Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157147, vloženo 23.01.2021 11:27:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lidé neblbněte. Proč?
Proč se lidé koukají na nás z děcáku "skrz prsty"? Vlastní zkušenost.
Proč se úspěšní lidé posmívají neúspěšným, pohrdají jimi a nazývají je sockami!
A proč si ti neúspěšní myslí, že ti úspěšní musí být za každou cenu podvodníci, zloději koropčníci?
Každý vyrůstáme v jiných podmínkách, v jiných rodinách.
Někdo má hlavu na vědomosti, a někdo i kdyby se učil od rána do večera, nenaučí se nic. Ale to neznamená, že je lajdák.
Někdo vyrůstá v bohaté rodině, má nejlepší školy, někdo má talent na umění, a někdo i kdyby se pokakal, nesvede nic.
Ale to neznamená, že se musíme navzájem urážet, osočovat, podezřívat a nenávidět se! A v dnešní těžké době to platí dvojnásob!
Nikde jsem nebyl, ale jak je to v jiných státech?
Letos půjdu poprvé k volbám, ale mám v hlavě hrozný zmatek! Ale o tom až jindy, i tak je to dost dlouhá zpověď za což se omlouvám.:-)
 Použitá barva Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2021 14:10:23
Všechno to posmívání, ponižování, urážení a odsuzování jsou nejčastěji jen projevy vlastní nedokonalosti, malosti, slabosti, nevědomosti, nezkušenosti - prostě nějaké nedostatečnosti charakteru. Podívej se na to z jiné strany, ne jako cíl, ale jako pozorovatel, zrcadlo takového děje, analyzuj důvod a účel toho děje, neabsorbuj ho. Uvědomíš si, že každý máme nějaké vnitřní démony, předsudky, pocity vlastní nedostatečnosti, a máme potřebu se s tím rychle vyrovnat. Ne každý to zvládně moudře a elegantně, kolikrát je těžké to v sobě rychle rozluštit a definovat, a často chybí i motivace. Když se člověk navíc cítí za takové chování odměněn, rád to opakuje, uspokojuje ho to.
Zdá se mi to být rok od roku horší. Máme velké nedostatky v morální výchově. Dříve tuhle funkci plnila církev v roli jakési morální autority, ale jednak byla decimovaná socíkem, druhak měla a má tendenci lpět na příkazech nestravitelných pro současné generace. Přesto v zemích, kde svou úlohu ještě plní, je to o poznání lepší.
 odula Žena57 Kategorie
23.01.2021 17:26:57
Na každém šprochu pravdy trochu. Velkohubí a neomalení jsou víc slyšet, za nepoctivými je lepší posílat víc kontrol, další šmejdi postižení něčím jiným nadělají zase víc škody na jiném poli.
Upokoj se, třeba se blíží doba, že si covid poradí se selekcí a oni pojdou do jednoho. Do té doby nezoufej a buď ve střehu, tak už to chodí. Život néni peříčko.
 Teremtete
23.01.2021 16:48:40
neressss: Vidíš, sám nazýváš farmáře a jejich zaměstnance "vidláky". A přitom to jsou manželé velice vzdělaní v zemědělství, dodávají mléko, vyrábí sýry a mají další aktivity. Není jednoduché vést takovou farmu i s ubytováním.
A nejvíce obdivuji, že tam jezdí postižené děti z ústavů, osahávají si ovečky, kůzlata a dokonce jako terapie jezdí na ponících. Ta radost dětí a jejich rodičů je k nezaplacení.
Jinak když vyjdeš z děcáku, musíš mít kde složit hlavu. A jako odrazový můstek to není špatné.
Rozhodně lepší, než být někde na ubytovně a žebrat o podporu na bydlení.
Já tyto lidi jako vidláky rozhodně nevnímám. Papírování, hygiena, požární předpisy, zemědělské stroje a mnoho a mnoho dalšího.
Také si všimni, že moc na zpovědnici nejsem. Není čas. Jen když už jsem opravdu "hotový". A to převážně jen čtu, a žasnu jak jsou lidé na sebe zlí.
Mě stačila jen ta šikana, kterou jsem si prošel. Proto nyní mluvím o štěstí! Myslím, že je to pochopitelné.
 Použitá barva
23.01.2021 13:48:45
Perverzní společnost která preferuje parazity a bezcharakterní lidi, část jsou kryplové od nárození, část se prostě přizpůsobí aby přežila a zachovala životní standard, navíc jsou nuceni například vlivem dluhů (hypotéky) a podobně.

Oni nejdou jen proti sociálě slabím, ale podporou a nebo tolerancí nejrůznějších perverzních experimentů (multikulturalismus, dění kolem koronaviru) i proti sobě, každopádně západ čeká něco jako brazílie, perverzní střední třída, lidé balancující na hraně a celé skupiny lidí žijící ve slumech.

šílenství, taková společnost v podstatě zanikne jelikož nebude schopna řešit nejrůznější problémy, ale zase elita bude schopna provádět nerušeně perverzní experimenty.
 martinanova1978
23.01.2021 13:08:00
Použitá barva:
jenže ty se na to díváš svou velmi úzkou optikou. Protože ta "teta" už pár lidí svému bratru dohodila, včetně toho bydlení zdarma, tak je jasné, že tě ostatní už mají dávno přečteného. A proto se k tobě tak chovají. Navíc si nemyslím, že zrovna na té tvojí farmě bude nějaká vědecká komunita. Spíš naopak vidlák vedle vidláka.

Když se ale postupně postavíš na vlastní nohy, tzn. vyděláš si nějaké prachy a začneš žít jako každý jiný v běžném nájmu nebo vlastním bydlení, tak nikoho nebude zajímat, že jsi původem z děcáku. Spíš naopak, když budeš mít později nějakou pozici a občas se zmíníš, že jsi začal v děcáku, tak sklidíš obdiv za to, co jsi dokázal.
Smajlík  neressss
23.01.2021 12:55:00
Děcák bylo jen jedno z témat. Ty ostatní se týkají i jiných lidí. Ne jen lidí z děcáku. Špatně jsem se vyjádřil. Přece každý pracovník v montovně není z děcáku, a přesto dostává od od těch úspěšných kapky posměchu.
A že to není pravda? Ale je, jen před tím nezavírat oči! To platí i naopak, ne každý úspěšný je podvodník.
A nevidím důvod proč se nesvěřit, že jsem prošel děcákem.
Díky "tetě" z děcáku pracuji na farmě u jejího bratra, mám svůj krcálek za který neplatím a moc se mě tam líbí. Vše legálně jako jejich zaměstnanec. Mám štěstí, a vážím si toho. Jen je málo příležitostí na seznámení s dívkou.
Víla z paneláku: nevím co tím chceš říci, jen se svěřuji, a netvrdím, že "vzdělaně".
skrzprsthled:I kdyby to podle Tebe nebyla zpověď, tak je to důvod pro to, Aby se na mne někdo díval skrz prsty? Právě o tom píši. To je opravdu vážný důvod! Hrozně jsem se provinil. I zpověď je důvod k diskusi, i když je v jiné "kolonce" nemyslíš? Ale jinak promiň, omlouvám se.
 Použitá barva
23.01.2021 12:54:59
Já se na lidi z děcáku skrz prsty nekoukám, spíš bych se ptal, proč vy se koukáte skrz prsty na mě ?
 Liberecak Muž22 Kategorie
23.01.2021 12:50:45
Téma přístupu k lidem, kteří zažili těžko představitelné věci. Někdo se bude pro jistotu držet dál, jiný ví že některé tvary semišem nevysoustružíš, je to kus od kusu. Jsi chlap, co je ti po tom co si myslí ostatní? Když neděláš nic špatného, jeď si svoje, dej do toho všechno a buď v něčem dobrý, nedělej si hlavu a nezastavuj kvůli každé blbosti.
Smajlík  Odpočinek Muž51 Kategorie
23.01.2021 12:43:38
Řekl bych, že svoje závěry stavíš na základě několika přihlouplých filmů o mládeži a nebo se obklopuješ hloupými lidmi, pro které je "původ", "barva krve" nebo "kabát" prioritní.

U nás ve firmě pracuje jeden chlápek, vypadající jako houmlesák nebo bezdomovec, ale je to našlapaná kapacita. Jenom to na něm nepoznáš. Svoje vědomosti, znalosti, duševní schopnosti a um před kolemjdoucími dobře ukrývá. Kdo soudí podle kabátu, perlu nenajde.

Doporučuju asi změnit svoje "kolemjdoucí".
 zhruba asi takhle
23.01.2021 12:37:24
Mě nezajímá odkud člověk je nebo jak "úspěšný" je, ale jaký má charakter. Jenže ono to spolu často hodně souvisí. Lidé, kteří vyrůstají v problémových rodinách, neúplných rodinách nebo třeba bez rodičů, mají mnohem horší "startovací podmínky". Ono se totiž na lidech strašně moc podepíše to, v jakém prostředí vyrůstali. Někdo má funkční rodinu, milující rodiče, kteří jsou oporou, se vším pomůžou, podpoří, dají možnost vyniknout. Jiný se rodičů pomalu bojí, hádá se s nimi, je často bit. V jedné rodině se problémy řeší vklidu dialogem, v druhé křikem a násilím (a dítě kopíruje vzory chování). Jedna rodina je bohatá, může si dovolit platit dítěti různé kroužky, doučování, výlety, tábory, mají dovolenou u moře. Jiná rodina je chudá, ikdyž je dítě nadané, nikdy ideální podmínky rozvinout svůj talent, prázdniny tráví nečině pobíháním po sídlišti, mnohdy si dítě mezi vrstevníky připadá jako outsider, protože nemá to, co ostatní, nemá se s nimi o čem bavit, cítí se méněceně... a takhle by se dalo pokračovat.
Někdo třeba vyrůstá ve špatných podmínkách, ale byla mu do vínku dána síla vůle, která mu umožní to všechno překonat. Ale neplatí to pro všechny. Soudit lidi je strašně jednoduché, ale kdo ví, jací bychom byli my sami, kdybychom se narodili do jiné rodiny...
 Cumsprite Muž34 Kategorie
23.01.2021 11:49:58
tak nikomu neříkej, že jsi z děcáku. Nikoho to v dospělosti nezajímá. V práci je bude zajímat, co umíš a jaké máš školy. Ženské zase bude zajímat, kolik vyděláš a jestli jim můžeš být oporou. Navíc dneska je spousta možností, jak si doplnit vzdělání a fungovat.

Sice nejsem z děcáku, ale prakticky ve 20 jsem se odstěhoval od rodičů kvůli špatným vztahům s nimi a postupně jsem se vypracoval úplně sám k vlastnímu bydlení, k holce, k vedoucí pozici atd.....stačí se dívat kolem sebe a můžeš se mít mnohem líp, než teď a nikdo nebude řešit, jestli jsi nebo nejsi z děcáku. Ale budou řešit, jak se k nim chováš v konkrétní chvíli.
 neressss
23.01.2021 11:48:53
Jestli všechna děcka z děcáku zakládají diskuze a nazývají to zpověďmi, tak se pak ani moc nedivím, že se na ně někdo dívá skrz prsty... Jinak nikoho takového neznám, spíš s něma soucítí, že to neměli a nemají lehké.
 skrzprsthled
23.01.2021 11:45:36
Pro mě slovo socka neznamená neúspěch, spíš nějakýho škrta.
 leafroller Muž96 Kategorie
23.01.2021 11:44:13

Smajlík  Víla z paneláku Žena32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk