Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156869, vloženo 19.01.2021 22:27:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
lepší si zahulit
Alkohol je metla lidstva.

Pravděpodobně tuhle zpověď brzo odstraním, ale musím se zase trošku vyzpovídat.

Mám takovou tradici. Když se dlouho nudím doma a povede se mi něco skvělého, tak si za odměnu nadělím cestu do nějáké neznámé lokace. Většinou je to spojené s užíváním drog, ale když není trává, nebo koláč, kupuji si chlast. A tohle bych rád vyzdvihnul.
Chlast je jednoznačně nejhorší droga, kterou sem svému životu nadělil. Už sem užil hodně šíleností, od lysohlávek přes pervitin, ale nejhorší zážitky mám jednoznačně spojené s alkoholem. Je to jediná droga, po které jsem na mé blízké hnusný, jediná droga, po které ztrácím věci a jediná droga, která mě v životě dostala do průseru. Někdy si říkám, že bych měl radši hulit, ale ono je to celkem těžký, když je v České republice tráva pořád ilegální a jediný, co si můžu koupit v obchodě je runda piva. Píšu to sem proto, že se mi dneska podařilo (opět a opět s alkoholem) ztratit mobil. Nechápu, proč je alkohol tak strašně na hovno - a přitom je na rozdíl od jiných a mnohem přínosnějších drog legální. Napiju se = neznám se. Přítelkyni sem celkem naštval mou opileckou rétorikou, doma sem nepoužitelnej a zítra ráno musím na PČR kvůli ztrátě telefonu.
Kdybych se zhulil, tak nemusím řešit tenhle stokrát opakovanej shit.

420

MN.
 MožnáNesmrtelný E-MAIL:   Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 21:26:32
Jen koukám, jak je tam zaháknutej ! On je tam neuvěřitelně zaháknutej !

S chlastem jsem skoncoval tak před 10 lety. Občas si dám pivko k obědu, jednou, či 2x za rok se opiju, ale tím to pro mě hasne. Souhlas, že chlast je svinstvo.
 asda
20.01.2021 18:16:07
Bráško, s alkoholem se to nesmí přehánět, ale je pravda že se po něm každý chova jinak, já jsem naopak empatictejsi a milejší. Asi 3 roky hulim v kuse, každej den a abych ti pravdu řekl, není nic lepšího než dát wake n bake a kávičku :D pěstuj si sám, nejlepší
Smajlík  Amex 420
20.01.2021 09:08:21
Odpočinek: a vy na ní nesahejte, když ji jenom stěhujete!
Smajlík  Mascasnato
20.01.2021 09:07:33
V tvém věku jsem to měl podobně, kdejaká substance v bošáku za pár korun se zdála jako spasitel. Ale tráva ti časem přestane cokoliv dělat, jen tě stojí čím dál víc peněz, koláče tripy nebo houby tě omrzí jak videohry, pčko a podobný sračky ti začnou likvidovat okolí a nakonec láhev vína nebo pár piv je takový perfektní únik z tohoto světa, kde umřít dřív možná bude ještě ha odměnu.
 Mascasnato
20.01.2021 07:00:24
To máš z toho života jakej vedeš! S jakejma lidma ty se stýkáš!
 Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 00:32:26
Trosky skapané
 Hnusáci
19.01.2021 23:59:46
Aj vypiť si pivo je fajn.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk