Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156601, vloženo 17.01.2021 11:29:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co to má znamenat?!
Můžete mi prosím někdo vysvětlit, co to má znamenat?

V dubnu jsem potkal na kamarádčině oslavě jednu holku. Hned mě zaujala, byla strašně hezká. Měla v sobě takový to charisma, znáte to. Slovo dalo slovo a my se začali bavit. Byla s ní neskutečná sranda, nic moc neřešila, byla upřimná a uměla si udělat legraci sama ze sebe. Mohl jsem si s ní povídat snad úplně o čemkoliv... chodili jsme spolu často ven, pak se poprvý políbili... (asi) jsme spolu začali chodit a bylo to strašně fajn. To, co jsem prožil za půl roku s ní, jsem snad s žádnou jinou dosud nezažil. Chtěl jsem samozřejmě náš vztah posunout dál a vyspat se s ní. Často jsme se přes oblečení mazlili a ona mi rozhodně, podle názoru atd., jako nějaká puritánka nepřišla. No a tak jsem ji před 14 dny pozval ke mně, když jsem měl volný byt. Byl to krásnej večer, jako všechny jiný, jenže pak jsme jí začal líbat a chtěl ji svléct, ale ona mě zadržela, že tohle ne a odešla... ptal jsem se jí, co se stalo, omlouval se jí, jestli na ni moc spěchám, ale ona jen mektala něco, jako že se to nemělo stát, a aniž by se na mě podívala, tak odešla... no a od tý doby se mnou nemluví. Tisíckrát jsem ji psal, že mě mrzí, jestli jsem něco pokazil, ale ona nic. Jediný, co mi napsala, je ať na ni (Cituji) ve vlastním zájmu zapomenu a najdu si někoho normálního. Když jsem pak na ni ještě naléhal, řekla mi, že jestli chci pravdu mám ji mít, a že si prý našla někoho jiného, kdo je lepší než já a pak ještě dodala, jestli mi to prý stačí k tomu, abych na ni zapomněl.
Já vím, že tohle ale není pravda, za prvé kdyby to tak bylo určitě by to nepsala takhle, za druhé to není její styl a za třetí jsem o tom mluvil i s tou naší společnou kamarádkou (je to pro mě i pro ni dost dobrá kamarádka) a ta říkala, že mluvila jen o mě a že když se jí ptala na tohle, řekla jí že si prý zasloužím lepší a že by mě jen tahala ke dnu?! Takže vlastně to stejný, co mě. Vážně nic nechápu :(
Jednak mi je to všechno dost líto, pořád ji chci a miluju ji, ale proč se proboha tak snaží o to, abych ji opustil?
 Jsem z toho smutnej Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.01.2021 14:36:58
Nedej se a získej ji zpátky. Nic si jí neudělal, nevím, co jí přeskočilo. Pokud ji stále miluješ, řekni jí to a třeba se udobříte.
 google1234
17.01.2021 20:40:03
Co by to melo znamenat? Je to zena..
 Kvetak
17.01.2021 16:45:26
Hnuskaaaaaaa: :-D

tak tys to rozsekala hnusko :-D
Smajlík  Tricet8
17.01.2021 14:22:28
Ja jsem jednou udelala neco podobnyho kdyz me chtel (a ja jeho) jeden kluk, jenze ja vim ze jsem k zbliti (strie po celym tele, tlusta 5kg nadvaha, jizvy ze sebeposkozivani, vatahana kunda a povisly prsa...) no proste vedela jsem ze kdyby me videl nahou tak by se poblinkal takze jsem mu dala hnusne kosem a od ty doby se nevidame... nemuze mit podobnej problem?
 Hnuskaaaaaaa
17.01.2021 12:53:58
No, povedal by som, že to môže byť takto.
1.) Naozaj si našla iného a prišlo jej to zlé sa s tebou vyspať.
2.) Má nejakú zlú sexuálnu skúsenosť a proste nechce. A myslí si, že s ňou kvôli tomu nebudeš ochotný byť.
3.) Má nejaké blbé obdobie a toto je len nejaká kamufláž.

Každopádne do hlavy tej baby nikto z nás nevidí. Môžeš skúsiť cez tú spoločnú kamarátku nejaké uzmierenie. Možno sa to ešte dá vyriešiť.
Pokiaľ to však nepôjde, tak rešpektuj jej želanie a radšej si nájdi inú.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
17.01.2021 12:47:07
Trpělivost, trpělivost růže přináší.
Netlač, posílej ňákou kytičku, nebo básničku, nebo co na ní platí. Jakože aby věděla že máš zájem a myslíš na ní. A ono jí to začne v hlavě šrotovat.
A ta její ledová fasáda najednou roztaje.
Smajlík  mořitel
17.01.2021 12:35:36
Třeba je ještě panna, tak prostě zpanikařila.
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
17.01.2021 11:47:33
Hm to máš blbý, ale nechce, nechce.
 Van Generator Muž30 Kategorie
17.01.2021 11:42:02
Icebox: tak já jsem to bral jako celkově, nejdřív jsmese seznamovali, pak jsme byli jen dost dobrý kamarádi, ta první pusa proběhla až v nějak v listopadu
 Jsem z toho smutnej
17.01.2021 11:38:28
Nemám věšteckou kouli, takže nevím, co se v její hlavě odehrává. Jedno vím, jistě. Nemám takovou trpělivost, abych se půl roku s někým vodil jen za ručičku. Proto je možné, že si to někde prokoučovsl. Teď tím nemyslím sex, ale to, že nejspíš si není jistá, zda spolu chodíte nebo ti jde jen o sex!
 IceBox
17.01.2021 11:36:32
Protože to je její přání. A jestli ji miluješ, tak jí ho splníš.
 leafroller Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk