Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157046, vloženo 22.01.2021 07:05:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítel se změnil, co s tím?
S přítelem jsme spolu přes 3 roky, z toho 2 spolu bydlíme. Byl vždy hodný, optimista, co měl plno energie.. chtěl cestovat, výletovat, pořád něco vymýšlel..

Jenže teď mi přijde, že je to někdo jiný. Sotva dojde domů z práce, už v chodbě naříká, jak je unavený. Pak do mě začne rýt stylem "a co vše jsi dnes uklidila" - protože mám homeoffice, tak si myslí, že mám celý den volno a můžu jen uklízet. Snaha vysvětlit mu, že i když pracuju z domu, tak prostě musím zadanou práci splnit, končí obvykle hádkou bez výsledku a stejně to nepochopí.

No a pak jeho fňukání pokračuje - jak je unavený, jak ho to sere v práci, jak je všechno na hovno... pak mi vyčte, že jsem neuklidila to a ono, že je špatně vysáté nebo vytřené... no a nakonec si otevře pivo a sedne k PC a čumí na nějaké debilní youtubery, kteří tam řvou nesmysly.

Když mu navrhnu nějaký výlet, většinou to skončí fňukáním o tom, jak přes týden maká a o víkendu chce odpočívat (rozuměj ležet na gauči). Jenže mě tohle nebaví. Já se do něj zamilovala právě proto, že byl aktivní, chtěl pořád něco podnikat. A teď se mu nic nechce, vše je moc daleko, moc drahé, moc únavné.. a když už ho někam vytáhnu, tak jedině tam, kam se dá dojet autem aniž by musel někam jít..

No a já nevím, co s tím. Chápu že v týdnu je unavený. Jenže já potřebuju trochu změnit prostředí alespoň o víkendu. A mrzí mě, že to nejde dělat s ním...
 persefona28 Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2021 00:46:42
Já bych se s nějakou mírou pochopení snažila zjistit, co za tím jeho chováním je, jestli je to jen něco náhodnýho, nebo je v nějakým celkově horším stavu. Člověk s depresí potřebuje dávku pochopení, ale nic není bez limitů. Ty se pro nikoho obětovat nemusíš, nesmíš, to by bylo sebedestruktivní. Na druhou stranu člověk v životě prožívá různý fáze a myslím, že stojí za to to řešit/přečkat. Ale kdyby se to opakovaně nelepšilo, nebo nebyla by projevana nějaké snaha z jeho strany, tak mu říct, že důsledky toho, že ty takhle žít nechceš, nemůžeš.
 idslcmy
22.01.2021 21:08:16
Hm, jak to tady čtu...

Ja tedy bych podobné chování tolerovala určitý čas a snažila bych se zjistit co se děje. Ale pokud by se takhle choval dlouhodobě, tak absolutně ne. Každý máme svých starostí dost a vylévat si vztek na partnerovi je celkem ubohost. A bylo by mi ganz egal, že dělá třeba kosmonauta. Když na to nemá, tak ať jde dělat to na co má. Pokud zrovna neumirají hlady. Nevím co by dělal, kdyby měli děti. To by ho asi vezli... O bordelu nemluvě.
 Sorayaaa
22.01.2021 17:10:42
Ach jo, my se vždycky shodneme.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
22.01.2021 17:04:12
leafroller - no však jo. vždyť já to neodsuzuju, naopak se jí snažím vysvětlit, že ten tlak, co běžně zažívá chlap ohledně práce nebo zajíštění rodiny, si normálně ženská ani neumí představit. a taky že se s ním vyrovnává jinak.

a samozřejmě, že ona může chodit na výlety s kamarádkama nebo sama. ale zase pokud on bude
dlouhodobě kašlat na nějaký fajn společný čas a jen jí vyčítat špatné uklízení, tak s ním dlouho nevydrží.
 teq
22.01.2021 16:49:06
teq, víš, oni chlapi mají občas i náročnější práci než ten tvůj..... Jako hafo mega náročnější.
 leafroller Muž96 Kategorie
22.01.2021 16:46:18
tvl, a proč s ním jsi?

nebo takhle, někteří chlapi tak reagujou na stres - zaměří se na to z jejich pohledu podstatné (vydržet v práci, nosit peníze) a zbylý čas hibernují v zombie přežívacím módu, případně podrážděně vyjíždí kvůli blbostem, nad kterýma by dřív mávli rukou. nic dalšího se po nich nesmí chtít, protože na nic už nemají chuť ani energii. a přiznejme si, že venčení partnerek je náročná činnost, když nejvíc ze všeho teď chce a potřebuje klid u piva a kompu.

jako nemyslím, že je to mezi váma úplně mrtvé a neřešitelné. ale že to aktuálně směřuje do kytek, to rozhodně. máte ještě oba zájem zamakat a zachránit váš vztah? navzájem si zkusit porozumět a vyjít vstříc?
 teq
22.01.2021 15:05:11
Máš alespoň nějakou snahu upřímně ho vyslechnout, když fňuká? Probrat to s ním, možná i poradit, "pofoukat bebička"? Dost možná, že to má v práci skutečně nahovno, možná je skutečně unavenej. Lidi se měněj, jestliže ho miluješ,tak to znamená stát při něm, i když zrovna není v kondici. Měl by přestat pít pivo, nejlépe přestat pít alkohol úplně, a možná trochu víc místo toho sexovat.
 Lugalbanda
22.01.2021 12:50:41
persefona28: Nezměnil, jen už nepředstírá hodňáka, představ si to až budete mít děti.
 timtim2
22.01.2021 11:58:56
s lidma co chodí do práce co je sere by neměl chodit nikdo, jsou toxický
 fghfhdfg
22.01.2021 09:25:32
To je tak, když se z mladých a pozitívních stanou staří a nasraní :)
Smajlík  jeeea bejby Muž37 Kategorie
22.01.2021 09:11:47
tak to asi nemá řešení. buď si zvykni nebo papá.
 toustová
22.01.2021 08:45:44
A to nemůžeš chodit na výlety s kamarádkami? Ať si doma odpočine.
 leafroller Muž96 Kategorie
22.01.2021 08:24:06
Je protivny a je na tobe zjistit proc - stres v praci, jina zena, neshopnost erekce, cokoliv dalsiho.. A pak s tim bude muset neco zacit delat a ty mu v tom muzes pomahat.
Ovsem pokud on nebude chtit, drive ci pozdeji to vygraduje tak, ze se z vas stanou nasrani spolubydlici.
A dale uz ti je urcite jasne, jak to bude dal.
 Kvetak
22.01.2021 08:19:20
Může mít nemocný. Je otázka, jestli ho dostaneš k lékaři. Ale můžeš zkusit nějaké adaptogeny. Bylinky!!! Je na tobě, jak to vyřešíš. Jestli vyměníš přítele, nikde není záruka, že ten druhý bude lepší.... sice zpočátku jo, ale pak to může být ještě horší.
 fimisek
22.01.2021 07:53:01
Chronický únavový syndrom. Ať si nechá udělat rozbor krve. Obvykle to souvisí s nedostatečnou funkcí štítné žlázy.
 mořitel
22.01.2021 07:52:36
Poznavam v tom depresi. Copak nemuze byt nemocny?
Spis se snaz dostat do nej leky a nebo ho motivovat jako male dite (nebo povinnostma, ale opatrne).
A na vylety si holt chod sama.
 into the void
22.01.2021 07:27:55
Mluvit otevřeně, to co jsi zde napsala tak mu říci. Přemoci se a aktivně odpočívat, změnit práci, 2 volné víkendy výletovat a 2 odpočívat?

V opačném případě se jednou objeví někdo, kdo ti to nabídne a ty budeš na zcestí.
A nebo možná přijde dítě a tyhle starosti se odsunou a budete řešit opět to samé za pár let.
 motorsport Muž28 Kategorie
22.01.2021 07:25:28
Třeba má jen nějakou depku, neřeší třeba nějaký problém zrovna? Anebo je to z toho všeho, co se děje kolem...navrhni třeba jen kratší výlet na půl dne a druhou půlku dne válení u tv s pizzou, co na to řekne.
 FlotilaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk