Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156842, vloženo 19.01.2021 18:12:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dvě tváře u člověka...
Ahoj, chci se zeptat. Dokázali byste žít či jste žili nebo žijete s člověkem, který má dvě tváře? To znamená... Sice je ve znamení blíženec... To jako vtip i sedí. Jednou je úžasnej a po druhý na pěst? Řekne Vám zlato, co chceš nakoupit sjedu pro to, vy mu napíšete seznam nákupu o 6ti položkách a hned Vám na to reaguje to ses pos*ala kvůli tomuhle mám jít nakoupit?! Nebo jeden den vstane je úplně vysmatej a druhý den vstane a seřve Vás, že jste špatně uklidila?! Jako, co to má být? Já už na to nemám nervy. Miluji ho, ale tohle nezvládám. Nebo Vám něco slíbí a druhý den je to úplně jinak?! Dá se to zvládnout? Protože já už celkem končím.
Děkuji za názory
 Dvetvare Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2021 10:05:49
Připomnělo mi to jednoho člověka, kterého dobře znám, a u toho bych zrovna dala ruku do ohně za to, že není ani psychopat, ani manipulátor, ani naruseny a ani sobec. Cholerik? Naladovy? Impulsivní a od rány? To ano. Byl z vesnice a rodiny, kde se nikdo s ničím nesral a když se někomu něco nelíbilo, tak se pořádně zhadal, vynadaval nebo bez cenzury řek, co si myslí, a za chvíli byl zase klid. Téměř bezvýznamné kraviny ho dokázaly vytáčet do bela, ale třeba vážné věci zvládal s přehledem a klidem.

Nekonečně hádky o úklidu stejně jako neadekvatne expresivní reakce ohledně banalit a malichernosti dobře znám - nejdřív vylekaji, pak zamrzí a nakonec jen vyčerpávají. Je to skvělý člověk, ale žít s ním je náročné.
Pokud je z podobného těsta ten tvůj... Částečně se může zkusit mírnit, částečně si můžeš vymezit hranice a zarvat, ať se zklidní a nerve po tobě, a něco se naučíš snášet, prostě jakys takys kompromis, ale úplně někým jiným nikdy nebude, tak je na tobě, jestli to zvladnes nebo ne.
 Teq
20.01.2021 07:29:19
Psychopatům se tam u vás říká blíženci? To potěš.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
19.01.2021 20:27:00
je to sebec a manipulátor. zdrhaj!
 urbi et orbi
19.01.2021 19:15:06
Musí ti být jasné, že kdokoli cizí si tohle přečte, tak ti napíše, že je to hňup a zdrhej. Jako možná ve skutečnosti není zas tak špatný, jak ho teď v afektu popisuješ, ale přesto platí, že partner může mít tisíc dobrých stránek a bude ti to k ničemu, pokud ti bude intenzivně vadit jedna konkrétní špatná. Musíš se v první řadě sžít s těmi špatnými vlastnostmi, resp. partner musí mít takové špatné vlastnosti, které ti u něj nebudou moc docházet, i když jiný by z nich na tvém místě třeba šílel. Tohle u vás nefunguje a nemá smysl, aby ses kvůli němu lámala, přemáhala, měnila, za to nikdo nestojí.

Přesto vidím, že ho máš ještě ráda a snažíš se ho obhájit, když ho popisuješ jako člověka, který má "dvě tváře". Nezamilovaný člověk by totiž neměl problém si připustit, že to nejsou žádný dvě tváře, ale jeden labilní celek. Jestli se ti někdy jeví jako hodný, nic to nemění na tom, že má narušenou osobnost, a ta je v jádru pořád stejně narušená a nemění se, i když se zrovna usmívá.
 cat*woman
19.01.2021 19:04:58
Ne, nemohl, mám radši jistoty :)

https://1url.cz/BzYNR
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
19.01.2021 19:00:09
Nedivím se, že končíš. Trpět takové vrtochy, na to bych taky neměl nervy.
 Lugalbanda
19.01.2021 18:15:46
Vykašli se na veškeré mezilidské vztahy. Jestli chceš mít klidný život.
 Vat69Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk