Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160009, vloženo 22.02.2021 23:11:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už chci zpátky do Prahy
Celý svůj dosavadní život jsem žil v Praze. Po tom, co se máma s tátou rozvedli, jsme byli s mámou nuceni jít bydlet k babičce. A to je ten problém. Vesnice se nachází na Šumavě a v okolí není co dělat, krom přecházek v lese a po horách. Budějovice jsou vzdáleny zhruba 40 km od vsi a já prostě nemám co dělat.
Zažil někdo taky takový šok? Jak jste se s tím vyrovnávali? Mně zatím přišel nejlepší nápad si zakoupit psa, abych s ním mohl chodit na procházky, protěže samotného mě to už fakt nebaví.
 Sedlák Muž14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2021 13:38:32
Opět tady všichni srovnávají hl.město Prahu s vesnicema. Srovnejte, alevexnici v horách třeba s Ostravou a nebo Orlovou? Potomonaříkejte jak je na vesnivi zle. Samozřejmě dostupnost služeb je horší, ale v menších městech máte akorát dostupnější továrny, hospy a supermarkety ve kterých lrodávají odpad ze západu. Ano, kxyžmědto v ČR tak někde v čechá a nebo Brno, jinak radě vesnice v díře.
Smajlík  pinnhead
23.02.2021 12:50:27
Ahoj :D jo já zažívám úplně to samy. Přestěhovala sem se po 7 letech z Prahy k rodičům na samotu u lesa. Fakt mazec. Jediný co můžu dělat je jít venčit psa do lesa :D takže se neboj nejsi v tom sám a je to fakt... při nejmenším zvláštní
 *Kobra* Žena27 Kategorie
23.02.2021 08:25:21
Jinak vy co ho nechápete a píšete tady že byste si to s ním vyměnili, dost pochybuju že by se vám líbilo strávit mládí na vesnici. Za prvé tam nic není, kdo není sportovně založený může volný čas trávit jen doma u televize. Není tam moc mladých lidí a ti co tam jsou jsou takoví mladí důchodci. Kvalita škol je mnohem horší, horší jsou i šance se pak z takové školy dostat na nějakou dobrou. Prostě pro puberťáka který má nějaké zájmy a ambice je to strašná brzda. Takže tě úplně chápu. Ale myslím že bys to přece jen kvůli mamce ještě rok dva měl vydržet.
 PodobnáHolka
23.02.2021 08:17:58
Ano, taky jsme se odstěhovali na vesnici když mi bylo 13 a strašně mě to štvalo. Máš v Praze ještě nějaké příbuzné nebo tátu? Ještě bych počkala než dokončíš základu a pak bych se přihlásila na nějakou SŠ do Prahy.
 PodobnáHolka
23.02.2021 07:22:24
Nedivím se Ti, vesnice je hrůza-děs, nic tam není, všude daleko, jenom samí důchodci a teplákoví starousedlíci. Tam se může líbit jen někomu, kdo rezignoval na život.

Jinak, cca před 10 lety jsem to na půl roku na chalupě v rodišti mého otce zkusil taky, ale to z důvodu, abych to měl blíž k přítelkyni, byli jsme od sebe 200 km, tudíž jsem vyměnil "své" krajské město za vesnici o 2000 obyvatelích, leč netrvalo dlouho a přestal jsem to dávat.

Zvyknout si z města na vesnici opravdu nejde, přeji Ti brzký návrat do Prahy, zařiď si to.
Smajlík  Tazatel0007 Muž35 Kategorie
23.02.2021 07:06:42
Jak není co dělat?
A co dřevo naštipat, pozametat verandu, zahonky ponalu přichystat na sadbu, stromky ostříhat, no co? Tam je práce akorát musí člověk se podívat.
Krásná atmosfera je na dědině, takové úkony, to je posilovna zdarma.
V životě bych do takového velkého města nešel, mě se to hnusi, když vidim ty odporné dvacetipatrove paneláky a milion lidí
 LADIN 123
23.02.2021 00:45:23
Do Prahy, do Podolí, do lékarny, do prdele to je mi smutno.

To by mě zajímalo kde žiješ, když do ČB to máš 40 km ze Šumavy. Vždyť jen Krumlov je z Budějc 35 kilometrů a to ještě zdaleka Šumava není. To budeš spíš někde kolem Novohradských hor, nebo tak něco, ne?

No vidíš, já bydlím v centru Prahy a klidně bych to vyměnil za domeček na Šumavě. Ale Tobě se nedivím, pro mladé kluky tu je víc vyžití. Nás staré už láká spíš ten klid a ticho, což je přesně to, co v Praze není.
 davidred Muž27 Kategorie
23.02.2021 00:17:06
V Praze nejsou ani ty hory ani ten les. Jen houmlesáci, kteří se táhnou ve skupinkách se psy a vybírají popelnice a popíjejí alkohol.
 Petr Z Prahy
22.02.2021 23:46:22
A myslíš že teď je to ve městě lepší?
 asdf9876 Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk