Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157134, vloženo 23.01.2021 08:25:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jízda záchranku
Ve městě pořád jen jezdím záchranku a zajímalo by mě, jaké případy jsou nejčastější.
Jeli jste někdy záchranku jako pacient? Nebo snad jako zaměstnanec?
Co si myslíte, že jsou nejčastější důvody/případy k výjezdům?

Začínají by mě, jestli je to těžká práce. Vaše názory?
 Dotazující se Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2021 10:58:18
Ano, stařečci, kterým se zhoršily chronické obtíže, jsou nejčastějšími klienty.

Já osobně jsem se svezla po prvním pokusu s injekčním opiátem. Nic si z převozu naštěstí nepamatuju, stačilo to probuzení v nemocnici a neskutečně trapný pohovor se zdravotníky ("ne, nic jsem si nedávala").


Víla z paneláku - porod je zcela legitimní důvod k převozu sanitkou, není proč se cítit trapně. Já nakonec nastupovala k vyvolání porodu, ale s touto variantou jsem počítala, kdyby mě neměl zřeba v noci kdo odvézt. Určitě bych si nevolala taxi nebo neřídila sama, jako to některé budoucí mámy dělají. Sanitku bych si zavolala bez výčitek svědomí.
 Teta Dana
23.01.2021 16:55:27
IZS přetěžují hypochondři (kvůli záděrce zavoláme 155) a senioři (potřebuju k doktorovi a pokecat si, tak si zavolám taxi 155).. Zpoplatnit symbolicky a vyřešeno. Ale my žijeme v socialismu.
Smajlík  Maestro69
23.01.2021 13:30:01
Já jsem jela dvakrát, jednou jak mě chytl zánět slepého střeva a jednou, jak jsme se vybourali v autě.
 Diamond vampire Žena26 Kategorie
23.01.2021 13:21:35
Sanitky jezdí kvůli čemukoliv. Mě vezla, když mě na jedné akci kamarád ze srandy shodil a já spadnul na kostrč asi ze dvou metrů, ale zlomenou jsem jí neměl. Jindy jela ošetřit kamaráda, kterého štípla vosa a měl nějakou alergickou reakci. Jednou jela pro babičku, když upadla a měla vykloubenou ruku. Jednou jsem omdlel jako divák na hokejovém utkání, tak mi tam pomohli a nebylo třeba mě odvážet.
 countryman
23.01.2021 10:01:12
Švagrovka mi říkala, že jsou teď lidé velmi vyplašení z Covidu a volají si záchranku i ke stavům, které by jinak zvládli doma, takže nejčastěji se vyjíždí ke Covidům, pacienti trvají na hospitalizaci, protože se boji, že se jim přitíží a pak už pro ně nebude místo, ale když jim řeknou, že by je vezli třeba z Mostů u Jablunkova až do Nového Jičína nebo do Havířova, tak si to rozmyslí... Já jsem jela záchrankou docela dostkrát... Byla jsem několik let hodně nemocná, tak tehdy to bylo třeba, pak asi dvakrát když jsem zkolabovala už po uzdravení, jednou s dítětem, to jsme pak přestupovali na vrtulník, a jednou k porodu, připadala jsem si trochu trapně, ale evidentně měli záchranáři radost, asi padesátkrát za pět minut mi zopakovali, jak je to pěkné že vezou i takový radostný případ :)
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
23.01.2021 09:07:40
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení..
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
23.01.2021 08:29:40
Senior,kteremu je 3.den hůř nez obvykle
 Ze byPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk