Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156631, vloženo 17.01.2021 15:39:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neumím komunikovat s přítelem
Ahoj lidi,
mám problém s komunikací. Vím to. Zlepšilo se to, ale stále to není ono. Dřív jsem byla taková, že, když jsme měli hádku - řval na mě - já se rozbrečela a šla se vybrečet vedle. Postupem času jsem se v komunikaci dost zlepšila. Už jsem to nějak řešila, ale stejně jsme to řešili v hádce a né v klidu, ale posun nějaký tam byl. Ale já ve vztahu jsem neřešila věci, který mi vadí. Zkrátka jsem to držela v sobě a asi jsem si myslela, že druhý to vycítí či pozná. To byla chyba. A teď jsem to nevydržela, když na mě přítel začal řvát a skoro po 2 letech jsem se sbalila a šla. Byli v tom i věci, že jsme se hádali a byli na sebe dost vulgární, že jsme neměli moc času pro sebe, že přehlížel věci, že jsme si nevyznávali ani moc lásku maličkostmi, když to tak řeknu a že, když jsem po něm něco chtěla a vždy jsem ho poprosila tak to nechtěl udělat a když ano, tak byl z toho akorát tak nas*aný. Teď se sama viním, že jsem to takhle rozsekla, že jsem si s ním o tom mohla promluvit, ale já už nemohla, aby na mě dále řval a byl na mě dost vulgární. Jelikož já začla pak na něj taky být, hrůza. Zkrátka bychom se měli mít rádi i my sami a nedovolit, aby nám tohle ostatní dělali. A vyčítám si tu komunikaci, ale to bychom se oba od základu museli změnit a nemyslím si, že by se to vůbec zvládlo. A pak si taky říkám, že zkrátka jsme spolu ani mluvit neuměli. Asi potřebuji mírnějšího chlapa. Myslíte si, že kdybychom si sebe vážili tak ta komunikace by šla sama od sebe. Přeci chlap nemůže začít řvát na ženskou, to je jasný, že se nikdo nikam nedostane, ale kdyby to byl ten pravý, že by to šlo hladce? Já nevím. Přemýšlím o tom furt.
Děkuji za názory
 tudududum Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.01.2021 18:35:14
Komunikace se hrozně přeceňuje. Nejdůležitější ve vztahu je, aby si ti dva sedli. Měli stejný smysl pro humor, stejné životní priority atd. Pak ani ta komunikace není vlastně potřeba. Když si to ale nesedne a každý je jiný a není ani tolerantní, tak to ani ta komunikace nezachrání.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
17.01.2021 18:23:17
Rekl bych, zes to rozsekla dobre. nemyslim si, ze by se tohle dalo vyresit komunikaci. To by k ni musela byt vule a vzajemna ucta.
 Lugalbanda
17.01.2021 18:20:00
Možná jsi měla jít už dávno.
 Sorayaaa
17.01.2021 17:25:03
Tak skončilo to podľa mňa najlepšie, ako mohlo. Pokiaľ po tebe kričal a nadával ti, tak tam ani iné východisko podľa mňa nebolo.
Na tvojom mieste by soms a už nestaral o to, že či by to inak vyšlo. To už je dnes bezpredmetné. Sústreď sa na svoje komunikačné schopnosti a nájdi si takého, s ktorým to využiješ a nebudete sa len hádať, ale budete tam normálne o problémoch komunikovať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
17.01.2021 17:18:55
1) to, ze myslis telepaticky vysilas, znamena, ze druhy nema sanci zjistit, ze neco chces
2) mela jsi jit uz mnohem drive
 Kvetak
17.01.2021 17:07:43
Udělala jsi dobře, že ses s ním rozešla. Není normální, aby na tebe řval a ještě k tomu tě urážel. Vypatlaný vzteklouni potřebujou samotu jak sůl.
Já v životě na holku neřval. Maximálně jsem zvednul hlas, když mi začala skákat do řeči.

Jo a jak to tak čtu, tak dokonce to byl ještě takovej ten smeták, co si hraje doma na pána a ženská ho musí obsluhovat.. to bejvaj nejblbější kluci široko daleko... fakt buď ráda, že sis s ním nezkazila život.
Tak 90% chlapů, co potkáš po něm bude lepších.
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
17.01.2021 17:03:38
Pokud po někom něco chceš a on se k tomu sám nemá, tak nejjednodušší je ho o to požádat. Lidi nemají rádi, když jim někdo něco vyčítá. Takže potřebuješ vynést koš? "Zlatoo, až půjdeš zítra do práce, vem prosím tě ten koš". On na to zapomene samozřejmě, ale jakmile se z práce vrátí, tak mu to připomeň a pokud za něco stojí, tak se ve dveřích otočí a vynese ho ještě ten večer. Chyba by byla po něm začít řvát, že to neudělal.

Ale on byl pravděpodobně trošku jiný. Lepší slovo mě nenapadá. A pokud ses rozešla s někým, kdo s tebou jednal takovým způsobem, tak je to jen dobře. Problém je, že jsi mu to tolerovala dlouho a nechala sis to tak dlouho líbit. Měla jsi ho poslat do háje po první hádce, aby se vzpamatoval. A především jsi nikdy nic neřekla.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
17.01.2021 16:26:08
"Jasně, žena udělá víc"

Tenhle postoj je důvod, proč si to k tobě dovolí. Plus způsob, jakým funguje domácnost jeho rodičů.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
17.01.2021 16:20:20
tudududum: dobře jsi udělala, nejsi mamahotel....ať si najde takovou, které to bude vyhovovat.
 Raymond Muž43 Kategorie
17.01.2021 16:02:08
Raymond - Občas to byli fakt totální maličkost! Třeba jsem se ho zeptala, zda mi nemůže oloupat pomeranč a hned říkal, že najednou něco chci a že ho to nezajímá atd... Nebo po mě chtěl po práci, abych jela nakoupit pár věcí (jídlo), jenže já byla totálně hotová a nikam se mi nechtělo. Přitom měl volno, tak mohl zajet k větvím, který měl skoro za rohem a to reagoval, že bude zbytečně startovat auto a , že jsem úplně k *ovnu, že jsem jen na sezení na nic víc atd..Ale většinou to byli fakt totální blbosti :(
Já řešila dost i to, že mi nepomáhal v domácnosti. Zkrátka, když dva pracují tak by si to měli trochu rozpůlit. Jasně, žena udělá víc, ale, když přetéká plný koš a stejně ho nevezme, když jde do práce a jde kolem popelnic. Nebo na chodbě byli krabice skoro jsme nemohli otevřít dveře čekala jsem skoro měsíc zda to vezme. Ne. Rozřezala jsem je a šla je vyhodit já. Já nevím. Zda jsem po něm nechtěla moc. Ale, když jsem vyprala a pověsila prádlo. Stálo tam 3 dny, než jsem to šla sebrat. Prostě NIC :/ a mě nebavilo být na to vše sama... Já chtěla nějakou pomoct. A pak mi vyčte, že jsem mu po roce nesrovnala jeho skříň s oblečením... A, když jsem uklidila celý byt a nestihla jsem uvařit (jídlo v ledničce bylo, nic extra, ale bylo) a já si po 4 hodinách úklidu sedla tak se vzbudil a řekl to jako zase budeš koukat celý den na TV?! A pak to začlo ... Já už na to neměla jen mě mrzí, že jsem bez jakýhokoliv vyjádření se sbalila a odešla.
 tudududum
17.01.2021 15:59:50
Odešla jsi po dvou letech řvaní a hádek a cítíš se provinile? Proč? To už je skoro na terapii.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
17.01.2021 15:46:43
A můžeš napsat několik příkladů proč na tebe přítel křičí/řve?! Každý problém se dá prodiskutovat v klidu a bez hluku.
 Raymond Muž43 Kategorie
17.01.2021 15:46:07
Takového psychopata pusť k vodě. Člověk v životě nepotřebuje řvát. To dělají jen hlupáci, aby si dokázali, že mají převahu. Je úplně normální, že každý rozumíme něčemu jinému. Proto je vhodné si to v klidu vysvětlit a navzájem si pomoct.

Já rád hádky nemám a kdyby holka na mě zařvala 1x kvůli nějaké malichernosti, tak u mě končí. Bohužel znám páry, které si v hádkách doslova libují.....a dopadá to pak podobě jako u tebe.
Smajlík  bezhadekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk