Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157189, vloženo 23.01.2021 18:49:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Situace v ČR
1) Vláda tvrdí, že nemůže zavřít seniory do izolace, protože diskriminace. Takže zavře úplně všechny, úplně všechno a jiný názor nepřipustí.

2) Vláda tvrdí, že separovat seniory od zbytku populace je neproveditelné (důvody neznáme, ale víme, že covid se v určitých fázích šířil zejména v sociálních zařízeních, které vláda díky tomu, že soustředila síly na všechny, nedokázala uhlídat).

3) Vláda tvrdí, že budeme muset nosit do obchodů respirátory, které nám, tak jako obvykle, nedodá. Jen to nařídí a poperte se o ně. Čímž trochu marginalizuje roušky a přiznává, že respirátor je jistota.

4) Vláda tvrdí, že vakcínu dostanou zprvu nejdříve senioři, tedy riziková skupina obyvatel, kterou neumí ochránit (tady už najednou diskriminace neplatí, že? Leda ta pozitivní).

5) Vláda tvrdí, že covid pasy by byly diskriminační, což má za následek, že očkovaní dostanou jen pochybnou záruku, že se nemusí dostat do nemocnice, ale víc nic – návrat do normálu nečekejme při současné rychlosti očkování. Protože první očkovaní už budou půl roku po, zatímco druzí budou teprve dostávat svou první dávku – tudíž je postupné očkování tímto tempem nekoordinovanou akcí se spekulativními výsledky.

6) Vláda tvrdí, že je nehorázné, když jim farmaceutické firmy nedodají vakcíny včas a raději je dodávají těm, kteří si zaplatí více – viz Izrael (už zase brečí kvůli domnělé diskriminaci, která diskriminací není).

7) Vláda navrhla systém PES, který je na nic. Dokonce chtěla, při své poblouzněnosti, navrhnout dva systémy PES. Protože se podle systému PES neřídí, protože ho pořád upravuje, protože jediným výsledkem celého procesu je ten, že se cyklicky točíme pořád v kruhu, kdy čekáme 4 měsíce, až se otevře, přičemž měsíc po otevření zase okamžitě zavřeme na další nejméně 4 měsíce. A tak pořád dokola.

8) Na půdě vlády se nedodržují opatření proti šíření covidu, viz jejich otevřené restaurace a po celé republice restaurace zavřené. Někteří poslanci dokonce ani nenosí roušku. Neplatí pro ně zákaz shromažďování podle systému PES ve vnitřních prostorách.
 Analyza mozku Žena55  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2021 17:06:48
Tady je tak nuzný kraj, že i ten PES se zmohl jen na 4 stupně, náš ostrůvek s přezdívkami zelený a krásný (La Isla Verde/Bonita) je kontinuálně v tom prvním, a že by některá z dotčených vlád (ostrova, provincie, souostroví, regionu, federální) na lidi kašlala a dělala z nich blbce dojem nemám. Kdo uteče, vyhraje. https://pasteboard.co/JL8Rp9T.png
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.01.2021 13:42:25
1) Vláda tvrdí, že nemůže zavřít seniory do izolace, protože diskriminace.
---
Asi holt lepší svobodný a mrtvý než nuceně izolovaný a zdravý. I když...
 jeeea bejby Muž37 Kategorie
24.01.2021 10:22:57
Nejhorší na tom je, že kdyby seděl ve vládě někdo jiný, bude to úplně stejné. Možná i horší.
 leafroller Muž96 Kategorie
23.01.2021 20:21:51
Vše zde je pro lidi milion let jenom evoluční experiment, miliony mrtvých lidí to je jenom evoluční statistika, nakonec lidi za sto let nahradí roboti a tím zde už nebudou pandemie a nemoci.
Smajlík  Senior
23.01.2021 19:48:32
havajský princ: OK ale budou Piráti a ODS lepší? Pochybuju. Spíš nás narvou Bruselu do chřtánu. A budou brát další svobodu i v době po kovidu.
 Zaymšlení
23.01.2021 19:38:56
Doufám, že si tohleto uvědomí lidi u voleb.

Je tu obrovskej bordel ...
 havajský princ Muž20 Kategorie
23.01.2021 19:28:07
Je to tak, jak píšeš. Restaurace mohou být klidně otevřené. Není tam větší nebezpečí nakažení než někde v obchodech. Je dobře,že dnes otevřelo asi 200 podniků.
No a staří lidé jsou zavření v LDN nebo DD a stejně umírají.
 PEZZ
23.01.2021 19:28:06
Chtěl jsem napsat, že vláda NEudělala dost. Dělala chyb. To jsem se přepsal.

A přesto, který stát tu izolaci zranitelných zvládl? Ani Británie a ani Švédsko.

Uspěly státy jako Taiwan, kde virus vytlačily na okraj společnosti. A nepromořovali se lidé ani mladí. Mají jen málo nakažených.
 Zamyšlení
23.01.2021 19:26:05
Je tu ještě pohled z jiného úhlu. Je to jen úvaha.
Pokud je virus opravdu přírodní a nejedná se o únik biologické zbraně.
Znamená to, že dochází k obrané reakci přírody jako komplexu k přemnožení druhu homo sapiens.
A bude úplně jedno jaké očkování, nebo uzavření společnosti bude docházet.
Prostě dojde k redukci populace.
 Dawe432
23.01.2021 19:24:32
Vláda a ty jejich debilní názory a postupy z dětských příruček mi můžou políbit prdel...
 Bringmeoff
23.01.2021 19:18:52
Na tos měl myslet u voleb.
 Van Generator Muž30 Kategorie
23.01.2021 19:11:22
Azatoth

1) Aha, takže když zavřu nakažené lidi s covidem do nemocnice a nařídím jim karanténu, tak je vlastně také diskriminuji, protože bych měl zavřít úplně všechny do nemocnice, čímž bych zajistil, aby nikdo nebyl diskriminovaný a všichni měli stejné podmínky? To je ta logika?

2) Můžu je zavřít doma. A základní potraviny jim budou nosit volné síly, které naštěstí nezavřu (že?).

3) Možná měly smysl. Proto jsme zase všechno zavřeli, abychom viděli, co vláda zase vymyslí za kopičiny - to je dobrý smysl.

4) Je to v pořádku, že je dostane riziková skupina + ti, kteří s nimi přicházejí do styku. Jen mi vadí, že tady už najednou nehulákají, že jde o diskriminaci, technicky vzato totiž o diskriminaci jde (používám-li tvou logiku, že zdraví lidí není argument proti diskriminaci).

5) A nepřipadá ti, že tak trochu jako v zahraničí žijeme? Jednou za čas se někam podíváme a toť vše? A to ještě pokud o tom rozhodne strana a vláda? :-)

6) A že takových "idiotů" je plná EU, která ty dodávky nedostala ;-)

7) Opravdu to bude kecáním, že neumíme řídit přírodní jevy? Spíš by to chtělo analýzu mozku ;-)

8) Do závodních jídelen, kam chodíš ty, já nechodím. Na co ti je rouška, když nedodržíš minimalizaci sociálních kontaktů?
 Analyza mozku
23.01.2021 19:02:43
1/ vláda nesmí diskriminovat, proto plošné uzavření je správná volba
2/ stejně tak nemůžeš všechny důchodce zavřít do ústavů
3/ že je respirátor účinější než rouška pochopí snad každek. avšak i ty roušky mají smysl, obzvlášť v době, kdy nic lepšího nebylo k sehnání
4/ někde se začít musí a dává smysl, že se začlo u těch nejzranitelnějších. navíc ji nejdřív dostali lékaři
5/ covid pass má smysl při cestách do zahraničí. v běžném styku moc smysl nemaj.
6/ za to že je babiš idiot farmaceutické firmy nemohou
7/ každej systém bude na nic. šíření viru a opatření se sice dají modelovat, ale když do toho kecá spousta zájmových skupin, tak sebelepší model bude k ničemu
8/ závodní jídelny jsou otevřeny. roušky ve sněmovně nenesí akorát magoři volný s bojkem.
 Azathoth Muž27 Kategorie
23.01.2021 19:00:39
Jak to někde může fungovat, když to nikde ani nezkusili? Zkus analýzu mozku.

Vláda udělala dost, ale čeho, toť otázka, která se musí zodpovědět. Dost bordelu?
Že to vlády v jiných státech také tak dělají, pro mě není argumentem. Představ si, že za zlaté éry SSSR také plno států vzhlíželo k Rusku a nic jiného neznali. Pokud je blbců dostatek, s přehledem přehlasují génia.

PES byl blbě vymyšlený, ale pokud se nyní řídí pouze skutečným početem hospitalizací, a jen to je směrodatným údajem, pak je to v pořádku a jistou logiku v tom vidím.
Smajlík  Analyza mozku
23.01.2021 18:54:23
Vláda udělala dost a to i jiné vlády ve světě. PES je blbě vymyšlený.

Ta izolace seniorů ale nefunguje. Jmenujte jediný stát, kde funguje!
 ZamyšleníPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk