 Dawe432
23.02.2021 12:52:38
Wow, to bylo asertivní! Já jen poukazuji na to, že těmito hloupými a zbytečnými chybami jen snižuješ svůj boj.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
23.02.2021 12:52:08
Zase predbihas :D
 *Kobra* Žena27 Kategorie
23.02.2021 12:39:40
leafroller: smysl komunikace je se domluvit a ne řešit jestli někdo napíše správně něco co slovy říci špatně nelze... Hele to je pak každej vš, vzdělanej, jenom z toho důvodu, aby ukázal, že dokázal vystudovat vš ale většinou k tomu neměl žádný jiný důvod a pak se podívej jací ti lidi jsou.
Mě to i a y třeba vůbec nezajímá, někdy to napíšu správně a někdy špatně a třeba právě to samé slovo v jednom článku dobře a jednou špatně a myslíš že mě to zajímá? myslíš že má tvůj příspěvek nějaký smysl? ty si slovo výkend už určitě mnohokrát viděl a zrovna dnes někomu děkuješ? proč? Jo, protože se jako za to asi budu stydět? Proč bych měl uznávat nějaké pseudohodnoty? takovej superznalec češtiny může být třeba superkretén co se týče výchovy dítěte, fungování ve společnosti atd atd. Piš něco, až tě něco bude zajímat, až to bude mít nějaký význam. Důležitější je to, jak se člověk chová a ne jestli zrovna v danou chvíli ví nebo neví, nebo řeší, nebo neřeší i a y. ty se zrovna chováš jako někdo, kdo nemá co dělat a poukazuje na jedno písmenko v textu a to je chování co značí, že nemáš co dělat.
 už aby to proběhlo
23.02.2021 12:29:09
Díky za slovo "výkend".
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
23.02.2021 12:10:02
hmm, ono by šlo i nějak teoreticky vypočítat jak dlouho by naší vládě mohlo trvat proočkovat cca 11mil. lidí a výsledky by se mohli lišit i o několik let ale můj vlastní odhad byl před pár měsíci 11 let a nedávno byl můj odhad asi 4 roky ale dejme tomu, že 6 let? Já jen, že než se to tady proočkuje, tak už třeba taky žádný koronavir nebude, alespoň ne v TV a podobně a v nemocnicích se záhadně zase začnou objevovat případy chřipky kterých bylo myslím ještě v prosinci 0 případů jak vyšetřoval nějaký imunolog od kterého sem se ale nedozvěděl výsledek vyšetřování, proč máme v r.2020 0 případů chřipky.
 už aby to proběhlo
23.02.2021 12:09:34
Víš co by pomohlo nejvíc? Přestat si dělat do kalhot.
 Razerr Muž27 Kategorie
23.02.2021 12:01:36
Můžeme se modlit, aby nás zachránila vakcinace. Nic jiného nás do nějakého normálního života nevrátí
 havajský princ Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk