Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156856, vloženo 19.01.2021 19:45:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pronásleduje mě šílená sousedka
Ahoj. Chtěla bych se vám s něčím svěřit. Jsem matka samoživitelka, mám dvanáctiletého syna. Můj táta měla elektrárnu, ale bohužel umřel. Takže mám vlastní dům v klidné čtvrti na okraji města. Jsem učitelka ve školce. Je to opravdu klidná čtvrt, kde by chtěl každý žít. To se však před rokem změnilo, do vedlejšího domu se nastěhovala šílená sousedka. Její manžel má poměrně vysoké postavení v armádě, takže ta sousedka je pořád doma sama a nemusí chodit do práce.

Všechno to začalo před deseti měsíci, když můj pes pokousal její kočku. Kočka to přežila, škodu jsem zaplatila a krom stanovené náhrady škody jsem sousedku pozvala na večeři. To odmítla a začala mi na zahradu házet kameny. Jednou před můj dům nasprejovala „děvka". Posílá dopisy sousedům, kde je taky nabádá k tomu, aby proti mně válčili. Před třemi měsíci si koupila světla, kterými mi v noci svítí do oken. Když si syn na zahradě hrál fotbal, tak na něj hodila výkaly. Když jsem se jednou vracela domů, tak na policii zavolala anonym, že se do toho domu vloupávám. Do školky zavolala, že beru drogy.

Řešila jsem to s policií, bohužel „nedostatek důkazů". Ani policie neprokázala, že do té školky volala ona, ale není to jasné. Nevím, jak ji umravnit. Bojím se o svého syna. Policie to neřeší.
 Jana9877 Žena36  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 18:51:16
Vem tu kurvu lopatou
Smajlík  Lopata je řešení
20.01.2021 07:09:01
až se potkáte, chyťte se navzájem za vlasy a ječte
 Odpočinek Muž51 Kategorie
19.01.2021 23:17:37
Přeblafni jí manžela!
Smajlík  Ave Já
19.01.2021 22:24:21
Proč tvůj pes pokousal její kočku? Na čí straně byla vina? Protože tím to všechno začalo. A ještě se o zranění její kočky vyjadřuješ jako o "škode" a "náhradě škody", jak kdyby to byl jen majetek. Mně sousedovic pes pokousat kočku, taky to jen tak neodpustím, nešel bych k nim na večeři, kdyby to od nich bylo jen bezcitné gesto jako pokus o nápravu. Záleží, jak ses k tomu celému postavila.
 Reynard Muž21 Kategorie
19.01.2021 20:16:06
sťažuj sa na vojenskej polícii,prípadne na ministerstve obrany. že si mužíček nevie spraviť poriadok so ženou. nevyhráš to, je finančne a časovo na tom omnoho lepšie ako ty , ale aspoň mu spravíš hanbu.
ešte môžeš poprosiť nejakého kamaráda alebo skupinku , nech jej zazvoní, pokiaľ má muža v armáde v práci , a nech sa tvári, že si ho objednala ako džigola. buď ho vyrazí a bude si myslieť , že si ho objednala ty, aby si ju zhovadila, alebo ho vpustína sex. (nejaký nadržaný kamarád sa tiež poteší) a možno na oplátku objedná džigola aj ona tebe :D.
 urbi et orbiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte přes sms od 9 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk