Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1157017, vloženo 21.01.2021 19:36:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
uz si nevim rady...znalci
zdravim, uz si nevim rady a potrebuji radu :-D

nadavno mi nesel otevřív víčko od nadrže na aute. Myslel jsem,že to je zmrzlé i por zarívani apod. se ukazalo, že proste je asi v haj*lu ten zamek..tak jsme ho vydloubl sroubovákem. Dneska mi doseslo nove víko a nejak tam nepasuje....vsechno je velikostne ok a pasuje to tam,jen se to proste nechce do zamcit a "lítá " to tam. Pak mi doslo,ze je asi potreba i ten chyt...takove to "hrdlo" přesroubovany na ty nadrži do kteryho strcim zamek a sechno se zamce...chápete?
Nevite nahodou, jak se tomu odborne rika abych to mohl najit a objednat? nekde jsem natrefil a na to,ze prodavaji vicka nadrze i stim vlastne hrdlem, do kteryho ten zamek pasuje.... dekuji
 bratan Muž36  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2021 00:12:42
!Pak mi doslo,ze je asi potreba i ten chyt...takove to "hrdlo" přesroubovany na ty nadrži do kteryho strcim zamek a sechno se zamce...chápete?"

Nechápu.
Nádrž má nalévací hrdlo. Nalévací hrdlo uzavírá víčko nádrže (obvykle na bajonet), které v sobě mívá zámek.
Pokud nemáš víčko se zámkem, nějakým mechanismem (mechanické táhlo, motorek centrálu) se zamyká krytka víčka, tedy plastová/plechová "dvířka" v barvě auta.

Co ti odešlo?
Co ti nešlo odemknout?
Co jsi objednal?
Co nepasuje?
 Glyx
21.01.2021 23:27:08
Doufam, ze jsi zahrival plamenem!
 Kvetak
21.01.2021 20:16:50
Za sebe ti řeknu, neptej se ve specializovaných obchodech. Z vlastní zkušenosti, jsou to tam samí odborníci. Radši fakt zajet do servisu a jen se zeptat tam. Však za radu snad nic platit nebudeš, maximálně tu součástku objednají oni. Jenom objednají a instalace už bude na tobě. ;)
Je to o lidech :)
 kokoska94 Žena26 Kategorie
21.01.2021 19:49:05
Zajdeš do autodílů, třeba auto Kelly a zeptáš se. Podstrčí ti to nejdražší co mají, zeptáš se jestli nemají něco levnějšího a jsi doma.
 Trenér
21.01.2021 19:44:27
tak asi aby se tomu vyhl ,tak se ptam tady... kdyz to muze byt neco co zvladnu sam.... teda vlastne nezvladnu protoze nevim co vlastne heldam..doufal jsem,ze vy to budete vedet. treba ze zkusenosti
 bratan
21.01.2021 19:42:32
Ano, proč nezajdeš do servisu?
Smajlík  kokoska94 Žena26 Kategorie
21.01.2021 19:40:55
Zkus servis
Smajlík  neznalec



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk