Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156672, vloženo 17.01.2021 21:35:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Asi jsem se špatně učil
Znáte to dobře ne? Každý kdo dopadl třeba jako bezdomovec nebo prostě lůzr se zákonitě špatně učil. Takže se dobře učte a budete jednou něco znamenat...

Až na to, že já jsem maturoval na samé 1 a pak jsem vystudoval poměrně náročnou vysokou školu. První 3 semestry jsem měl i na této VŠ samé jedničky až na jednu dvojku. Ale pak přišla katastrofa ve formě vážné psychické diagnózy, a to byla moje zhouba, pomalý začátek konce. Dostal jsem prášky na hlavu po kterých jsem velmi rychle ztloustl z 70 kg na 100 kg a taky mi díky nim postupně začalo být všechno jedno a bral jsem to tak, že to je konečná, že dál už to nevede.

Všude mi různí "odborníci" radili, že to bude zase jednou dobré, ale jak letěl čas, tak jsem jen pozoroval, jak se mi před sebou rozpadá celá moje osobnost a celý můj život. Kde asi udělali soudruzi psychiatři a psychologové chybu? Když celá ta jejich "léčba" byla jen bullshit a prášky na hlavu mi zničily život úplně. Ale chápu, je to dobrý business a peníze se točí, když takhle ti "odborníci" člověka pomalu zabíjejí a mučí.

Ještě na začátku jsem se burcoval, že přesto, že nemám v životě žádnou radost a nic pozitivního, že to všechno musím nějak přetrpět, a tak jsem dokončil VŠ a řadu let jsem pracoval, tedy vlastně jsem chodil od čerta k ďáblu a za 10 let jsem vystřídal asi 15 zaměstnání, všude jako programátor, z čehož mi nakonec jeblo úplně, jelikož kdekoliv jsem se octnul, tam jsem se setkal jen s arogancí, šikanou a výsměchem, a vždy jsem dělal tu nejnusnější práci, zatímco si ostatní třeba hráli hry, klábosili, a za den něco občas trochu málo pracovního pořešili, aby se neřeklo.

Dneska končím se životem. Mám však dobré svědomí, že v každé sebehorší situaci jsem pokaždé hledal řešení, a že šikanu, kterou jsem prožíval celý život v různých formách, jsem zaháněl tvořivostí a kreativitou. A také, že jsem to celé vydržel v té mojí sociální izolaci tak strašně dlouho. Nikdo však nedokáže celý život jen bídně trpět a nikdy nezažít nic pěkného, nic příjemného. Myslím, že mnoho lidí, kdyby si zažili zlomek z toho co já, tak by se už dávno zabili.

Stejně, pro ostatní jsem jen blázen a odpad společnosti, a tím, že se teď zabiju, tak mnoho mých haterů a nepřátel bude mít radost. A já jim to přeji. Protože jakmile umřu, tak to bude z mé perspektivy takové, jako kdybych nikdy tento "život" neprožil. Z mé perspektivy to bude, jako kdyby umřeli všichni kolem a celý tento svět skončil.
 adolph Muž38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.01.2021 09:59:14
Takže kromě medikace ti lékaři nedoporučili nic? Měl jsi jen sedět a cpát do sebe prášky? O tom velmi pochybuji!
 leafroller Muž96 Kategorie
18.01.2021 00:07:12
Naděje777: wow, to je krasa, cos napsal!
 tomisu
18.01.2021 00:05:15
In this video you will find something useful. She also wanted to kill herself and now she's teaching others: https://youtu.be/g86hreIWfqQ

PS: taky tam mluvi o tom, co se stane jakmile umřeš...je to trochu jinak než si myslíš :-)
 tomisu
17.01.2021 22:40:31
NEJSI LŮZR
I když si to chlapi mezi sebou neříkají tak tě mám rád,cítím tvou bolest.Jsi dobrý člověk,máš vysokou školu,nemáš problém si sehnat práci.Co budeme kurva dělat když hodní lidi jako jsi ty tu nebudou ?! To abych si to šel hodit taky.Arogance,šikana a výsměch je jen obrázek těch idiotů a ty částečně kvůli idiotům chceš připravit svět o tebe ? Je to možná klišé,ale nedělej to prosím tě.Bude líp,budeš se mít líp a začni s tím zítra.Můj život je blbý,vím že je to všechno v hlavě,je těžké změnit myšlení.Nikdo mě nikdy nemiloval,je mi skoro 30 a nezažil jsem lásku,ted jsem bez práce a nevím kdy nějakou seženu.Bez kamarádů,sociální život 0,nevím co bude.Někteří jsou na tom ještě hůř a někdo je na tom zase dobře,těžko se srovnávat s někým jiným,jsme na to sami,děláme si svět podle sebe.Pojdme bojovat a nevzdávat se !
 Naděje777
17.01.2021 22:27:18
Zaymšlení >

Na těch prášcích vzniká silná závislost a jediná možnost je znižovat je velmi pomalu. To v podstatě dělám celou dobu, ale je to asi jako když někdo pořád hubne, ale je pořád tlustej a po každém dílčím úspěchu přijde jojo-efekt. Abych to lépe vysvětlil, byl jsem několikrát v blázinci, kde mi vždycky ty prášky překopali a k tomu nasadili vysoké dávky něčeho dalšího. Což byla pěkná blbost. Jednou jsem dokonce byl v blázinci a 3 týdny v kuse jsem v noci nespal ani minutu, právě kvůli tomu, jak mi to vždy rozhodili.

Když jsem ještě pracoval, tak jsem měl vždy ze všech nejnižší plat, jelikož kvůli nízkému sebevědomí jsem si nikdy neřekl moc peněz. Teď uź jsem nějakou dobu v invalidním důchodu a jen si přivydělávám drobnými pracemi za pár korun.
 adolph
17.01.2021 22:13:43
Proč bereš prášky dál, když ti škodí? A IT máš dost peněz, tak si nemusíš stěžovat, když dokážeš i se svou psychikou pracovat.
 Zaymšlení
17.01.2021 21:51:43
Nebo ses málo modlil.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
17.01.2021 21:49:59
No, myslím, že ses špatně učil v oblastech nesoustředění se na sebe, odpouštění a neudržení si v sobě hořkost, a možná ještě v pár méně důležitých předmětech co nás učí život. Vypadáš, že jsi velmi chytrý, tak si myslím, že bys to zanedbané mohl dohnat během pěti let ;) bylo by škoda to zabalit dřív, než se pokusíš dovzdělat. Takže, dáš tomu ještě těch pět let? Stačí jen téhle oblasti, pro ten zbytek můžeš být klidně jako bys byl mrtvý. Šlo by?
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
17.01.2021 21:43:28
Mně začly psychické poruchy ve 14ti a tak jsem se šel rovnou uklidit na učňák a od té doby jen přežívám.
Co máš diagnostikované ?
Smajlík  NavratDoRealityPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk