Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157206, vloženo 23.01.2021 22:38:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bezvýchodná situace
Když si holek nevšímám, tak je moje chyba, že neudělám první krok. Když si jich všímám tak středně, tak si chvíli povídáme, ale nikam se to nevyvíjí. A když se holce vyznám nebo se snažím o ní bojovat, tak jsem obviněn ze stalkingu :DD

Je mi 22, nikdy jsem neměl holku, nikdy jsem se nelíbal, nikdy jsem nebyl na rande. Nemám ani kámoše ani kámošky, nikdy jsem nebyl s nikým ani venku.

Všechny holky které jsem miloval i stále miluji mě poslaly do háje, a teď je mají kluci, kteří jsou mnohem méně pohlední a chytří, než já. Oni na ně asi mají...

A někteří lidi, píší, že jim holky píší samy od sebe. To si já neumím ani představit...
 Empty soul Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2021 11:43:16
Možná působíš zoufale, což je odrazuje, to můžeš být pohledý a chytrý, jak chceš. Taky padáš do friendzone nebo se tam necháváš zařadit. Ale tak aspoň zkoušíš a nenecháš se úplně odrazovat, tak to zkoušej dál a je šance, že to vyjde.
 asi tak
24.01.2021 10:16:28
Děláš to špatně. Tedy ve špatném pořadí. Je to jako bys zrovna dodělal řidičák a chtěl jet velkou cenu. Potřebuješ trénovat sociální dovednosti a to se nejlíp dělá s přáteli. Takže aby sis našel holku, musíš si nejdřív najít přátele.
 leafroller Muž96 Kategorie
24.01.2021 01:28:54
>Jedna frajerka
Ne že bych ti nedával za pravdu, ale s tím tvrzením "někde chyba být musí. Pravděpodobně u tebe, protože ty holky si partnery našly." bych byl opatrná. Znám holky, které jsou blbé jak tágo, škaredé jak noc a příjemné jak nasraná domovnice a stejně partnery mají. Nevím jak to, ale mají. Tudíž to, že ty holky si někoho našly (což nevíme) není ukazatelem toho, že chyba musí být za každou cenu na jeho straně. Ale jinak souhlasím.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.01.2021 23:44:23
Jedna frajerka
Přesně si napsala můj názor. Myslím si že má ego moc vysoko a hraje si na něco na co nemá. Troška pokory a normálnosti by mu neublížila
 klarkamala Žena19 Kategorie
23.01.2021 23:41:41
Vztahová zkušenost tě nespasí. Člověk se musí naučit žít sám se sebou a mít ostatní u zadku.
 asdf9876 Muž27 Kategorie
23.01.2021 23:21:49
Kdo říká že ta pravá musí být první, druhá nebo třeba desátá? Jsou lidé, kteří se seznamují snadno (to jak dlouho jim to vydrží je jiná kapitola) a lidé, kteří se z různých důvodů seznamují blbě. Klidně to může být ta dvacátá se kterou to zkusíš. A to ještě za předpokladu, že o každou z nich potenciálně stojíš a ne že to bude kdejaká nanynka, která se vyznačuje pouze a jen tím že je to holka a zrovna jsi šel kolem. Jdi a pokecej si. Cílem je pokecat si, ne jí urputně zatáhnout do postele. Kecat můžeš se spoustou holek, to není nic proti ničemu. Až narazíš na tu správnou tak to poznáš, půjde to samo.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.01.2021 23:12:01
Vyznal ses nějaké, i když jsi s ní nebyl ani venku? Tak to se nediv, že ti utekla :D
"Všechny holky které jsem miloval i stále miluji mě poslaly do háje" řekla bych, že nemiluješ ani jednu, ale jen se ti líbí. Ale o to nejde..
Pokud jsi chytrý a hezký, tak už teď máš obrovskou výhodu. Jen to chce přijít na to, kde děláš chybu. A ano, někde chyba být musí. Pravděpodobně u tebe, protože ty holky si partnery našly.
Na tom že to nevyšlo není nic špatného. Neznamená to, že to tak bude celý život a ani to neznamená, že ty jsi nějaký způsobem špatný. Jen bych teda nečekala na zázrak a spíš přemýšlela, co udělat jinak.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
23.01.2021 23:07:01
O tomhle se tu napsalo milion kravin, ale já začínám mít pocit že je to jen o štěstí jestli potkáš "tu pravou". Dá se tomu jít naproti tím že budeš chodit do společnosti (což teď moc nejde), ale to štěstí je prostě nezbytné.
 zkušenosti2563 Muž31 Kategorie
23.01.2021 23:00:46
Tak sa proste nezaoberaj tým, čo nemáš, a čo nemôžeš ani ovplyvniť. Ži si svoje, a nejaké dievča sa časom objaví, len daj tomu voľný priebeh.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
23.01.2021 22:47:15
Vím, že tě má poznámka neuklidní, ale věř tomu, že s tím se budeš setkávat po většinu života a nemusí jít jen o vztah.
Například já se už setkal párkrát s tím, že třeba kolegyně v práci se mnou přestala komunikovat a odmítla mi říci proč. Prostě ženy jsou takové. Je potřeba se naučit se tím moc netrápit, i když máš pocit, že jsi nic špatného neudělal. Může to člověka mrzet, ale tak to prostě chodí...
 čtenář.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk