Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156843, vloženo 19.01.2021 18:31:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nezvládam zlý lidi
Někdy mám takový chvilky, že mi hlavou probíhaj všechny špatný věci co jsem zažil viděl atd. Co mi někdo byl schopnej říct a tak dál. Určitě jste si toho taky zažili dost, převažuje u mě to dobrý a pozitivní myšlenky, ale někdy mě to takhle chytne a nepustí. V tu chvíli si říkam jaký jsou některý lidi zrůdy, kde se to v nich bere a proč se takhle chovaj, proč ostatním lidem přijde tak nějak normální, kdyz se někdo chová hnusně k druhejm co se třeba nemůžou bránit, proč se hodně lidí radši k tomu zlu přidá, než aby pomohla tý oběti.. je mi líto všech lidí co si zažívají peklo jenom kvůli tomu, že nějakýmu zvrácenýmu idiotovi to dělá radost.. hlavně si vždycky představuju ten jejich smích u věcí co rozhodně nejsou vtipný, to nechápu ze všeho nejvíc. V tu chvíli mi ty lidi přijdou tak odporný, že v sobě cejtim něco co snad ani není ze mě.. jak kdyby se to všechno co jsem viděl hromadilo v náký části mě, ale kdybych to pustil ven nevim čeho bych byl schopnej.. zná tohle někdo z vás? jak se toho zbavujete bez toho abyste udělali něco špatnýho? snad to nezní nějak šíleně, ale mě tohle vážně trápí a mám problém mít rád lidi, chtěl bych bejt v klidu..
 Bdisuhszs Muž99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 13:39:02
zlomyslný hajzl: :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.01.2021 07:39:31
"V tu chvíli:
- si říkam jaký jsou některý lidi zrůdy
- kde se to v nich bere a proč se takhle chovaj
- proč ostatním lidem přijde tak nějak normální, kdyz...
- proč se hodně lidí radši k tomu zlu přidá, než aby pomohla tý oběti
- je mi líto všech lidí co si zažívají peklo
- hlavně si vždycky představuju ten jejich smích
- to nechápu ze všeho nejvíc
- v tu chvíli mi ty lidi přijdou tak odporný
- v sobě cejtim něco co snad ani není ze mě
- ale kdybych to pustil ven nevim čeho bych byl schopnej
- zná tohle někdo z vás?"

Jasně že takové typy lidí (jako jsi ty) znám. Klidně to pusť ven, nic se nestane, tebe se nikdo bát nemusí, baví tě jen mluvit, představovat si a nimrat se v myšlenkách.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
19.01.2021 19:43:19
Jablko nepadne daleko od stromu
 Vylity geniu
19.01.2021 19:19:19
je to agresia. tá sa v tebe hromadí.je to emócia,tabu emócia. neradi onej hovoria psychológovia, učitelia a tak. môžeš ju vypustiť tak, že si nájdeš náhradný objekt útoku. niekto sasebepoškodzuje, niekto má ten objekt úplne neškodný, napr. sa ventiluje športom. taká ventilácia je ok, ale neodstráni príčinu budúcich frustrácií. dobrá ventilácia je pomsta, lenže tú sa musíš naučiť zvládať neemotívne, chladnou logikou. pocit zadosťučinenia potom je v istej forme, ale nie je podstatný, lebo emócie ovládaš a zadosťučinenie je tiež emócia. emócie majú svoj význam,napr. pri učení, ale je zlé ak nás ovládajú. odpúšťanie jebl bosť, jedine veľmi blízkim , ale niekedy by pomsta vyžadovala príliš energie a to by ťa obmedzovalo v iných činnostiach v živote. preto je sa niekedy dobre nad blbosti povzniesť, ale to neznamená, že pomsta je pasé. ak aj po mnohých rokoch nastane príležitosť, je to fajn využiť.
 urbi et orbi
19.01.2021 19:14:44
Já se snažím myslet na to, že za velkým množstvím zla stojí zase jenom bolest. Když přestaneš hrubý chování vnímat čistě jako útok, ale spíš jako odraz někoho, a pokusíš se přemýšlet nad tím, co za ním stojí, míň se tě dotkne a můžeš racionálnějc reagovat. (Neříkám, že to vždycky funguje..)
 Lochnesská příšera
19.01.2021 19:11:48
Tak to si tu správně. Tady nikdo zlý, natož zlomyslný, není.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
19.01.2021 19:03:23
Moc to řešíš. Zkus nad tím mávnout rukou a hlavně selektovat. Obklopit se lidmi, kteří jsou v pohodě. Ostatní toleruj a odpouštěj jim.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
19.01.2021 19:00:45
Ahoj, doma si ze mě dělaj srandu, že bych na svoje křivdy potřebovala seznam, vždycky jsem byla hroznej cíťa a s tím nic moc velkého neudělám, protože taková prostě jsem. Časem jsem došla k tomu, že je v pohodě být chvíli na nervy a naštvaná, nepotlačuju to v sobě, to by stejně nikam nevedlo. Už se docela znám, prostě počkám, až mě to přejde a pak s klidnou hlavou odpouštím a jasně, že to není tak jednoduché. Spíš se prostě zamysli, stojí ti to za to se nervovat kreténama? Já myslím, že ne. Ovšem snadno se o tom píše, někdy je těžký se přes něco přenést a já jsem ti v tomhle podobná.

To, co píšeš o tom, že se většina radši přidá ke zlu, je bohužel pravda. Je to totiž jednodušší. Nejhorší je, že oběť pak vidí celý svět jakoby byl proti němu, protože třeba i ten, co jen přihlíží, je pro něj spoluviník.
 hrdinka dnešní doby Žena17 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk