Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157078, vloženo 22.01.2021 15:21:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Smrt jako nová naděje
Život jsem prohrál, nemám žádné vzdělání a holku co jsem z celého srdce miloval, už nemám, protože se na mě vysrala. Paxibtaky nemám žádnou protože jsem byl fluktuant. Navíc se léčím na psychiatrii se závažným duševním onemocněním. Vím, že život už mám prohraný, tak aspoň svou naději vidím ve smrti, myslím že když umřu, tak se zrodím jako někdo lepší a budu mít vše, co od života chci, jen za to musím zaplatit tímto bídným ničím
 Bohužel mám smůlu Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2021 20:01:20
Všechny závislosti včetně drog a alkoholu jsou závažné psychiatrické diagnózy.A můžu ti říct že takový jsou ty nejzávažnejší.V dnešní době je to milióny lidí.
 Peter
22.01.2021 19:35:51
Nechceš mně už dlouho jsem bez muže
.Jsem sexualní psycho.
 Vajgl400
22.01.2021 19:33:57
Víš kolik ťežkých debilů se tady rodí?Alkoholické psychiatrické případy pedofilové feťáci atd...
 Vesnice921
22.01.2021 18:49:22
Dobrý vtip s tou smrtí a znovuzrozením. Řekni mi jedno, co bylo před tím, než jsi se narodil...... víš to? Totéž bude po smrti..... nic
To si jen namlouváš a představuješ. Smrt ukončí trápení se životem to ano, ale když se zamyslíš, tak jakékoliv náboženství je dílem člověka z doby kdy bylo potřeba jeho prostřednictvím řídit lidi.
Stejně jediné co můžeš dělat je žít dál a zkoušet se odrazit ode dna i za nějakou cenu, protože to že život ukončíš si taky jen namlouváš, pud sebezáchovy je narozdíl od reinkarnace skutečný.
 Kawka Muž30 Kategorie
22.01.2021 17:44:17
a co mám dělat já jsem panic ve 29. Ty jsi někoho aspon měl.A já budu muset makat a dřít a bejt sám.Jako moc hezky to nevypadá a ani to moc není hezkej výhled být tu ještě dalších 35 let sám s pocitem panice a k tomu předřenej a unavenej.Takže asi každej má v životě něco.K tý psychice s tou se dá taky něco dělat.Nekecej že nedá.A můžeš začít makat za peníze a za něčím se hnát:)
To je uplně nejlepší se za něčím hnád klidně i peněžní profit a pak si můžeš koupit tu panu jako prostředek alespon k něčemu ..
https://www.naughtyharbor.cz/climax-doll/love-doll-svudna-mellisa/
 Kup panu
22.01.2021 17:37:31
ctjb tvl dpc: Ty časy v prožívání - to by asi bylo na delší debatu.
Že člověk obsáhne jen pár let, to je můj názor a moje pozorování, nemám to vyčteno z nějakých autoritativních zdrojů. Ale pozoruju to už dlouhou dobu, nejen na sobě, a zdá se mi, že se to potrzuje.
Že by ale člověk byl za pár let "někdo jiný", to se asi říct nedá. Leda v nadsázce - když někdo chce teď spáchat sebevraždu, tak se dá říct, že za dva nebo tři roky už to současné rozpoložení tu nebude; což ovšem nezaručuje, že na tom nebude zase blbě :-(
Osobnostní předpoklady jistě přetrvávají, nejspíš celý život.
Zážitky uložené v nevědomí právě tak. A tím pádem i traumata. Říká se, že se jaksi "opouzdří". Když se ale objeví "příznivé" okolnosti, může nastat retraumatizace - všechno se to znovu otevře. To je právě takový trochu sporný bod v léčení traumat - protože se zpravidla musí se otevřít, tak aby to nebylo víc škody než užitku.
Ale taková ta životní nálada, rozpoložení, pocit toho, jak je člověku na světě - to se změní, pokud se změní okolnosti (a't už vnější nebo vnitřní).
 bilej tygr Muž70 Kategorie
22.01.2021 16:45:59
Vtipný, karty už mám rozdaný a chytil jsem černýho Petra
 Bohužel mám smůlu
22.01.2021 16:28:38
Pokud se lecis na psychiatrii, měl by sis o svém rozpoložení promluvit s lékařem. Každý člověk, i ten, který je psychicky v pohodě, má občas pocit, že se mu nic nedaří, bolestný rozchod zažila spousta lidí, práci se Ti (budeš-li se snažit) taky najdeš. Tak proč píšeš o sebevraždě? O tom nejhorším možném řešení? Až si najdeš novou holku, podrží Tě a vrátí se Ti chuť do života. Jsi mladý člověka a všechno je před Tebou.
 Rrrrrr
22.01.2021 16:02:08
bilej tygr

Hmm, to je zaujímavé. Teda uznávaš taký pohľad, že kontinuita v emočnom prežívaní vlastne reálne nie je, že z ostatných úsekov nášho života prežívame v prítomnosti (resp. dominujú) emócie pochádzajúce z prítomných udalostí? Ono to samozrejme nie je nijak zvlášť nezvyčajné, mňa nejak z viacerých dôvodov tá kontinuita zaujíma, aj z toho normatívneho pohľadu, aj subjektívneho a potom najviac v súvislosti s rôznymi významnými udalosťami v našom živote, najmä traumatickými. Ja to teda dáva do súvislosti so samotným egom, ktoré môže mať rôzne stavy a v prípade, že sa napríklad štiepi, logicky so sebou nesie aj príslušné emócie. A potom vyvstáva otázka, čo je vlastne tak asi zhruba bežné. :P
Je totiž svojím spôsobom fascinujúce aj hrozivé zároveň, že sme v rôznych etapách svojho života (úplne?) inými ľuďmi - väčšinou bez toho, aby sme o tom vedeli.

To som ale odbočil, pardon. :-)
 ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
22.01.2021 15:56:10
Jasně za deset let budu houmles.
 Bohužel mám smůlu
22.01.2021 15:48:44
Jak píše Horificus (i když na to nevěří) - v příští inkarnaci budeš mít to, co sis zasloužil. Tak když vidíš naději v ní, snaž se dělat šťastnými druhé, a budeš mít naději na štěstí pro sebe. A úplně nejlepší je samozřejmě začít se starat o svůj duchovní život, ať už z hlediska reinkarnace a karmy, nebo i štěstí tohoto žvota.
O sebevraždě sice naštěstí nepíšeš, ale pokud připouštíš možnost reinkarnace, tak podle všech nauk, které ji uznávají, by sis ji sebevraždou právě velmi pokazil.
Nicméně ale věk 31 (pokud ti tolik skutečně je) vůbec není žádný konec, člověk emočně není schopný obsáhnout ze svého života víc jak několik let do budoucnosti (i do minulosti). Za deset let budeš už někým úplně jiným, klidně to může být pro tebe ta "příští inkarnace" a můžeš být šťastný a úspěšný. Nebo naopak...
Smajlík  bilej tygr Muž70 Kategorie
22.01.2021 15:36:36
A k čemu žít a trápit se?
 Bohužel mám smůlu
22.01.2021 15:30:14
Podle reinkarnační teorie na kterou nevěřím bys neměl mít v novém životě to co chceš ale to co zasloužíš. Za svoje dobré a špatné skutky. V čemž může být značný rozdíl. Radši tu s námi ještě chvíli pobuď a přemýšlej o možnosti že máme život jen jeden. Plus nesmrtelnou duši.
 HorificusPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk