Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1156876, vloženo 19.01.2021 23:11:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Která země pro život do budoucna
Nemůžu se prostě rozhodnout, která evropská země je pro život do budoucna nejlepší..
Rozhoduji se mezi Švédskem, VB, Francií a Německem
Kdybyste museli opustit ČR a vybrat si jednu z těchto zemí, kam byste odešli?
 D23 Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2021 12:03:13
Francie nebo Nemecko - byt ve svycarskem pohranici a pracovat ve Svycarsku, praktikuje to tak i X chytrych rodilych Svycaru. Byt si zde relativne levne pujcovat (levne optikou svycarskych mezd), zajistit se, posilat pravidelne prachy nekam na interest a na duchod se s rodinou sebrat nekam dle momentalniho zdravi, geopoliticke, ekonomicke situace apod. Z hlediska dlouhodobeho zivota tech 4 nestastne vybranych zemi bych volil asi to Svedsko, ackoli hrozny pro EU jsou spolecne, ta zeme aspon neni zhuntovana a prelidnena. Norsko je ale lepsi - je mimo EU a jejich inteligentne vedene obri ropne fondy temer vylucuji nejake vetsi ekonomicke problemy zde, je to takove Svycarsko severu
 Bajronek.
20.01.2021 14:29:30
Všechny sou v prdeli. Nejhorší je to německo. Dokonce žádná z nich není slovanská, to ses už úplně posral. Kdybych si opravdu musel vybrat z týhle hrůzy, tak do Švédska. To vypadá jako jakž takž svobodná země.
Ale kdybych si moh vybrat i jinde, tak to bude nějaká banánová republika.
 Čech
20.01.2021 12:01:37
Švédsko apod mají málo slunečního svitu, tamní obyvatelé to musí přechlastat.
 Modrá Svině Muž46 Kategorie
20.01.2021 10:42:38
Špatný výběr, ale kdybych neměl na výběr, tak asi Švédsko.
 leafroller Muž96 Kategorie
20.01.2021 07:25:13
Vyber si jakou chceš, ale nauč se její řeč abys uspěl. Když napíšeš " která země pro život do budoucna " tak to zní, jako bys byl cizincem i tady. Takhle mluví černoši na Václaváku, co nahánějí turisty do bordelů nebo tam prodávají drogy. Pokud máš představu, že jinde budeš úspěšnější, přestože se neumíš vyjadřovat ani mateřským jazykem, tak tě čeká obrovské zklamání.
 davidred Muž27 Kategorie
20.01.2021 06:19:08
Jestli umíš německy a jsi ochoten se zlepšovat,tak bych volil Německo. Je to obrovský stát a můžeš si vybírat v jaké spolkové zemi se tam nakonec usadíš. Jestli v bohatém Bavorsku,blízko horám a své rodné vlasti. Nebo naopak zvolíš Severní Porýní-Vestfálsko,Porýní-Falc a tam můžeš navštěvovat pravidelně i tu Francii.
 státy
20.01.2021 04:49:31
Kdybych si mohl vybrat úplně svobodně, tak Evropa ne. Příliš mnoho bojišť a hranic, v minulém století dvakrát kompletně vyhořela, a na lidech je to znát, i na západě (o ČR a dalších postsovětských skanzenech nemluvě už vůbec, pohledem zvenku je to jako nějaký úchylný kreslený seriál).

Záleží co od dalšího života čekáš a co umíš. Já musel odjet předloni, pohár přetekl a došlo mi, že důvod to všechno snášet jsem ve skutečnosti neměl už léta. Vždycky jsem si myslel, že pokud to udělám, bude to buď do vnitrozemí anglicky mluvící země, anebo nadlouho/trvale v pohybu - ale že už mě nějaké vzrůšo a davy neberou, užívám si pohodu a klid v domě kde není ani topení, moře slyším až do ložnice a lidé kolem mluví řečí kterou jsem měl vždycky strašně rád a chtěl jsem ji umět, jen nebylo proč upřednostnit ji před tou hromadou dalších věcí, po kterých mozek hladově řve a den na ně nikdy není dost dlouhý.

Snil jsem o USA, Kanadě, Novém Zélandu a Austrálii, nejen kvůli angličtině. Pročež smrdím na španělském ostrůvku vedle Západní Sahary. To dává smysl. Anebo ne. Anebo už je to jedno, jsem doma.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
19.01.2021 23:55:35
Z Evropy jedině Švédsko (ač tam bude za desítky let chalifát, takže jen krátkodobě, ale i tak tam jsou extrémně vysoké daně, ze kterých financují levičáky všeho světa) nebo Bělorusko, ale tam není svoboda podnikání. Zbytek Evropy bude plný slumů, bezdomovců a vrátí se dávno vymýcené choroby, protože budou miliony nezaměstných a to všechno kvůli tomu, aby pár stovek lidí chytlo covid a umřelo o pár měsíců později.

Takže budoucnost bych viděl spíše mimo Evropu. Brazílie má skvělého prezidenta, ale i tak ten vývoz byl na jaře zasažen, takže mají taky nezaměstnost. Další možnost je republikánský severozápad USA (Idaho, Dakota, Oklahoma, Nebraska, Montana, Wyoming, Iowa), tam od léta proti tzv. „pandemii" nic nedělají a má to své ovoce - nezaměstných podobně málo jako před wuchanksou chřipečkou a žádné přetížené nemocnice. Ale nevím, jestli se tam teď mohou lidé stěhovat. Každopádně levicoví Polpotisti z New Yorku a Kalifornie tam nežijí.

A pokud bude nejhůř, tady milion lidí ve slumech, tak v Africe je málo vysokoškolsky vzdělaných. Pokud jim máš co nabídnout, můžeš. Covidismus v Africe není. Ve velkých městech Afriky si můžeš vydělat více, než ve zdravotním protektorátu dostaneš ze životního minima.
 Stop kovidfašismu
19.01.2021 23:34:48
Nový Zéland či Austrálie :)
Smajlík  Gnome
19.01.2021 23:34:47
Francie určitě ně, co se týče Německa a Anglie nepřišlo mi to úžasné. Možná bych přehodnotil kontinent obecně...
 Vylity geniu
19.01.2021 23:32:37
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
19.01.2021 23:28:16
Panama
Smajlík  Rastafari
19.01.2021 23:23:52
Rakousko, země je to úžasná, jenom nevím jak bych se přenesla přes odpor k němčině :D
 DreamlanderPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk