Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157015, vloženo 21.01.2021 19:13:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hranice slušného chování a demokracie
Viz k aktuální zprávě o výstupu poslance Volného. Kde je podle vás hranice slušného chování a demokracie? Fascinuje mě, kolik lidí mu za tohle tleská a píše mu jaký je borec. Ještě bych pochopila jeho postoj k rouškám, ale jeho výstup je prostě hrubiánství a vulgárnost. Hodně lidí ho obhajuje za to, že mu byl neférově a nedemokraticky vypnut mikrofon, ale přece nenecháte každého kdo ani nepochopil vážnost svého úřadu a hodnotu času, aby plácal zcestné urážky do mikrofonu. Na vrch pan Volný nepochopil, že jeho zevnějšek je důležitou reprezentací jeho osoby. Představte si, že vás takto "upravený" člověk obsluhuje v restauraci. Asi by vás to moc neutvrdilo v dobré reputaci podniku.
 Lauren Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2021 12:30:02
Vyhodit ho. Nemá tam co dělat a už vůbec ne pobírat poslanecký plat.
 SykkeX
22.01.2021 09:17:16
Pan poslanec Volný se zachoval perfektně. Zastupuje své voliče.
Nenechal si sebrat slovo.

Panu poslanci mohu vytknout jedinou věc. Zanedbává fyzickou kondici, která se ukazuje taky v parlamentě důležitá. Mít dobrou fyzičku, mohl ten zmrrd udělat pár kotrmelců a mít upravený exteriér. Tak fyzickou kondici může začít napravovat ode dneška.

Jinak panu poslanci Volému nemám co vytknout. Kdekoli bude kandidovat, tak má můj hlas a kroužek. Dokonce bych mu dal i přednost před Okamurou, který včera zaváhal a nezastal se když měl pravdu.

Neposuzujme naše politiky podle jejich řečí, ale posuzujme naše politiky podle činů.
Smajlík  Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
22.01.2021 06:22:17
Je zajímavé, že když Babiš nadával Kraďouskovi do vožralů vožralejch, odésákům do zlodějů zlodějskejch, tak ho taky nikdo nevypínal. To samý hanlivý přezdívky a nazývání se v PSP u pultíku: Mlátička apod. S Volným nesouhlasím, že nenosí roušku, ale neznamená to, že si socanský zloději budou demokracii vykládat po svým, jak se jim to hodí do krámu. Dodneška ta banda zlodějská nezaplatila Altnera. Rath dobře popsal jak to u nich funguje, kolik musel nosit. A jestli tady někdo umí někoho napadat a mlátit do lidí, pak jsou to opět socani viz. např. Czechtek 2005. Naštěstí si většina národa je vědoma, co jsou zač a půjdou od válu. A když si pustíte záznam, Volný nikoho nenapadal - měl právo mluvit a Nanzla desítku varoval - jen se u pultíku bránil socanským výpadům a fyz. atakům na jeho osobu. Na co si hrál Chvojka? Na ochranku PSP? Jakým právem! Ty co tam na něj skákali, by se měl zodpovídat komisi. Novinářský v tom ale měli jasno hned kdo je agresor. Volný je pro mě mučedník svévole tohoto systému. A co se týče vzhledu a oblékání - to je každého věc, jelikož je to subjektivní. Někoho jiného zase může urážet že Bartoš nosí v PS dredy apod.
 svoboda slova go
21.01.2021 21:59:34
Kdyby kolega Volný chodil na Zpovědnici, tak by věděl, že na admina si nemá vyskakovat.
Ta naše milá Zpovědnice na tom beztak asi nebude tak špatně, když tu platí stejné principy, jako v poslanecké sněmovně.
Svobodně mluvit smí jen ten, kdo leze adminům do pr....
Smajlík  Pravdoplión
21.01.2021 21:46:29
Koho kdo napadl? Nikde nevidím, že by házel háky nebo mluvil vulgárně, jen Chvojka a ten druhý idiot ho chtěli roztrhat
 Werd
21.01.2021 20:35:26
Ale pan poslanec přece říká praudu, no Máňo vážně. Proto je úplně jedno jak je oblečený a jak to říká. A ti zlí politici chtěj umlčet protože říká tu praudu, dokonce i mikrofón mu vypnuli! Ale Lubo se nedá, je jako jeden z nás, taky poctivý chlap vod rány.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
21.01.2021 20:17:21
Dokud jsou lidé, kterým to nepřipadá normální, tak není tak špatně.

Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Ten napadený předsedající mohl podat trestní oznámení za výtržnost. Pak by parlament hlasoval o zbavení imunity tohoto exota.

Podle mě je teda hodně špatně, že se tak neděje. Jsem si stoprocentně jistej, že když se nebudeme proti těmto věcem vymezovat, že se budou nejen opakovat, ale bude to horší.

Třeba po tom incidentu v USA kongressu se rozhodli, že není možné toto nechat nepotrestané.
Je přeci důležité jaké stanovisko k tomu zvolení zástupci zaujmou. Jde o kulturu, ta je i pro další generaci, kultura se buduje dlouho a těžko.

Psal jsem to i jinde. V USA parlamentu je nejen intelektově silnější reprezentace, ale i vědí, že je důležitá jistá kultura.

Kultura není pokrytectví, jak si mnozí myslíte. Jestli jste hákliví na pokrytectví američanů, běžte si do české čtvrté cenové. Tzn do hospody nebo parlamentu. Je to už všude.
Příčina špatného stavu je vykořeněný národ. Podle nějakého průzkumu jsme největšími skeptiky. Dodám svoje: jsme cynickými skeptiky.

Za to může nejen doba socialismu, ale i silný ateismus. Nejsem věříci, ale tento stav, kdy nic není svaté, kdy silní nebojují, kdy se jen všechno zesměšňuje, kdy se švejkuje a paroduje, kdy se nadšení sráží v zárodku a nazývá se patetizmem, tak tento stav přesně vede k tomu bujení rakoviny, kdy už není nic zdravého, není reprezentace z které by šlo vybírat.
 matouch3 Muž49 Kategorie
21.01.2021 20:06:16
jestli tady pudeššš...dostaneššš flákanec, jasné?
 bavím se
21.01.2021 19:42:09
Myslím si,že chtěl promluvit a měl na to právo. Je nezařazeným poslancem,ale dříve zvolený za SPD. To mluví za vše,ale najednou se od něj Okamura distancuje.
 chování
21.01.2021 19:39:17
Neni v dnesni dobe uplne mimo srovnani s obsluhou v podniku?
 q-lol-q Muž38 Kategorie
21.01.2021 19:32:05
Tak taková Schilerová svůj zevnějšek řeší, ale jinak je taky úplně blbá.
Nechápu, kde ty lidí do PS berou...
Smajlík  Asi na benzínce
21.01.2021 19:23:15
Jablko nepadne daleko od stromu
 Vylity geniuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk