Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157260, vloženo 24.01.2021 16:21:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dopad lockdownu na ekonomiku jedince
Tím, že došlo k lockdownu, který trvá už dlouho, došlo taky k tomu, že nemám informace od známých ohledně jejich ekonomické situace. Navíc by mi to asi neřekli, pokud by vyloženě nepotřebovali pomoct.

Tak mě zajímá, jak na tom jste? Krachujete, přežíváte? Nebo jdete nahoru?

Já osobně dělám v oblasti, která pokles nezaznamenala, takže mám naštěstí práci jistou. Z ekonomického hlediska patřím naštěstí mezi ty, pro které se nic nezměnilo.

Díky a hezkou neděli
 Kopho E-MAIL:   Muž27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.01.2021 03:45:09
Ale tak přežiju to...
Smajlík  PretorianCZ Muž27 Kategorie
24.01.2021 19:30:35
Jedina zmena je, ze tak, jak to pred rokem vypadalo, ze budu pravidelne litat za ne-EU zakaznikem do teplych krajin, nakonec jsem tam byl jen v unoru na uvodni workshopy. A od te doby se vsechno deje bohuzel jen vzdalene.
Virus nase odvetvi nijak nesasahuje. A ja osobne jeste usetrim, protoze diky lockdownu skoro nechodim do hospody, do klubu, na koncerty a na jidlo do slusnych restauraci..
 Kvetak
24.01.2021 17:28:25
Mně se daří dobře. Minulý rok byl sice na draka, dělal jsem půl roku jen na půl úvazku (+ jsem byl 2x nemocný), ale to bylo jen z počátečního leknutí zákazníků. Naopak teď máme o to více práce, firma na současné situaci profituje a já se také postupně vzpamatovávám.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.01.2021 16:36:51
Tady lockdown od jara nebyl, asi že už to nikdo nechce zažít (takže se podle toho všichni chovají), ale bez turistů je to zlé. Pro mě to znamená ještě menší šanci najít si se svými hendikepy práci v místě, jsem odkázaný jen na klávesnici a s ní to v posledním roce taky nebylo nijak veselé. Na rozhazování to teď není, natož třeba na nějaký zájezd k moři (musím k němu chodit pěšky jako žebrák), ale když se mě zeptáš jak se mám, usměju se jako po zralé jahodě, řeknu že dobře a nebudu lhát.
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk