Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157264, vloženo 24.01.2021 17:03:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jazzová kytara
Přibližně 5 let hraji na akustickou kytaru, převážně country a folkové songy, ale i některé složitější. Nedávno jsem si pořídil elektrickou kytaru a rád bych na ni zkusil hrát jazz.
Kromě Karla Plíhala ale neznám žádné muzikanty jak z Česka, tak ze zahraničí, které by se vyplatilo naposlouchat pro inspiraci při hraní na kytaru.
Nějaké tipy?
 Hudebník20 Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2021 19:07:42
Ok, snad půjde někdo s nadbytečným pečeným holubem kolem a toho chřtánu si všimne. Tykej mi a neber si to osobně, vytahováním se na dvacetiletého kluka bych fakt moc nevyrostl.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.01.2021 19:05:09
Ach jo, nesnažte se mi tu dávat rady do života z pozice staršího mudrce. Prostě jste si chtěl shodit někoho, kdo se podle vás blbě zeptal, tak už mi konečně poraďte, o co jsem žádal, nebo si tohle kázání laskavě odpusťte. Pokud vás moje žádost skutečně tak vytáčí, tak můj thread prostě ignorujte - tak prosté to je.
Napsal jsem, že mým úvodem do jazzu je Plíhal a že hraji country a folk. Už to by pro někoho, kdo se v jazzu vyzná, byl dostatečný materiál k tomu, aby mi nahrál interprety, ke kterým budu mít blízko a kteří mi pravděpodobně sednou.
Vy jazzu evidentně nerozumíte, akorát se snažíte zabít čas shazováním jiných. V další odpovědi mi prosím zkuste aspoň částečně poradit nebo už raději neodepisujte. Ztrácíme tím oba čas.
 Hudebník20 Muž19 Kategorie
24.01.2021 18:11:48
Jasnými slovy by to bylo “posnaž se nejdřív sám, jinak je to od tebe buď dětinské anebo čistá drzost” - a zapiš si to za uši, kluku. Všichni lidé kolem tebe nejsou tvoje milující a všechno automaticky odpouštějící maminka. A kašli na to jak to takhle žluté na modrém zní, mluvím s tebou přátelsky a jde například o naprosto základní premisu v opensource komunitách - když přijdeš do chatu požádat o radu jiné programátory a bude zřejmé že sám jsi do řešení SVÉHO problému před svým dotazem nic neinvestoval, ti kdo se tam na tebe nevykašlou budou z 99,99 % nekompetentní začátečníci.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.01.2021 18:03:48
Pak ale běž dělat něco, kde to nebude vadit a nesnaž se mě tu shazovat :) Pokud nemáš nic na doporučení, marníš tu čas. A já s tebou.
 Hudebník20 Muž19 Kategorie
24.01.2021 18:00:34
Promiň, jsem mentálně postižený, návykem na svět kde si muži chodí pro rady až když nevědí kudy kam.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.01.2021 17:58:59
Dobře děláš, že se snažíš být vypadat cyhtře, ale bezhlavé googlení mi nepomůže :) Zajímá mě názor lidí. Třeba se tu najde někdo, kdo byl v podobné situaci a doporučí mi nějakého kytaristu, který mě uvede do světa jazzové hudby, takže pak najdu snadno jiné interprety.
Stejně jako mě kdysi kamarád uvedl do metalu skrze Nightwish. Ty bych taky prostým googlením typu "top 10 metal bands" nenašel.
Ale díky za pokus.
 Hudebník20 Muž19 Kategorie
24.01.2021 17:13:17
Dobře děláš, že zkoušíš žít bez google. Čistě se Zpovědnicí si ale nevystačíš.
https://pasteboard.co/JL8Xewl8.png
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk