Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156893, vloženo 20.01.2021 08:28:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bude to covid?
Vím že nikdo z vás nemá věšteckou kouli, ale byla bych ráda za názory. V sobotu jsme byli na horách a chlap mě ze srandy strčil do sněhu několikrát. No a mě ten sníh potom zalezl do oteplovacek jako na záda a do rukávů. Když jsme pak sedli do auta tak se roztopil a mě začala být strašná zima. Zejména na ty ruce a záda. Několikrát mě příšerně otřepalo a nepomáhalo ani vyhřívání. No potom jsme byli v neděli na návštěvě u švagra a ségry. Dlouho jsme je neviděli jelikož ségra měla přes Vánoce covid co chytla v práci a tak jsem nějak brala že to už mají oba za sebou a neřešila. V pondělí mě začaly neskutečně bolet záda právě v místě kde mi zalezl ten sníh takže už od pondělí to pořád nahřívám a nahřívám. Navíc mám teď volno a tak víceméně jen sedím doma a čumím na telku nebo si čtu nebo mobil. No a v úterý se k tomu přidala i bolest hlavy a jakoby za očima. V tom mi psala švagr že se mi omlouvá ale že ačkoli nemá žádné příznaky tak v úterý v práci mu zjistili že je pozitivní. No samozřejmě půlku neděle jsem strávila tím že jsem vedle něho seděla a kecela. Tak teď mám trochu obavy, ale na druhou stranu si říkám že přece není možné abych hned na druhý den po kontaktu měla příznaky ne? Spíše to bude z toho prochladnutí. Co myslíte?
 Vvivibi Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 14:55:27
Jelikoz uz je streda, tak bych zitra zasel na test a vyjasni se ti to.
 Kvetak
20.01.2021 08:49:51
Myslím, že si "iba" prechladla, a možno tie ostatné problémy máš iba z tej trémy, ale ja by som sa na tvojom mieste dal radšej otestovať aspoň antigénovým testom. Pre väčšiu istotu PCR.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
20.01.2021 08:46:09
Promiň, ale musel jsem výrobcům covid testů slíbit, že z textu už diagnostiku dělat nebudu.
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk