Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156878, vloženo 19.01.2021 23:24:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
asi už jen čekám, kdy mě vyhodí
ahoj lidi, ani nevím proč to sem píšu, když se mi stejně vysmějete ale asi je to už jedno. Jsem posera, slabý kus, beta samec nebo říkejte tomu jak chcete. Můj problém je, že se absolutně neumím bránit ani slovně ani fyzicky (a nikdy jsem to neuměl), mám tendence se obhajovat i když nemusím vysvětlovat své pohnutky a s každým za každou cenu vycházet aspoň neutrálně, aby nebyl problém. Lidi mě mají rádi až po delším čase ale samozřejmě si mě nemají důvod vážit. Logické ale to ani žádat nemůžu, to se musí zasloužit, proto ten čas. Věci umím obstojně promýšlet ale zoufale mi chybí pohotovost. Nevím o žádné diagnoze, která by na mě seděla, takže asi jen lemplovství. Lempl, který dal technickou VŠ ale musí za všech okolností mluvit pravdu, protože z patra nevymyslí pohotovější lež než úrovni pětiletého dítěte. Že jsem nezajímavý pro přátele a na případné založení rodiny už jsem si taknějak přiznat zvládl. 15 let stačilo a snahu jsem projevoval fakt aktivně. Moje blbá neprůbojná povaha mě ale začíná omezovat i v práci, což je asi tak jediné, na co se dá přeorientovat aby člověk neběhal po světě neužitečný a zbytečný. Našel jsem velký kolektiv, hodně komunikace, odborná práce, opět další snaha vystavit se nepříjemnému prostředí, obrousit hrany a stát se zase o něco normálnějším, víc lidí víc ví, rychleji si osvojovat obor, co mě baví nebo spíš bavil. A v reálu jsem opět zjistil, že život je obyčejná statistika a pravděpodobnost. Čím víc lidí, tím větší šance, že aspoň jeden už od dveří pozná, že jste k ničemu a nebude mít sebemenší problém si na vás namastit ego i když sám má asi o pět let více zkušeností. Kdyby to byla otázka jedné práce, je to smůla. Když je to už počtvrté, ve světě problém fakt nebude, bude ve mně. Asi na to nemám a nejspíš ani nezvládnu tom čemu jsem si myslel, že bych se mohl vcelku rozumně učit po zbytek života. Nikdo nikdy nikoho nic zadarmo učit nebude, to končí školou. A je to logické, proč si vychovávat vlastní konkurenci. Teda mě to logické z pohledu firmy nepřijde ale učím se přijímat, že je to majoritní názor, když se odměna měří výsledkem a nepostradatelnost je jediná jistota, že i zítra na vás čeká vaše židle. Nějaká rada jak si to srovnat v hlavě a podotýkám bez alkoholu? Docela mě děsí, jestli je tohle počátek vyhoření. Už ani na záliby nemám čas, když si ho najdu, nebudou na něj prostředky a když začnu honit prostředky, s další kolonkou v životopise budu akorát za fluktuanta, což je podle mě snad ta nejhorší nadávka, kterou na mě ještě nikdo nepoužil. Tedy zatím
 slabykus Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 20:43:33
> Nějaká rada jak si to srovnat v hlavě a podotýkám bez alkoholu?

Myslím, že tvůj problém je, že to právě máš v hlavě srovnané až moc, a to nemyslím nijak zle.
 adolph
20.01.2021 10:46:21
Dobré vztahy v práci jsou jen bonus navíc, ale jinak je to obyčejný byznys kam chodíš prodávat svůj čas a schopnosti. Pro začátek přestaň nosit dámské prádlo, dva chlapi můžou mít úspěšně zabořené ruce ve stejném motoru i když se nenávidí, stačí se víc soustředit na to co děláš než jak se kolem kdo tváří.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 10:43:02
Asi máme podobný problém. Koukni na mou zpověď.
 Goth
20.01.2021 07:24:28
Uvědomit si své možnosti a pohodlně se uvelebit někde blízko těžiště, hraješ jen s těmi kartami které máš v ruce a fakt ti ani trochu nepomůže, když na ně budeš brblat. A přitom by velmi pravděpodobně stačilo jednoduše se přestat zabývat lidmi kolem.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 07:08:16
Já bych s kulichem úplně nesouhlasil. I když se přiznám, že si nejsem úplně jistý co je Tvůj hlavní problém. Být neprůbojný určitě není žádná velká výhoda do života, ale neprůbojný odborník je určitě větší terno než průbojný nýmand. A přiznejme si, že průbojných nýmandů je všude plno.

Jiří Sovák v Hovorech H řekl, že mu táta kladl na srdce aby se jednu věc naučil pořádně, že ho potom budou lidi vždycky potřebovat. A já si myslím, že to platí pořád, bez ohledu na to co člověk dělá. Dobrého programátora nikdo nevyhodí jen proto, že je zádumčivý a dobrého zedníka tak ne, když umí postavit barák líp než někdo, kdo je v kolektivu sice oblíbený, ale neumí ani namíchat maltu.

Prostě, makej a buď pro svého zaměstnavatele užitečný a žádný Tě nevyhodí. To by byl sám proti sobě.
 davidred Muž27 Kategorie
20.01.2021 03:01:18
Oceňuji Tvoji upřímnost. Nicméně na Zpovědnici dostaneš akorát hraběcí rady, mnohdy od podobně postiženejch jedinců.
Tímhle si prochází můj syn a pro mě, jako pro fotra je to fakt těžký. Jakýkoliv pokus o radu vyvolá odpor, abych mu nalinkoval život nepřipustí..
Prostě se v tom bude babrat tak dlouho, dokud se neotrká nebo se v tom neumlátí, já můžu jen pozorovat a hasit nejhorší průšvihy.
Možná je to ta nejlepší ze všech špatných řešení, ale takhle ten rod pokračovat nebude.
 kulich
20.01.2021 02:24:53
Chybí ti sebevědomí a možná trochu natrénovat řeč těla, abys každému hned nevyklopil, že o sobě pochybuješ a že máš z něčeho strach.

Uklidni se, dýchej, makej na sobě dál. V dnešní době není ostuda, že střídáš zaměstnání. Můžeš tomu říkat, že si rozšiřuješ obzory, nic špatného na tom není. Člověk se vyvíjí.

Navíc, i když je všude plno egoistických tupců, co skáčou z místa na místo a chtějí víc a víc, nakonec prý mají dlouhodobější výsledky lidi, kteří jsou rezervovanější, pracovití a féroví.

Vzmuž se!
 KlidekxxxPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk