Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156914, vloženo 20.01.2021 12:35:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mezi lidmi ale sám.
Když jsem ještě chodil na základku, tak jsem byl většinu týdne mezi lidmi. Paradoxně jsem se mezi nimi cítil mnohem osamělejší, než když jsem byl sám doma.
 samnesam Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 19:29:01
Jestli tě to trápí, tak to změň. Jestli ne, tak se hoď do klidu. Já jsem na tom podobně a nejtěžší bylo přemoct pocit, že mi něco utíká. Stále ho občas mám. Ale taky jsem rád sám a vzpomínky nevymažeš. A než abych ze sebe dělal něco co nejsem, tak si radši jedu svoje. Hlavně buď sám k sobě upřímnej a zeptej se sám sebe, jestli jsi opravdu rád sám, nebo je to nějaká póza, kterou držíš, protože si myslíš, že tě udělá pro okolí zajímavým. Neudělá.
 Jokanomos
20.01.2021 14:52:15
Může se to ještě změnit, klidně dvakrát tam a zpátky. Zkus vystoupit ze svých bot a podívat se dospělýma očima na toho člověka, pro kterého je jediná minulost o kterou se může ve svých vzpomínkách opírat nějaká přiblblá základní škola, ve které se víceméně naučil jen číst a psát. Nerýpu, jen říkám že nějaké zážitky ze ZŠ (ani co si o své osobnosti myslíš v 17 letech) ještě není konec - není to totiž ani začátek, tan přijde až budeš opravdu hrát čistě na vlastní skóre.

Hodně dělá i tvé okolí - ještě před rokem a půl jsem si o sobě myslel že nemám cizí lidi rád, bydlel jsem kvůli tomu sám v domku na kraji lesa a do civilizace chodil jen za prací a nákupy.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 14:40:50
Taky to tak mám kámo, každej jsme jinej.. Ale určitě si člověk, který dokáže prozměnu naslouchat a být empatický, dám za to ruku klidně do ohně, že to tak je aHJ to v dnešní době už dokáže málo kdo... Je lepší být odlišný i když to občas tak moc bolí!! Ale až najdeš správné lidi k sobě, tak určitě budeš šťastnej, věř mi! :)
 Aderonan
20.01.2021 14:35:13
Mám to stejně.
 Winky Elessar Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk