Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160024, vloženo 23.02.2021 02:54:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
stále se opakující myšlenky
Moje myšlenky jsou hrozně zvláštní. Jeden člověk mi říkal různý věci o mně, nevím jestli to myslel vyloženě zle nebo ne. Ale mně to zůstalo jak vytesaný v mozku. Hrozně moc bych chtěl aby ty vzpomínky na to co mi říkal zmizely. Teď už ho asi nikdy nechci vidět, dřív to byl můj hodně dobrej kamarád. Ale to nevadí, s tím se zvládnu smířit. Jenže vždycky minimálně po pár dnech si na to bůhvíproč vzpomenu a mám potom špatnou náladu. A někdy se mi ty myšlenky točí v hlavě pořád dokola, i když vím, že na to myslet nechci a jenom ztrácím čas. Nikdy mi nic tak neutkvělo v hlavě, lidi co nemám rád z mysli celkem lehko mažu. Ale tohle se mi pořád vrací dokola a dokola a přitom už je to celkem dlouho. Je to šílený a těžko se na to zapomíná i když pořád něco dělám. Prostě nechce zmizet a já jenom doufam, že už ho neuvidim. Vlastně mi až tak nevadí a klidně bych si s ním někdy pokecal, ale to co se mi kvůli němu děje je pro mě peklo a bere mi to čas. Já prostě nevím jak to smazat, napadá vás jak se toho zbavit/přijde vám to normální? Mně ani ne a leze mi to na nervy a nechci už na to myslet. Je to jako kdyby se zaseknul film a pasáž 10 vteřin se přehrávala pořád dokola dokud se mi nepovede na to přestat myslet. Medituju atd ale tahle jedna vzpomínka se mi pořád vrací. Snad se z toho nezbláznim, prostě nevím jak to někam uklidit a zamknout.
 pacient26688r Muž84  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.02.2021 07:21:43
Napis vole kdyz chces pokecat
Smajlík  Bohdan
24.02.2021 07:13:00
Daví to bude dobrí

nejsi to doufám ty?
Smajlík  Bohdan
23.02.2021 09:12:19
Tak to hoď sem "do placu" ..
Tvá obsesivní myšlenka pak bude cyklit v hlavách desítkám dobrovolníků ..
.
.
"zabil jsi koťátko, zabil jsi koťákto, zabil jsi koťátko .." tak nějak?
Smajlík  Hov hov Muž52 Kategorie
23.02.2021 06:10:58
Asi by bylo nejlepší s ním pokecat a zjistit jak to myslel. A taky bych zapřemýšlel jestli na těch " zlých " věcech nebylo i něco pravdy a možná proto se toho nemůžeš zbavit.

Já si třeba vybavuju, že mi před deseti lety kamarád taky řekl něco, co mě mrzelo. A dodnes si na to vzpomenu. Jenže teď vím, že měl pravdu, i když jsem se na něho tehdy zlobil.
 davidred Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk