Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1159971, vloženo 22.02.2021 14:05:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Overthinking po pohovoru
Dělám to zase! Vždy strašně stresuju před pracovním pohovorem, vymýšlím nesmyslné scénáře jak se tam určitě ztrapním. Nakonec to většinou (a dneska taky) dopadne na pohodu. Odpovídám si myslím normálně, myslím že nepůsobím zakřikle, ptám se na otázky atd. Ale stejně jen co vylezu z budovy, moje hlava už jede na plné obrátky a vypichuje mi odpovědi, který třeba nebyly tak super, nebo co jsem řekla špatně a neohrabaně a tím jsem se totálně potopila atd. Přitom racionálně mám pocit, že fakt dobrý, ale stejně mi ty myšlenky v hlavě pořád jezdí. A pak za chvilku přijde panika, že nikdy nenajdu práci, když určitě působím strašně trapně.
 Kazdypohovor Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2021 06:41:01
To zažívá asi každý. Já si vzpomínám, že po pohovorech mi až venku vždycky došlo co jsem měla říct, nebo lépe. A nejen u pohovorů, totéž jsem zažívala i u rande, nebo u jiných situací, když mi na tom opravdu záleželo. Asi to bude prostě tím, že nám ta věc není ukradená a že nám záleží na tom abychom se předvedli co nejlépe.
 Čtyři Tlapky Žena29 Kategorie
22.02.2021 19:31:21
Zaměstnanec si vybírá stejně jako zaměstnavatel. Jakmile budeš mít něco za sebou, nervozita bude pryč, a nebudeš muset přikyvovat pindům typu "máme tu přátelský kolektiv a hezký výhled z okna".
 asdf9876 Muž27 Kategorie
22.02.2021 18:32:55
A to v podstatě o nic nejde, že? Chápu, prošla jsem si úplně tím samým. Drž se holka ;)
Smajlík  kokoska94 Žena26 Kategorie
22.02.2021 15:34:23
Ahoy!

A ty tu práci jako jeste furt nemás jo ?
 Mára-Lucky777 Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk