Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157226, vloženo 24.01.2021 07:49:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se z výhody stala nevýhoda..
Nekdy se z výhod s kamarádem vyklube proste neco vic ... aspon z jedny strany.. obcas mi prijde ze snad i on neco cítí ... kdyz se vidíme treba po par dnech tak se zeptá jestli jsem ho podvadela ... kdyz si pisu fakt jen ciste s kamarádem tak se pta s kym si furt pisu jestli je to nejaky novy borec... tak nevim co mam za tim hledat... ze jen proste klasicky zarli nebo me k tomu zarleni ma i trochu rad? Ted jsem zrovna nemocná a tak mi volal asi dva dny po sobe ze pojede do obchodu a jestli neco nepotrebuju no tak mi dovezl nakup ... ale i tak premyslim nad tim ze kdyz on furt zjišťuje jestli Ja nekoho jinyho bokem nemam tak jak to mam zjistit Ja? Mam se ho na ferovku zeptat? A jak poznam ze nelze? Zaroven je asi o 18let starsi to by mohl mit vic rozumu nez dnešní chlapci mladi ne? A jinak kdo by chtel kritizovat ze mam staršího nabíječe :D Wtf proste se to stalo a Ja kdyz jsem ho videla pred pul rokem poprvy tak jsem si ani nemyslela ze bych s nekym kdo je o tolik starsi neco mela ale nejak si získal moje sympatie:/ a to Ja Hold neovLivnim
 LaskaaJeLaskaa Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.01.2021 01:28:06
Žárlí, protože by tě chtěl jen pro sebe, takže myslím si že je to oboustranné.

Myslím si že kamarádství s výhodama neexistuje a nefunguje, vždy z jedné strany to bude po chvíli něco víc.
Smajlík  Štěrk Muž18 Kategorie
24.01.2021 20:30:49
Dle vseho se do toho krome tebe zamotal i on.

Been there, done that..
 Kvetak
24.01.2021 18:05:12
>Michal-222
Dříve jsem dělal průmyslové řídící systémy a tam se bezpečnost řešila hodně i v návaznosti na mechaniku, teď dělám laboratorní přístroje (zejména pro analytickou chemii/chromatografii, poskytuju podporu a servis pro genové sekvenátory a podobné haraburdí). Nejsem sice projektant stavebních a dopravních konstrukcí, ale určité povědomí o bezpečnostní problematice mám.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.01.2021 17:12:55
Ježek second edition:
>>>Mosty sice nestavím, konstruuji jiná zařízení<<<

Jaká zařízení ?
 Michal-222 Muž44 Kategorie
24.01.2021 15:49:31
Zatracená Existence, jenže já nemyslel egoismus jako léčení si ega. Za egoismus ve vztahu považuji situace, kdy jde o to, kdo velí, kdo bude mít pravdu, kdo je šéf, kdo žvaní nesmysly, podle koho všechno bude. A z toho podle mě vychází většina hádek a většina rozchodů.
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 14:45:41
leafroller: Mladší chlapci znechucení si zase hledají starší dámy. Je to tak. Pořád někdo na něco nadává, ale že by začali od sebe, to ne. Radši jdou do nejkomfortnější zóny, tam si hledají maminky a tatínky, kteří vyslyší jejich brekot. A to je mor. Absolutní nesamostatnost.

Shodneme se, že základem vztahu sex není. A není to ani milování (předehra), která je před sexem :-))

No právě. Egoismus, čili léčení si ega, kdy si člověk myslí, že na něco má, protože si to potřebuje vykompenzovat. A většinou na druhou misku vah vloží peníze a mladí na to slyší, protože sami moc peněz nemají. A je to jen takový obchod, jak na chvíli obšťastnit chudáka, který má jen ty peníze.

Ježek second edition: Přiznávám, že jsem neměl házet do jednoho pytle, ostatně to také nemám moc rád a teď jsem se toho dopustil. Ale předpoklad je většinou určen na převládající veličině, nikoliv na tzv. "náhodě".
U lidí si myslím, že platí ty samé fyzikální zákony jako pro všechny přírodní prvky na Zemi. Já totiž na ty náhody nevěřím, náhody neexistují. Za náhodu vždy jen dosadíš něco, co si jinak, za současných podmínek poznání, nedokážeme vysvětlit. Ale vše je nějakým způsobem určené a zákonitosti existují jak v chování lidí, tak v chování zvířat, tak v chování čehokoliv jiného.

Čísla jsou podstatná do doby, než o nich nemůžeš prohlásit, že podstatná nejsou. A já je mohu prohlásit za nepodstatná, pokud řeknu, že věkový rozdíl je 20 let +/- 2 roky.

A já si myslím, že právě právě rozdíl 20 let je určitě vyšší než můj rozdíl v chybě, kdy jsem se spletl o 4 roky, což je pouze 1/5 (20 %) z 20 let, s nimiž hlavně operuju.

A beru je jako směrodatnou veličinu. Proto marginalizuji moji pětinovou chybu. Důležité je, že se nespletu v chybě, která čítá 20 celých let (což je při rozdílu věků 20 a 40 let už statisticky významný rozdíl).
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 14:31:37
>Zatracená Existence
Cituji: "Matematika je jedno z největších neštěstí doby?"
Nikoliv - špatná interpretace je neštěstí doby.


Cituji: "jde o to, že normální muž si hledá vrstevníky jako své partnery, normální znamená valná většina. Statistiky ukazují, že vztahy s obrovskými věkovými rozdíly jsou nejméně stabilní. Že jsem to trochu zevšeobecnil, tím jsem jen dal slovo do rvačky."

To se přece vzájemně nevylučuje. Máš pravdu v tom, že je to v mnoha ohledech jednodušší (životní etapy), nevylučuje to však možnost,l že může fungovat větší věkový rozdíl. Netvrdím že to je ideál a vydrží to (může se stát že ne stejně jako jakýkoliv jiný vztah, vztahy se rozpadají zcela běžně bez ohledu na věkové rozdíly). Naopak ty to hned od začátku zavrhuješ a hned z těch mužů děláš tragédy, kteří to nemají v hlavě v pořádku. Toto prohlášení je nesprávné a zevšeobecňující.
Právě zevšeobecňování a házení všech věcí do jednoho pytle je mor. Lidé jsou samostatní jedinci a vždy záleží na interakci dvou konkrétních jedinců za konkrétních podmínek. V tom je právě krása lidství. Nefunguje to jako chemie, kdy víš, že když smísíš látku A s vlastnostmi X s konkrétním množstvím látky B s vlastnostmi Y za podmínek Z, tak ti z toho vždy musí vypadnout jasně předvídatelný důsledek. U lidí to tak být vůbec nemusí.Mosty sice nestavím, konstruuji jiná zařízení, ale co je součinitel bezpečnosti mi známo je. Jak je vidět je to známo i tobě a přesto jsi prohlásil takovou blbost jako je "Ale čísla nejsou podstatná. Tudíž mlčení znamená souhlas." Ale OK, tvými vlastními slovy "Že jsem to trochu zevšeobecnil, tím jsem jen dal slovo do rvačky."

>leafroller
Stačí rozlišovat názor a fakta. Fakt je, že takoví lidé existují (a je jich hodně, řekl bych že většina, ale to už je jen názor) tvůj subjektivní názor je, že ty ty bys to tak nechtěl nebo neuměl. Pokud budeš tvrdit že kamarádství s výhodami neexistuje pak to není fakt, ani názor, je to blbost odporující faktu.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.01.2021 14:13:02
Zatracená Existence, jsem rád, že jsme si vyjasnili, proč je špatné nazývat normální to, co dělá většina.
A teď, pominu-li ten zbytečně extrémní příklad 30 let věkového rozdílu, jenž je podle mě spíše řídkou výjimkou než pravidlem, tak z mých zkušeností vyplývá něco jiného. Ženy jsou již od puberty rozumově před chlapci a proto se soustředí na starší, se kterými by našly lepší souznění. A mladí chlapci se pochopitelně bouří a nadávají. Díky egu nechápou, v čem může být starší druh lepší. Díky egu a také utkvělé představě, že základem vztahu je sex. Což - doufám, že se shodneme - je kravina.
A 50% rozvodovost podle mě absolutně nesouvisí s věkovým rozdílem, je to čistě otázka egoismu.
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 13:49:22
Zatracená Existence

tak to si napsal a vysvetlil naprosto super. Logický, jasný a pravdivý...pod to bych se podapsal....
Smajlík  deevee
24.01.2021 13:43:27
LaskaaJeLaskaa: Za debila ses označila sama, o tom tu nepadlo ani slovo a ani si nemyslím, že bys touto diagnózou nutně trpěla.
Zlatí kluci ve tvém věku, to můžu souhlasit. Ale že ti to trvalo, než jsi na to přišla. Gratuluji.

leafroller: Good point. Ale tady nejde o morálku, která je právě pochybná (což nerozporuju) a která i vede k tomu, že si ženy myslí, že starší = rozumnější, protože mladí kluci jim přijdou třeba hloupí a sprostí (zatímco starší vůbec neznají a vrhnou se jim do chřtánu, kde pak zjistí, že jsou to samé a rozdíl tam není), proto vznikají věkové rozdíly. No a ty věkové rozdíly pak způsobí, že jsou ještě víc zklamané a frustrované, když dosáhnou se 60letým skoro dědou 30 let svého věku. Ten jim za chvíli natáhne brka a ony si to pak kompenzují tím, že hledají vrstevníka. No a až jsou starší, tak se ze všech sil snaží dohnat to mládí, které promhrali, právě ještě mladými koloušky.

A to samé u chlapů. Nejdřív chtějí starší ženskou, která prý už ví, o čem to je a s vidinou, že nebude problém, do toho jdou. A cyklus se opakuje. Pak si najdou stejně starou ženskou, ale to taky nevydrží, protože mají potřebu dohánět mládí. A točí se to v kruhu. A máme tu krásnou 50% rozvodovost :-), kdy se každou chvíli někdo s někým rozvádí (a nepočítáme rozchodovost, která není oficiální statistikou).

Zatímco ti, kteří si najdou vrstevníka, tak společně stárnou a nemají tužby si něco dohánět a nahrazovat, takže jsou ve vztahu více stabilní a také spolu vydrží, protože všechny životní etapy charakteristické pro svůj věk překonávají společně. A to je právě ono. Není tam téměř žádný velký odstup, žádný blok, který by dřív či později rezonoval. A proto logicky se páry s podobnou věkovou strukturou rozcházejí nejméně. A ti, kteří se nejvíce liší, nejčastěji.

Proto nemíchat jablka s hruškami.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 13:31:35
Zatracená Existence, dobře, chápu, co nechápeš. Pokud bereš to, co dělá většina lidí, za normální, potom je tedy ve tvém světě normální být obézní. Je normální lhát. Je normální hádat se s vlastní ženou. Je normální šířit iracionální nenávist. A také strach. A to jsou jen ty nekřiklavější příklady.
Promiň, ale takový svět mi "normální" fakt nepřijde.
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 13:26:00
Aha! Takze jsem z toho vysla jako nevyspěly a neuvedomely debil :D co ne na tom stejne jak 18leta vrstevnice... krasa, fakt diky vsem! Nevim teda kolik vam je ale kdyz to tak čtu tak si rikam zlatí kluci v mym věku tyvole:D

Clovek chtel jen radu, nejste ocividne vubec empaticti aby jste pochopili to co citim, teda vetsina z vas... a jsou to cesi, zajimave, asi tady bude zakopanej pes:D
 LaskaaJeLaskaa
24.01.2021 13:22:28
leafroller: A proč bys chtěl přejmenovat, že to, co dělá většina, je normální? Jak bys to přejmenoval. Jako že to není normální a to, co děláš jenom ty, je normální a zbytek nenormální? Nebo ti fakt nerozumím.

Statistiky hovoří jasně. Statistiky vyměňováním slovíček neokecáš :-)) leda bys napadl jejich objektivnost, tedy data, ze kterých vycházela.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 13:19:17
Zatracená Existence, ne, neštěstí je prohlásit za normální to, co dělá většina. V dnešní době je to obvzlášť aktuální. A absurdní.
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 13:14:57
leafroller: Matematika je jedno z největších neštěstí doby?
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 13:09:33
"normální znamená valná většina"............to je jedno z největších neštěstí doby....
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 13:02:36
Ježek second edition: Já blbost neříkal. Když už, tak jsem ji napsal, pane akurátní :-) jde o to, že normální muž si hledá vrstevníky jako své partnery, normální znamená valná většina. Statistiky ukazují, že vztahy s obrovskými věkovými rozdíly jsou nejméně stabilní. Že jsem to trochu zevšeobecnil, tím jsem jen dal slovo do rvačky.

Tak asi snad ještě trochu přemýšlíš, když ti řeknu, že mezi 18letým a 22letým člověkem zas tak zásadní rozdíly nebudou. Na rozdíl od 40letého a 22letého. Proto ta čísla nejsou podstatná v tomto případě, protože se vejdeme do nějaké odchylky.

Nevím, na jaké seriály se díváš, já na to nemám čas. Ale možná kdybys ty mosty stavěl ty, tak bys třebas věděl, co to znamená koeficient (součinitel) bezpečnosti a jaký má význam. Proto něco můžu marginalizovat a něco nikoliv.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 12:48:28
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
24.01.2021 12:28:12
No nič neobvyklé sa nestalo. Časom to vždy tak skončí, že jeden začne proste cítiť niečo viac. Kamarát mal už pár takýchto kamarátiek s výhodami a vždy to proste skončilo tým, že sa on, alebo ona namotali.
Dôležité však je, že ako to cítiš ty. Cítiš k nemu niečo viac a chceš to posunúť na vzťah? Alebo ako to máš? Pokiaľ chceš vzťah, tak odporúčam si to s ním nejako vydiskutovať. Čím dlhšie s tým budeš otáľať, tak tým horšie to časom bude.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
24.01.2021 12:09:20
leafroller

pokud si na fotce ty, tak ano, tam vypadas tak na 40 minimalne..... zalezi jak je ta fotka stara
 polik
24.01.2021 12:06:09
polik, aha, ty si myslíš, že mám u profilu skutečný věk.....jsi legrační.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 12:05:06
leafroller

47 neni zadna mladice, pako
 polik
24.01.2021 12:04:19
polik, je to přesně, jak říkáš, protože moje milovaná žena je jen o 10 let mladší než já.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 12:04:07
leafroller: Postupně upadáš a upadáš. jen si to sám neuvědomuješ :(
 taktovidimja
24.01.2021 11:59:14
leafroller

neni zac. JSem si jist, ze ty jenom tem starsim zavidis za maji mlady rajdy pac tobe se to nepodarilo jeste a zavidis jim to v "dobrem"....si asi jako ten typicky beloch s malym panisem, ktery slinta nad tim,když cernoch picha belosku nebo podporuješ bile spiny aby pichali s cernochama a kdyz se objevi nekde negativni komentar tak ty si hnedka ten první bílej muž který píše " zavidis jim jejich penisy, mas komplexy, máte maly pera to je jediny duvod proc cernochum zavidite ze po nich bile kocky tak jedou" ... vídis se v tom? Ja bych rekl ze jo.
 polik
24.01.2021 11:53:53
polik, jsi opravdu dokonalým příkladem toho, proč holky chodí radši se staršími muži. Jsem rád, že sem píšeš.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 11:43:35
Zatracená Existence

jí je 22 ale porad to plati co si napsal a souhlasím. Znam holku krete bude za chvili 19 a typkovi je 38 let :-D :D jakoze velka laska..typek uz ma asi 2 deti v jeim veku mozna o neco mladsi. Ale pozor na neprustrelny argumenty.... starsi jsou uvedomelejsi, vi co chteji,maji smrc a umi se chovat k zene apod. sračky :-D Pritom, kdyz na takovyho narazi ale je to vrstevnik... tak ho hodi do friendzone a pak si stezuji jaci jsou kluci nesebevedomí,hodni apod. kecy... zensjy jsou mrchy a tahle obzvlast...tvl,ona se asi nepotkava s moc lidma...ze ji ocaruje zrovna 40ti lety zachvili impotent...
 polik
24.01.2021 11:39:34
ale ovlivnis..a nechat se vojiszet od tolik staryho typka? :-D :-D

myslim,ze ty nemas co vycitat tomu,jetsli by mel mit nekdo vic rozumu nez ti mladsi. Spis nejaky ten mladsi by to bral vic kamaradsky bez citu nez nekdo komu je 40 let a nejspis uz nemam moc ne vyber aby si zajisti dalsi 22 letou kravku s kterou by zadarmo píchal... to ty si uboha a nevyspela ne on...
 polik
24.01.2021 10:56:11
Ježek second edition, respektuji tvůj subjektivní názor. A já mám zase jiný.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 10:51:52
>leafroller
Žádná tajemství ti prozrazovat nebudu když řeknu fakt, že jsou lidé, kteří ti jsou nějak blízcí (kamarádky), se kterými nestojíš o normální vztah, ale o sex ano. Tomu se pak říká kamarádství s výhodami.
>Zatracená Existence
Cituji: "Ve 40 je jasné, že trpí komplexem méněcennosti, když je s 18letou. Protože už jenom ten akt, že s tebou je, dokazuje, že to nemá v hlavě srovnané."

Větší blbost jsi říci nemohl. To že někteří muži to tak mají přeci vůbec neznamená, že to tak mají automaticky všichni. Je to tvrzení na stejné úrovni jako že všichni muži, nad 40 let musí být plešatí.Cituji: "Ale čísla nejsou podstatná. Tudíž mlčení znamená souhlas."
To říkali konstruktéři toho zborceného mostu v Itálii a nebo to říkali v Černobylu? Tento výrok budu vyprávět jako perličku.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.01.2021 10:05:14
Řeknu ti tajemství: nic jako kamarádství s výhodami neexistuje. Tenhle termíny vymysleli lidé, kteří chtějí normální vztah, ale i zadní vrátka ke snadnému odchodu.
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 09:57:35
Jo a sorry, už to zase píšu. Vidíš, jak jsem si tu 18ku zafixoval. Je ti 22. Omlouvám se.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 09:57:08
LaskaaJeLaskaa: Hádat se nemusíme, protože při hádce s nic nového nedozvíš. Jen mě udivilo, že tě překvapuje, že chlap ve 40 žárlí na 18letou přítelkyni.

No s těmi penězmi, to je také častý argument. Tak asi takhle. Hypoteticky kdybych byl na ÚP, tak také můžu říct, že mám svoje peníze. A nebo že když dělám veřejně prospěšné práce, že mám svoji práci. Jestli mi rozumíš. Tady nejde o to, že nějaké máš, ale kolik jich máš. Nejde o absenci/přítomnost, ale o míru.

Každopádně máš pravdu, že jsem to napsal dost hloupě, protože jsem si vzpomněl na Lauru Janáčkovou, která podle evoluční teorie tvrdí, že ženy zajímají zdroje na prvním místě. A fyzická atraktivita mužů je u nich až na třetím. Takže ne, já to tak nemám, jen jsem vycházel z jejích vyřčených slov.

Uvidíš, jestli to vydrží, nebo nikoliv. Ale zřjemě lidé, kteří velmi žárlí, a je jedno v jakém věku, nejsou ideálními partnery. A lidé se nemění. Žárlit bude pořád, i když ti řekne, že už přestal, aby si tě udržel.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 09:50:22
Ne mlčení neni souhlas.. otazkou je zda se mi chce hádat s člověkem co me nezna a bude mi tu rikat ze jdu po penězích?:D Wtf ?! Bylo ti nekdy s nejakou osobou dobre bez toho aniž by ses díval jaky ma auto? Kolik ma penez?
Me to je uplne jedno.. Ja mam praci a mam svy penize .. a jestli takhle smyslis tak to je mi lito :D
Ale jo mas pravdu ze vztahy s takovym rozdílem asi nevydrží kdyz ja jsem mladá a mam par veci pred sebou a on je jinde jak Ja.. leda ze bych mela veci nastaveny jinak a deti treba nechtela a spousta jiných veci bych kvuli tomu dala bokem... treba by to fungovala dva tri roky jenze pak by prisel zlom a chtela bych neco co on nechce (dite napr)
 LaskaaJeLaskaa
24.01.2021 09:34:53
LaskaaJeLaskaa: To je jediné, co mi na to napíšeš? Tak jsem se spletl, je ti 22 a přítel je o 18 starší. Trochu jsem to popletl. Ale čísla nejsou podstatná. Tudíž mlčení znamená souhlas. Tak se kaj.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 09:30:02
Rekni mi prosim kde jsem napsala nebo kde mas napsanou informaci ze MI JE 18?! :D
 LaskaaJeLaskaa
24.01.2021 09:24:27
O 18 let starší, a proto by měl mít automaticky více rozumu? Spíš mám pochybnosti o tvém rozumu. Věk nic nedeterminuje. Můžeš mít naprostého vyguma v 60 letech a naopak inteligentní osobnost v 18. Ale spíš tady hraje roli jiná proměnná, a tou jsou peníze. Tam je to statisticky víc průkazné a dle toho se podvědomě řídíš. Nějaké hrátky s rozumem jsou jen zastíracím manévrem ;-)

A nediv se mu. Ve 40 je jasné, že trpí komplexem méněcennosti, když je s 18letou. Protože už jenom ten akt, že s tebou je, dokazuje, že to nemá v hlavě srovnané. Potřebuje si pořád dokazovat, že na něco má. A samozřejmě cítí, že mladí kluci jsou mnohem přitažlivější, proto žárlí. Ale to sis mohla domyslet. Vztahy s tak vysokým věkovým rozdílem, a zároveň když je tobě 18 a jemu 40, fakt dlouho nevydrží. To je také statisticky průkazné :-) Možná až rozumově dospěješ, tak to pochopíš, o co komu jde a kdo je pak za hlupáka.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 09:15:35
Když choděj kluci s klukama a holky s holkama.
Smajlík  OukeeejPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte přes sms od 9 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk