Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156867, vloženo 19.01.2021 21:46:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zubní implantáty
Zdravím Vás a zároveň Vám přeji krásný večer.
Můj problém je ten, že nemám založené zuby. V jiných případech je to relativně “normální” věc a někdo nemá založené zuby a ani o tom neví. Já jsem bohužel výjimka a chybí mi cca 6 zubů, nebudu si nic nalhávat, je to sakra dost. Strašně mě mrzí, že tohle postihlo zrovna mě a ku příkladu mí sourozenci a i rodiče a celá rodina - ti mají nádherné zuby, bez mezer, všechny, prostě typický americký úsměv po kterém já strašně toužím.
Navíc mi museli hodně zubů vytrhávat. Spodní čelist je na tom značně lépe, než horní. V pátek mi budou dávat fixní rovnátka na spodní zuby, aby se stáhly a nemusely tam být implantáty, za což jsem moc ráda. Horní čelist je doslova katastrofa. V předu mám 2 zoubky (představte si to, jak to má SpongeBob) a mnoho mezer a sem tam nějaký malý zoubek + navíc mám některé pořád mléčné, ale jakmile vypadnou, už tam žádný nebude...
Nahoře mám taktéž fixní rovnátka, v březnu to bude rok.
Všechno je ok, rovnátka mě nebolí (klep, klep, klep), mužů jíst vše a prakticky je to fajn.
Ale jak mi bude 18, přicházejí na řadu zubní implantáty. Nahoře bych jich měla mít celkem 4 (+2 dole, ale to by se mělo stáhnout těmi rovnátky).
Proto bych se Vás ráda zeptala, jestli ty implantáty bolí? Pokud jste na tom někdo byl, k čemu byste tu bolest přirovnali?
Setkala jsem se například s tím, že mi museli rozřezávat a páčit zuby a vydržela jsem to, ani mě to nebolelo. Sama za sebe bych řekla, že mám práh bolesti docela vysoký, takže toho vydržím hodně a od bolesti se umím odprostit.
Ale tohle je přeci trochu jiné v tom, že je to rovnou řez do kůže a rovnou 4 zuby...Nehledě na to, že to bude drahé, tak se velice těším. Protože momentálně vážně s mým chrupem spokojená nejsem, tak se na můj budoucí americký úsměv těším! (Chci být známá, takže hezké zuby budou potřeba). Například tak, jak měl kdysi zuby Tom Cruise a jak je má dnes? Krása!
Máte s tím někdo zkušenosti? Kdyby ano, budu ráda za cokoliv co napíšete.
Moc Vám předem děkuji a ještě jednou Vám přeji krásný večer
 Franka Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 11:27:47
Kvůli hokeji mám implantátů několik. Implantace: nebolí, po odeznění analgetik se to týden hojí, bolest nic moc. Po půl roce opět rozříznou dáseň a dají abutment a korunku, to taky moc nebolelo a nakonec ještě přenesli kus dásně, to bolelo trochu.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
20.01.2021 07:02:25
Podle toho co píšeš máš to nejhorší už za sebou.
Smajlík  Odpočinek Muž51 Kategorie
20.01.2021 04:02:49
Když to zubař dobře opíchá, necítíš nic.
 Sta67 Muž28 Kategorie
19.01.2021 23:48:07
Moc Vám všem děkuji za odpovědi. Překvapili jste mě!
Alespoň vidím, že na to opravdu nejsem sama a má s tím více lidí problém..A jsem ráda, že jste napsali Vaše zkušenosti.
Pár lidí mi již předtím říkalo, že to nebolí, ale radši jsem se chtěla zeptat i zde, protože každý tu bolest prožívá přeci jenom jinak.
A o tom proplacení..Je to pravda? Nám totiž ortodonistka říkala (a stále říká), že si to musíme zaplatit sami. I rovnátka jsem si platila sama a pojišťovna nic neproplácela. Ale možná je to u tohoto jinak, je to bráno jako vada, ale opravdu nevím. Známa si nechávala dělat jeden zub a platila si to celé, tak jsem lehce zmatená. Pojišťovnu mám RBP..Tak prosím uživatele “‘moje zkušenost”, jestli byste mi to více vysvětlil, děkuji.
Moc díky za tip! Rozhodně na to nezapomenu a na ledování pusy budu stále myslet..Ještě mě napadá..Je možno, aby Vás při tomto zákroku uspali, či ne?
 Franka
19.01.2021 23:04:12
Ahoj, velice ti rozumím také nemám založené dva zuby v přední části. Zákroku se vůbec nemusíš bát trhání zubů je mnohem horší. Nejnepříjemnější jsou na tom pouze znecitlivující injekce jinak je to naprosto bezbolestné prakticky budeš cítit pouze tlak . Po implantaci doporučuji hodně ledovat a držet pusu podchlazenou.
 Kukito
19.01.2021 22:11:16
Ahoj, bolesti se neboj bude minimální a vlastně to bude bolet méně než inervovaný zub. Důležité je aby ti implantát v kosti stimuloval normální remodelaci kosti a bránil kostní resorpci. Jsi mladá slečna, sice nevím jak vypadáš, ale ať ti zůstanou nějaké hezké rysy.
Dobrá zpráva je že dnes se v případě chybějící kosti dokáže leccos řešit augmentací čelistní kosti, ale není to levné.
 Pan Medik
19.01.2021 22:09:09
Ja mam od dětstvi kvůli špatne péči prakticky všechny horni zuby zničene,rozpadající se.Náhradou za ně budu mít implantáty na které si šetřím (cca 150000) tak se přidávám do diskuze, nejsi na to sama :) ten vrt do kosti na implantát pry téměř nejde cítit a na to se nasadí korunka,nejhorši je prý trháni,co mi řikali.
Smajlík  Zuzka
19.01.2021 22:00:20
Za jeden přední, zlomený zub, mám implanát. Nic nebolelo. Když tam zubař dával nějaký hřebík;), tak předtím mi dal injekci. Cena: 0 Kč, implanáty platí pojišťovna (což zřejmě málokomu zubař prozradí). Umělohmotný. Keramika je za 20 a lépe připevněná;) Tu mám také (jen na části zuby, levnější), a ta mi vypadla.
Smajlík  moje zkušenostiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk