Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156927, vloženo 20.01.2021 17:09:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Atraktivní žena vs. ošklivý chlap
To, co sem teď napíšu, zařídila příroda sama, takže s tím nejde nesouhlasit:

- Atraktivní ženská se narodila se svým dokonalým vzhledem do úžasného života. Někdy cca v 10 letech to začne - sama se začne čím dál víc přesvědčovat, jaké má štěstí, jelikož se vše točí jen kolem ní, a čím více dospívá, tím je to více znát. Vlastně, má jediný problém, protože jí to časem začne až lézt na nervy, jak po ní každý dychtí. Chlapi jí nedají pokoj, a tohle má před sebou ještě na hodně dlouho. Z ostatních žen se s ní každá chce bavit, protože tím si získá sama jedině výhody, že má tak atraktivní kamarádku, která jí může např. snadno tu a tam dohodit někoho, o koho by si sama ani neopřela kolo. Její studentský život je ráj na Zemi. Pořád je jen zvaná na nejrůznější mejdany, oslavy a párty. Sám jsem toho byl svědkem, že když jsem byl např. na nějaké drsné zkoušce na VŠ (technický/matematický obor), tak zkoušející si nejprve odbyl nás chlapy, jelikož to bylo vźdy třeba 8 chlapů a 1 ženská (většinou buď lehce nadprůměrného až atraktivního vzhledu). No a pak tam zůstala tato atraktivní slečna, která měla v hlavě jen párty a mejdany, jelikož proč by se musela učit, že? Za jedničku zaplatila jednoduše v naturáliích, prostě zkoušejícímu (což na naší škole byli většinou mladí muži), trochu pokouřila, a je to. No prostě mejdan celý život. Netřeba už připomínat, že v pracovní oblasti má vždy navrch, ostatně to plyne z výše uvedeného.

- Ošklivý chlap se narodí do pekla, prostě do bídné existence, ale většinou mu to plně dojde až tak po 20, že on je pořád ještě panic, a všichni kolem něj jsou na něj jen hnusní, pohrdají jím apod. Dobře ví, co je to šikana, už od dětství, která, k jeho překvapení po střední škole (či případně po VŠ), zdaleka nekončí. Pokud se mu vůbec povede sehnat práci (v IT oboru a s aspoň malou praxí asi docela v pohodě), zjišťuje, že šikana nabývá čím dál důmyslnější formy, a již není fyzického rázu jako v dětství, ale psychicky ho to čím dál více likviduje. Ani jsem nezmínil, ale to je jasné, že ženy (ať už mladé, starší, hezké, nebo i ošklivé) ho nechtějí, a to buď ho úplně ignorují, jako by byl neviditelný, nebo pokud se snad pokusí nějakou zaujmout nebo oslovit, tak ho drsně pošlou k čertu. Všude se takovýto neúspéšný mladý muž pokouší nalézt nékde na internetu nebo kdekoliv jakýkoliv návod, jak "sbalit ženskou", a tím jen marní čas, energii i peníze, jelikož samozřejmě, tyto placené produkty jsou vytvořeny tak, aby daly těmto mužům falešnou naději, která je bude nějakou dobu motivovat, dokud nezjistí, že to prostě nefunguje, protože opravdu, rady typu "být sebevědomý" zabírají jen pokud je daný muž atraktivní. Pokud je ošklivý a začne nějak fejkovat sebevědomí a dokonce oslovovat ženské na ulici (což mnoho těchto příruček doporučuje), tak je akorát za divného cvoka nebo za úchyla. Jako pravděpodobný scénář takového zbytečného a už předem promarněného života je to, že to ten chlap prostě psychicky neudrźí a zhroutí se. Pak skončí někde v blázinci a dostane diagnózu psychóza či schizofrenie apod., což ho ale časem, pod vlivem tvrdých drog (doktoři tomu říkají vtipně "léky"), které mu vnutí a udělají z něch legálního feťáka, posune ještě hlouběji. Tady už pak není co dělat, o co se dál snažit, a zbývá jen hnít ve svém pokoji u PC, dokud se dotyčný konečně neodhodlá k sebevraždě. Ti, co ji spáchají někdy dříve, ve svých 20 nebo 25 letech, se v podstatě nejšpíše vyhnou těm psycho hrůzám, které jsem tu zmínil.

Tak to je v kostce příroda a povaha lidské přirozenosti, jak mě naučil sám život. A nelze to popřít, tedy pokud člověk není úpný pokrytec.
 mizogýn Muž38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2021 01:32:20
Mráček : Přesně tak. Spíše je to definice sebevědomého a nesebevědomého
 Krásanenívšechno Žena30 Kategorie
22.01.2021 01:20:00
To je špatná definice atraktivního a ošklivého.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
22.01.2021 01:07:58
Tak jsem právě zjistila že jsem ošklivý chlap... ( podle toho jak jsem to měla v životě na mě sedí úplně přesně to druhé)
 Krásanenívšechno Žena30 Kategorie
21.01.2021 15:13:37
mizogýn: Takže jsi zažil jednu takovou a už soudíš i ty ostatní a vzdáváš to. To je na hovno přístup. Ale uznávám, že ani ulovit hnusnou ženskou nemusí být žádná sranda, protože zaprvé jsou často někde zalezlé, ven moc nechodí a svoje fotky nerady někam dávají. A zadruhé mají nízké sebevědomí, takže ti nebudou věřit.

Ale nevzdávej to. Kamarádi říkají, že třeba takové tlusté holky bývají v posteli úplně nejlepší. Mají mindráky a budou se ti snažit zavděčit a udělají pro tebe cokoli. I nějaké netradiční praktiky.
 cat*woman
21.01.2021 09:59:19
cat*woman>

Ošklivé žesnké jsou někdy ještě horší než ty hezké. Zažil jsem jedno takové seznamkové rande, jelikož už jsem byl totálně zoufalý. Ta ženská byla totálně hnusná, nemasná neslaná, na venek a stejně tak i uvnitř. Byla vyloženě nasraná a arogantní.
 mizogýn
20.01.2021 23:49:15
Problém je, když se neatraktivní chlap snaží sbalit atraktivní ženu. Znám takových plno, co pořád fňukají, že jsou sami, ale když vidím, jaké kočky se snaží ulovit, tak se tomu nedivím. Nemají nic, co by kočce mohli nabídnout, ani prachy, ani vzhled, ani dobré srdce a vyrovnanou povahu. Vsadím se, že kdyby sis hledal sobě rovné, tak máš zářezů dost.
 cat*woman
20.01.2021 23:18:18
PrumernaZena: párkrát jsem byl na ne zrovna laciné kosmetice přední masky a když opadlo to zarudnutí, byl jsem fakt hodně překvapený. Taktéž chemie kterou jsem si odtamtud odnesl, coby stará škola (pro kterou existuje jen solvina, nivea a v nejhorším jelení lůj) jsem fakt čuměl, třeba co dokáže oční krém i na mně.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 21:58:28
To je furt zaměřování se na hezký ženský. Ok, prostě mají dobrý geny, ale nemysli si, že ty který popisuješ v příspěvku nevěnují vylepšování vzhledu nemalé úsilí, čas i peníze. A pak jsou zas pro tunu chlapů umělý a nezdá se jim, že bez make upu prostě vypadají normálně.

S těma zkouškama je to hovadina. Možná na nějaké škole to funguje jinak, ale já studovala fyzikální obor a tam každýho akorát zajímalo jestli umíš. Přiznávám, že se na mě asi nějaký ten profesor díval o něco mileji, protože jsem holka, ale tím to absolutně končilo.

A hlavně, co srovnat něco relevantního? O co to má ošklivá žena lehčí než ošklivej chlap? Všechny vylepšováky, co má k dispozici, může použít i chlap. I makeup. Třeba použití korektoru na pleť je úplně v pohodě. Hm, jak myslíte, že si taková holka užije mejdan? Možná se nad ní někdo smiluje, ale vezme si ji? Bude s ní chtít dítě? Nebo skončí taky sama?
 PrumernaZena
20.01.2021 21:37:59
PrejJenVymluvyAbrek >

Šikana ze strany učitele, nebo i vícero učitelů je bohužel drsná. Jsem trochu starší ročník, a tak jsem myslel, že už se to pomalu dalo do kupy, ale jak vidím, tak asi ne.

Tihle samozvaní rádoby "profesoři" z rádoby gymnázií co takhle kurví dětem život slabším studentům už v dětství, bych dal pověsit za koule do průvanu!!! A teď mě to tak nasralo, že napíšu konkrétně, kde se mi tohle dělo v dětství soustavně řadu let, jen ať to google schroustá: Bylo to GYMNÁZIUM VÁCLAVA POJEBANÝHO BENEŠE ve Slaném.
 adolph
20.01.2021 20:40:15
Tak přesně jsi popsal můj život, že se mi z toho chce brečet. Mě bude za chvíli 20 let a nacházím se v té fázi, kdy jsem si uvědomil, že jsem ještě pořád panic a jen tak se to nezmění. Zažil jsem spoustu pohrdání kvůli vzhledu a tak se stydím být na veřejnosti bez roušky. Na ulici se mi holky několikrát začali jen tak posmívat, jako kdyby neměly žádné city - a to jsem je ani neoslovil či neočumoval. Je mi z toho psychicky strašně zle. A nebo zrovna včera jdu po ulici a přišeli za mnou 2 dost atraktivní kluci a jeden se mě zeptal, jestli mám holku. Řekl jsem, že holku nemám. A pak na mě vyvalil, jestli jsem panic. Na to jsem neodpověděl a on řekl, že prej když se na mě koukne, tak vidí, že jsem panic a že on mrdal už ve 13 letech. Často jsem už tak zoufalý a bezmocný, že si radši jízdenku koupím až ve vlaku s příplatkem 40 korun, jen abych nemusel zažít situace mezi lidmi, kdybych si ji šel koupit ke kase na nádraží. Samozřejmě taky jak říkáš, už od mala jsem šikanovaný. Bál jsem se chodit do školy. Když jsem tam ráno chtěl jít, nemohl jsem otevřít dveře od bytu, protože jsem v hlavě věděl, jak moc mi to vždycky ublíží. A to ta šikana často byla i ze strany učitele. Dokonce mi jedna píča na základní škole v 7. třídě řekla před celou třídou, že bych se neměl množit. Ale to je ještě hodně, hodně slabá káva pokud bych to porovnal i s prožitky mimo učitele.
 PrejJenVymluvyAbrek
20.01.2021 19:47:38
Lze to popřít i nepokrytě, bez vlasů, s třikrát zlomeným nosem a každým okem sešitým jinak. Kouzlo mužského života je právě v tom, že od chvíle co nerandíš s patnáctkami nějakou "krásu" (co to vlastně u chlapa znamená?) vůbec k ničemu nepotřebuješ.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 19:46:12
"Za jedničku zaplatila jednoduše v naturáliích, prostě zkoušejícímu (což na naší škole byli většinou mladí muži), trochu pokouřila, a je to."

Tak to se tuze mejlíš, hošánku. Krásná dívka nepotřebuje někomu kouřit. To dělají zakomplexované husičky, které se snaží všemožně zalíbit, aby je někdo aspoň naoko bral.
 klaa
20.01.2021 19:38:39
Nechápu proč srovnáváš atraktivní ženu s neatraktivním mužem. To má ohromnou vypovídací hodnotu :-D.

Jako být hnusnej a ještě blbej je asi fakt těžký že. Ale ne neřešitelný, takových je i dost holek.
 Sorayaaa
20.01.2021 19:08:19
osamely bojovnik >

A proto takový nick?
 mizogýn
20.01.2021 19:05:47
Tak zaprvý, záleží, jaký typy holek oslovuješ a rozhodně s tebou nesouhlasím, že to takhle zpravidla bývá a jako pokrytec si nepřipadám. Jestli popisuješ svůj život, pak mě mrzí, co všechno se ti stalo. Asi se moc zaměřuješ na vzhled a i to je věc, se kterou se dá něco dělat.
 Ijs Žena20 Kategorie
20.01.2021 19:00:36
Lži, lži a lži. Být sebevědomý je prostě základ, vzhled není u chlapa zas až tak důležitý, já vypadám průměrně a mám menší nadváhu a stejně se mi povedlo sbalit už pár škeblí.
 osamely bojovnik Muž23 Kategorie
20.01.2021 18:45:27
Night Sentinel: pokud ten kluk ale do 30 neměl žádný vztah, tak o něj zájem bude nulový
 Keith
20.01.2021 18:44:24
například takový Mick Jagger.
 Hodislava Žena42 Kategorie
20.01.2021 18:26:46
Night Sentinel >

Takovéto používání slova "dement" nesnáším. Demence je hnusná nemoc, která postihuje především lidi nad 60+, a která se může přihodit jednou každému z nás, je to dost i v genech.
 mizogýn
20.01.2021 18:21:26
kukuc>

No jasně, mejdany jsou velmi příjemné pro chlapy co jsou oškliví a nežádoucí. Já jsem byl takhle na jednom a to mi stačilo.
 mizogýn
20.01.2021 18:17:09
Tak, "líf" již vyblil svůj obvyklý žlučovitý zvratek, a nyní přichází na řadu moudrost:

www.dumbible.cz
Smajlík  Hov hov Muž52 Kategorie
20.01.2021 18:11:28
ale zase na druhou stranu. už zde šířím své poselství, a to je to že každá mince má 2 strany. okolo atraktivní holky se sice točí celej svět když je ve věku kolem těch 18-24... což je pro holky nejlepší věk, pořád je dost mladá ale zároveň už není děcko.. ale jakmile už jí je nad 30 let tak ta atraktivita jde postupně dolů, až je z atraktivní holky vzhledově průměrná ženská, která se už musí naučit zaujmout něčím jiným protože kouzlo va*iny už nefunguje, potom přijdou děcka a pak už to jde od 10 k 5 a od 5 k -10... (mimochodem miluju když holky se syndromem princezny potom tímhle způsobem narazí. protože to je něco s čím se kluk potýká celý život :D) ale zase na druhou stranu u kluka mi přijde že ten jeho život kolem 30 teprve začíná... protože za tu dobu po škole už máš nějaké pracovní zkušenosti, dostaneš třeba povýšení v práci, začínáš vydělávat decentní peníze (pokud nejsi neschopnej dement) a obecně o muže kolem těch 30 je vyšší zájem... :D a ta mužská část mi přijde v tomhle dost přemrštěná, ale svým způsobem máš pravdu... :D
Smajlík  Night Sentinel
20.01.2021 18:08:55
Ach jo, asi jsem extrémně hnusná, mě žádnej učitel na vysoký nedává žádný výhody a na zkoušku se musim učit:( a to jsem na přírodovědným oboru, kde je kluků daleko víc než holek. Ke každýmu učitelé přistupují stejně.

Možná, kdybys nebyl zapšklej a závistivej, ostatní tě budou mít radši a taky tě budou zvát na mejdany.
 kukuc
20.01.2021 18:07:56
Tomas23 >

A to je ještě docela dobrá situace. Horší je to třeba, když se člověk úplně odvaří na velmi náročné VŠ (nevím, jak to je dnes, ale za mě to nebyl žádný med) a k tomu mu ještě rupne v bedně, že ho žádná nehce a skončí jako schizofrenik, tj. odpad společnosti.
 mizogýn
20.01.2021 18:06:01
Tomas23, pokud vidíš za vším jen peníze, ledacos to vysvětluje. Umíš vařit? Dokážeš vymalovat byt? Vyměnit kolo nebo olej u auta? Jsi zábavný? Bydlíš ještě u maminky? Kolik máš tělesného tuku?
.....to jsou otázky, které byste si měli klást! Na peníze se... pes.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
20.01.2021 18:02:06
Nikto sa nenarodil do dokonalého sveta. Nechcem hovoriť, že nejaká pekná žena to vôbec nemusí mať tak jednoduché, narozdiel od škaredého chlapa, ale každý má niečo v živote s čím nie je spokojný. Aj tá nejaká pekná baba môže zažívať niečo, čo ty nie a rozhodne by si to nechcel.
Takže je na každom, ako sa so svojími problémy vysporiada.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
20.01.2021 17:59:03
Leafroller: s ošklivcema co makali na tom aby byli něco, aby měli peníze jsou jen zlatokopky. To není žádný čistý projev lásky, ten mají možná tak k jeho kreditce. Taková zlatokopka má za rohem nabíječe kterej třeba prachy nemá ale dobře šuká.
 Tomas23
20.01.2021 17:27:20
Když myslíš. Hlavně si to pořád opakuj, třeba se z toho jednou stane pravda.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
20.01.2021 17:26:10
leafroller>

sebezdokonalování je jen past, kterou samozřejmě zmíněné rady z internetu všude omýlají. Pokud je chlap fakt ošklivej, tak to dodá jen falešnou naději a musí uplynout řada let, než to tomu dotyčnému dojde. Jediná alternativa je stát se miliardářem, ale kdyby to bylo snadné, tak jsme miliardáři vśichni.
 mizogýn
20.01.2021 17:20:52
Kdyby jsi stejné množství energie, co vynakládáš na psaní těchhle hovadin, vynaložil na sebezdokonalování, budou ti ženy ležet u nohou, ať už vypadáš jakkoli. Ale co s ošklivcem, který je navíc k ničemu.....
Smajlík  leafroller Muž96 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk