Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157221, vloženo 24.01.2021 01:39:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nenormální?
Takže, jak začít?
Okolí mých vrstevníků mi občas dává najevo, že jsem jaksi nenormální. Usuzují tak podle toho, že např. ke mně domů přijdou dvě kamarádky, jsme v jednom pokoji a já jsem tam s nimi. Jsem rád, že za mnou přijdou. Všechno je v pohodě, dokud sedíme v klidu a povídáme si. Začnu pěnit, když pustí svoji oblíbenou muziku a nutí mě abych se taky bavil a tancoval apod. Na druhou stranu, ale nemám problém s tím, se občas opít a dělat hovadiny, ale opravdu jen velmi zřídka. Myslím, že jsem velmi introvertní a mám rád svoji pohodu. Nejsem moc rád ve velké společnosi. Když je v mém okolí jen pár přátel, tak jsem rád a je to v pohodě.

Ptám se tedy, máte to taky tak nějak podobně?
 ttl Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2021 15:44:18
A co má na tobě být nenormální? :)

Co se týče mě, tak jsem spíše samotář a dobíjím baterky někde o samotě ;) Ty jsi podle mě klidnější povaha, co nemá potřebu se moc projevovat a přesto jsi šťastný ;) Kde vidíš problém? :D
 kokoska94 Žena26 Kategorie
24.01.2021 09:33:53
To ti dávají najevo jen ty dvě kamarádky, nebo okolím (které jsi zmínil) myslíš i jiné lidi?

Prostě máš rád jinou zábavu. Dvě kamarádky se mezi sebou navzájem utvrzují, že je to super zábava a ty jsi tam ten třetí, který jim to "kazí". A je to jednoduché. 3 už je z hlediska sociologie skupina, která jednoduše dokáže vyřadit jednoho ze svých členů. Kdybyste byli jen 2, tak když se názorově rozejdete, tak to skončí nerozhodně. Ale když jste 3, tak už 2 se můžou domluvit a začít tě hecovat, aby tě přemluvili, protože jsi proti nim sám.

A určitě jsou lidé, kteří sdílejí spíše tvou zábavu a odvážou se při něčem jiném. Ale rozhodnutí je na tobě. Stejně nakonec dopadneš tak, že uvidí, že se přetvařuješ a to bude možná ještě horší, než když neděláš nic a nepřetvařuješ se.

Vždycky se pak tlemím, jak tě do něčeho někdo tlačí, pak zjistí, že tě to nebaví a je pak na tebe naštvaný, místo aby byl ten člověk naštvaný sám na sebe. Že chce někoho donutit dělat to, co chce on, ale nebere ohledy na tebe. A to se těm lidem vrátí jako bumerang. Co chtějí, to dostanou.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.01.2021 08:53:53
Súhlasím s Michalom-222. Dve kamarátky vôbec nie sú veľká spoločnosť, ale ideál. To, z tvojej strany sú iba výhovorky slabošstva. Škoda aj, že za takým magorom chodia baby samé.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
24.01.2021 08:30:26
U mě platí heslo: můj dům, můj hrad, můžeš obměnit za můj pokoj, můj hrad!!! A proto si domů nikdy, nikoho nezvu!!! A mám klid. Nikdy jsem tuto zásadu neporušovala, a opravdovým kamarádům to nevadí...
 fimisek
24.01.2021 03:00:24
>Michal-222
Tak to jsem asi tragéd, co některé holky co jsem kdy potkal poslouchaly - to se fakt nedalo. Jednou jsem z takové akce dokonce natvrdo zdrhnul. Navzdory tomu jsem však s holkami problém neměl.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.01.2021 02:20:37
Kamarádky chtějí sex a ty svoji pohodu ... to není jen "nenormální", to jsi v podstatě tragéd...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
24.01.2021 02:17:58
Kamarádi a kamarádky nejsou tvá dvojčata - je normální, že v něčem si s nimi rozumíš a v něčem zase ne. Proto je dobré mít víc kamarádů a kamarádek na různé věci. Pak si s každou/každým z nich užiješ to, co vás spojuje a nemusíš za každou cenu snášet to, co je přes tvůj limit snášenlivosti.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
24.01.2021 01:54:03
Jsi nenormální v kontextu svých "kamarádek". Ony považují za běžné se bavit tímhle způsobem, ty zase ne. Na tom není nic špatného, každý jsme jiný. Buď si s nimi rozumíš v ostatních věcech a bude ti jedno, co se o tobě povídá, nebo si najdi jiné kamarády na stejné vlně, jako jsi ty.
 Reynard Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk