Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157076, vloženo 22.01.2021 14:22:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bývalý zaměstnavatel mě pomlouvá
Pracoval jsem sedm let v jisté firmě, vše fungovalo skvěle. Přibližně půl roku před začátkem Korony se změnilo vedení a půlka lidí. Nebylo mi to moc příjemné, zvyk je zvyk, ale všichni se chovali mile. Firma před několika měsíci zkrachovala a dluží mi několikaměsíční plat. Snažil jsem se jim slušně vysvětlit, že ty peníze potřebuji, ale stále jen sliby, sliby a nejspíš i lži. Pár měsíců jsem o pořádnou práci nezavadil, až nedávno se mi nabídla možnost dost podobně pozice, ale v jiné firmě (snad i lepší). Šel jsem na pohovor a vzali mě, ovšem můj budoucí nadřízený, na první pohled férový chlap, mi řekl, že se o mně informoval u někoho z oné krachlé firmy, kde jsem dělal 7 let, a bylo mu řečeno, že kradu, chlastám a beru drogy a rozhodně mě nemůžou doporučit.
Prý se mu můj profil a zkušenosti líbily natolik, že se i přesto rozhodl pozvat mě na pohovor, a z něj potom nabyl dojmu, že je to kec, tudíž mě bere.
Neřekl konkrétní jméno, prý slíbil mlčet, ale mně je to jasné. Chystám se v dohledné době podat žalobu k insolvenčnímu soudu, abych dostal peníze, a napadá mě, že bych mohl přidat i něco s nactiutržením, poškozením dobré pověsti. Máte s tím někdo zkušenosti?
 Nasraný pracovník Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2021 16:38:58
Potvrzené to nemám ale taky bych řekl že mě v minulosti pomlouvali. Byl jsem na pár pohovorech a byla ruka v rukávě a nakonec mě nevzali z nějakého důvodu. Takže jsem nabyl dojmu že zavolali bývalému zaměstnavateli a ten mi vylepšil profil tak že mě nevzali.
Tu žalobu na nevyplacenou mzdu podej ale práci jsi našel, dokonce lepší, tak na to kašli. Strašně blbě se to dokazuje a akorát by se to řešilo a nic nevyřešilo.
 LADI Muž41 Kategorie
22.01.2021 16:39:04
"kradu, chlastám a beru drogy" :-) za pár let se tomu s šéfem zasmějete.
 mořitel
22.01.2021 15:31:59
Když nemáš žádnej důkaz, tak bych to radši nevytahoval. Protože i když si myslíš, že víš, odkud to přišlo, pořád je to jen spekulace, když to nemáš ničím podložené.
 Shnilej šroubovák Muž22 Kategorie
22.01.2021 15:20:35
K insolvencnimu spravci se rozhodne prihlas. V urcitych pripadech ti pak penize vyplati stat.
Ale s tou zalobou za nactiutrhani budes za kokota ty, ne kdokoliv z byvale firmy.
 Kvetak
22.01.2021 14:58:12
Radši nic nedělej, ještě by se ti to mohlo vymstít.
 Van Generator Muž30 Kategorie
22.01.2021 14:45:50
Je to jen ztráta času, na firmě v insolvenci si stejně nejspíš už nic nevezmeš ... je vysoce nepravděpodobné, že dostaneš i ty chybějící výplaty...nicméně o ty bych se rozhodně přihlásil (to není žádný soudní proces, to je jen přihlášení u insolvenčního správce).

Na soudní tahanice kvůli nějaké pomluvě, zejména, jestli tě nakonec skutečně vzali (a nevznikla ti žádná škoda) se klidně vykašli, z toho bys měl jen starosti navíc ...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
22.01.2021 14:43:56
Podle mě šéfa ke svědectví nedonutíš.
 leafroller Muž96 Kategorie
22.01.2021 14:28:57
A co si najmout pár Ukrajinců ať mu rozbijou držku?
 negus Muž26 Kategorie
22.01.2021 14:27:05
Musel bys mít přesvědčivý důkaz v ruce o tom, že se tvůj bývalý zaměstnavatel takhle nelichotivě vyjadřuje, bez něj to nemá naději na úspěch.
 Troll Ejbus Muž29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk