Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156846, vloženo 19.01.2021 19:01:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sousedi mi ničí život
Ahoj,
jsem medička a pracuju na covid JIP. Práce je to náročná, ale baví mě a samozřejmě je i dost vyčerpávající, protože jedeme převážně dvanáctky. Když přijdu domů, potřebuju klid - vyspat se a taky se učit. Jenže naše sousedka má postižené dítě a dělají neustále hluk. Domluva s nimi není žádná. Abych uvedla věci na pravou míru, proč říkám, že má dítě postižení - to dítě křičí jako zvíře a dupe jako slon. Jeho matka je morbidně obézní, představte si ty její kroky nad našima hlavama. Domluva je s nima skutečně nulová. Vysmívají se a naopak jsou ještě hlučnější. Slyším je i přes sluchátka s hudbou, přes špunty. Už jsem zoufalá, nevím, jak se učit. Jsem nevyspalá a bojím se, že tímhle stylem nezvládnu školu. Máte někdo nějaký nápad, co s tím dělat?
 Milena09 Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 11:02:10
Máš podle mě jen dvě možnosti: násilí nebo stěhování.
 leafroller Muž96 Kategorie
20.01.2021 09:02:53
Manuel: napadlo tě pořídit jim ten protištěkací obojek jako vstřícný dárek? Popřemýšlej nad tím, mohla by to být v mnoha směrech skvělá investice.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
19.01.2021 22:12:13
Milena09: "Stěhovat se v týhle době je pro nás skoro nemožný."? Si v nájmu nebo jak? Už se tě tu někdo ptal. Stěhování v nájmu je dnes jednoduchý jak facka, i díky absenci lidí na Airbnb atd. je poměrně hodně volných bytů k pronájmu i za slušný peníze. Mě taky srali sousedi (i chamtivej majitel), tak jsem se přestěhoval, a mám mnohem lepší byt na lepším místě, s lepším výhledem za méně peněz. Stěhování stálo pár tisíc, a člověk měl aspoň důvod vyházet starý krámy a koupit něco novýho..
 Ddd1
19.01.2021 21:43:17
Protihluková izolace bytu.
 Wltawín
19.01.2021 21:25:02
Tak naokraj: děcku je asi 12 let ;) ...na mě moji rodiče brali vařečku, když jsem dupala jako dítě a mohla rušit sousedy a světě div se, fungovalo to :). Pokud se dítě potřebuje vyběhat jako divoká zvěř, venku je prý sníh a prý je dokonce zdravé si hrát venku. To dítě nechodí ven vůbec, kdykoliv jsme doma, jsou tam. Opravdu mi nepřijde v pořádku děcko, co běhá nonstop od rána do večera, neřeknu, kdyby to bylo hodinu nebo dvě, to člověk snese, ale celý den? Ne a nic mě nepřesvědčí o opaku. Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého :). Nebudu se přizpůsobovat jen proto, že má někdo dítě. Já ho nemám, takže je irelevantní, co bych dělala nebo budu dělat já. Mimochodem druzí sousedé mají 2 roční dítě a skoro o nich nevíme, kromě občasnýho pláče ;). To, že výchovu sousedi nad námi nezvládají, ví širé okolí. Potkala jsem je i párkrát v obchodě, děcko ječí na celý obchod a vzteká se a matka dělá, že není její. Takže tak.

okok: Zkoušeli jsme všechno možné kromě policie, protože ona takticky v deset zmlkne, protože děcko jde asi spát a do rána je klid, ale ono když makáš noční, a potřebuješ se přes den vyspat, je to peklo. Měli jsme maximální snahu domluvit se po dobrém, ale z její strany ta snaha není, je jí jedno, co komu působí, je jí jedno i vlastní dítě. Přemýšleli jsme o sociálce, ale kdoví, jakej tam by byl úspěch.
 Milena09
19.01.2021 20:54:35
A kolikpak je dítěti? Jestli 0-4, tak na svá slova o správné výchově pamatuj, až se ti narodí vlastní.
Smajlík  tak naokraj.
19.01.2021 20:54:24
Milena09 a kde bydlite? Pravdepodobne byt. Druzstevni, nebo v osobnim? Je dobry na ne porad zvonit a otravovat. U druzstevniho lze neceho domoci na schuzi, pokud jsou v pronajmu, tak konzultace s majitem bytu. Pokud je to po 10h, tak zavolat 158 a po prcnim vyjezdu a domluve to bude lepsi. Dalsi moznoati je odplata a pak az na tebe vyleti, tak uz budou vztricnejsi a ochotnejsi k debate.

Manuel- Ty si fakt naproatej curak. Nechat dat zvireti elektricky tyratko na krk se sensorem na akuatiku , nebo jiny muze jen naprowtwj ubozak a zmrd. Vitej mezi zmrdy.
 okok
19.01.2021 20:07:59
tak naokraj: třeba mu řekne "nedupej" a "nevřískej"? Takovou bych měla představu. Je totiž zajímavý, že když je tam s tím dítětem i otec, je klid (ale to je tak jednou do měsíce), slyšíme, jak na to děcko jednoduše zakřičí "Nedupej a neřvi, máme sousedy." A je klid. Takže to jde. Opravdu odmítám tolerovat děcko dupající a řvoucí 16 hodin denně, protože rodiče nezvládli výchovu.
 Milena09
19.01.2021 20:00:36
A představu máš jakou? Že se paní začne vznášet a dítě přiváže s roubíkem v puse k topení?
 tak naokraj.
19.01.2021 19:32:37
No jak vás tak poslouchám, je mi dost úzko. Stěhovat se v týhle době je pro nás skoro nemožný. Soucítím s vámi všemi... protože jsem sama naprosto bezradná. Člověk by to rád vyřešil s rozumem, ale když je druhá strana neochotná...
Já teda s mamkou vstávám ve 4:30 a vím, že oni až kolem 8. hodiny, tak se nabízí, abychom jim to vracely, ale bojím se, že by to bylo ještě horší. Jim stačí zadupat. My našim hlukem budeme rušit i sousedy na patře.
 Milena09
19.01.2021 19:24:37
Nad námi bydlí hluční sousedi s třema spratkama a hlučným psem, co mi dává budíček v 6:00 (ačkoliv bych mohl spát třeba do 9:00). Pak chci během dne pracovat (jsem programátor na home office), ale ten pes furt štěká, takže to jde čím dál hůř. Už jsem jim napsal vzkaz, takže o tomto problému vědí. Stačilo by jen psovi pořídit obojek proti štěkání. Bohužel ale, nedělají s tím nic a poslední dobou psa i doslova burcují, aby štěkal ještě víc. Už je mi fakt blbě, mám nervy v kýblu. Tady je asi každá rada drahá...
 Manuel
19.01.2021 19:17:16
Jako člověk, který si prošel podobným peklem, bohužel nedokážu doporučit nic jiného, než se odstěhovat.
Smajlík  Jedna upřímná Žena25 Kategorie
19.01.2021 19:16:00
Taky mám hlučný sousedy, obavám se, že s tím nic dělat nejde
 Defoz Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte přes sms od 9 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk