Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1157013, vloženo 21.01.2021 19:07:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bakalův obhájce
Bakala má v USA trošku problém. Někdo, pravděpodobně Zemanem oceněný podnikatel Pavol Krúpa, proti němu vedl ostrou informační kampaň, která měla za cíl v USA zvýšit povědomí o tom, že je podvodník a gauner (jak to popsal soud). Člověk by možná řekl chvályhodný to počin.

Bakalův obhájce ve sporu ohledně této kampaně má asi jiný názor a není jím nikdo jiný než nedávný americký velvyslanec v ČR Andrew Schapiro.

To je buď hodně velká náhoda, považte kolik je v USA renomovaných právníků a zrovinka tenhle. No a nebo.. ..je Bakala prostě americký agent a spolupráce jen pokračuje. Tomu by odpovídala i politika, kterou Bakalou sponzorovaní politici a jím vlastněný tisk dlouhodobě prosazují v ČR. No a když se někdo chová jako agent, tak většinou i tím agentem je. Však i naopak to tvrdí mnoho lidí o Zemanovi, že je agent proruský, pročínský a nebo nejhůře (pro ně) pročeský.

No ale co to znamená dál? Znamená to, že nám OKD vytunelovala CIA? Pravděpodobně ano. No tak to je paráda, to se pak člověk diví, že nikoho nepozavírají a že se to vyšetřuje jen naoko a pravděpodobně až po proběhnutí promlčecích lhůt a tedy do ztracena.

Na Slovensku to vře také "sebevražda" policejního prezidenta s mnohokráte změněnými verzemi umrtí a podezření kvůli tomu už nepadá na nikoho jiného než na samotnou vládu. Do vyšetřovací komise je za ČR touto vládou pozvána bývalá ombudsmanka oceněná americkým velvyslanectvím Anna Šabatová. Jaká to náhoda. To je ta, která aktivně pomáhala pachatelům v kauze kuřim - kauze sadistické pedofilní mafie. Nenahlásila úřadům údajně nalezené dítě a taky nerozeznala 30+ letou Škrlovou od 13ti letého dítěte. No a nebo rozeznala, ale kryla to. A pokud dokázala krýt tohle, tak určitě přikryje i vraždu policejního exprezidenta. A ta teď bude dohlížet nad spravedlností vyšetřování Lučanského "sebevraždy"? Někdo se asi zbláznil..

Když byl zavražděn Kuciak dodaly důkazy o vrazích USA. "Náhodou" měly na jeho dům namířenou družici.

Víte Fico neuznal Kosovo, Slovensko investovalo na Kubě, odmítalo migranty.. Celkově tento politik moc USA nevoněl a v jejich plánech jim překážel. Zabila CIA Kuciaka, aby odstranila pomocí vyvolaných prostestů Fica z vlády? Ne, tady není řeč o Rusku. Na panu Bakalovi vidíme, že zločinů u nás se asi USA opravdu neštítí - minimálně s takovými gaunery jako je Bakala nemá problém spolupracovat a udržovat vztahy pan velvyslanec..

Jaký z toho máte pocit?
 trterterte Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2021 17:34:27
politolog: bezva, příště to napíšu ještě o něco delší, abych měl jistotu, že to vynecháš
Smajlík  trhrthtr
22.01.2021 17:33:17
No a nebo... se znají z Prahy. Konec záhady
Glyx

No však právě, ale proč z Prahy? Možná už z ameriky, však on má i americké občanství. Vytrhnul jsi to ale z kontextu. Ten odstavec ještě pokračoval.. záhada pokračuje. No ale ne, tohle není záhada. Bakala není filantrop, když obere stát o miliardy, takže když provozuje ztrátové mediální domy, tak ve skutečnosti provozuje vliv. No a pro koho asi.. tak člověku stačí k rozluštění oči a uši.
 trhrthtr
22.01.2021 13:33:50
"To je buď hodně velká náhoda, považte kolik je v USA renomovaných právníků a zrovinka tenhle. No a nebo.. ..je Bakala prostě americký agent a spolupráce jen pokračuje."
No a nebo... se znají z Prahy. Konec záhady
 Glyx
22.01.2021 12:51:28
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
21.01.2021 20:04:17
Co čekáš? Je to Mr. Schapiro, kterého měl z ČR tehdy prezident vyhostit, když školil české státní zástupce. Dělat tohle český velvyslanec v USA, letěl by domů jak namydlený blesk.

Neřekl bych, že OKD přímo řídila CIA, ale spíš Bakalu využívají jako svého koně, aby tady platil protinárodní síly. Platit je přímo z fondů CIA by bylo nápadné. Bakala je Čech, dá se říct potom, že je to vnitřní česká věc. A Deep state z USA je z obliga, oni nic, oni muzikanti.
 ZsmyšleníPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk