Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156546, vloženo 16.01.2021 16:59:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
noční klid
Před dvěma měsíci jsem se stěhoval do jednoho menšího bytu. Pěkný po rekonstrukci, fér cena. Majiteli patří celý dům (4 patra s s 10 to byty) a správce bydlí také v domě -fajn člověk se kterým super vycházíme a také mu jde o klidné a tiché bydlení. Zkrátka můžete přijít po práci unavení a utahaní a odpočinout si, neřešit hluk a bordel...
Teda až do teď - bydlí tady parta mladých kluků a čas od času odělají pařbu. Jak jsou zavřené hospody, tak bohužel dost častěji. Hlasitá hudba, řvaní na chodbě, mlácení dveřmi a tohle třeba od 22 do 3.
Jen mi to přijde zvláštní, ať má bytový dům 10, 20,30 bytů tak vždy jsou všichni v pohodě, až na jeden byt. Je to snad nějaký ,,zákon", že v každém domě musí být jeden, co to ostatnímm pořádně osladí?
Jsem tu nový, tak nechci prudit. Ale snad mám právo se vyspat, no ne? Jak byste postupovali vy. Nebo to nechat být a brát to jako daň za bydlení v ,,paneláku" ale i tam se lidi snad musí dohodnout?
 nájemník Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.01.2021 07:27:17
Řeším teď stejnou situaci. Soused se odstěhoval a byt pronajal svému bratrovi a jeho dvoum kamarádům. Jsou to týpci kolem čtyřiceti, často chlastají první ligu a podle toho se chovají. Domluvy nepomáhají, mluvili jsme už několikrát i s majitelem bytu. Vždycky byl pak chvilku klid a začalo to nanovo.
Naposled v pátek za nimi šla sousedka, která bydlí o patro výš a má dvě malé děti, které nemůžou spát. Dopadla docela blbě. Vulgární nadávky, vyhrožování.
Takže od teď jen policii. Tak často, jak bude potřeba. Asi jsme to měli udělat dávno. Kecy o udavačích, jak tady někdo píše, neber vážně. To může napsat jen debil.
Určitě to taky budeme řešit na schůzi svj, aby byl o tom zápis. Pokud jsou v pronájmu, dá se majiteli nařídit jejich vystěhování, ale má to nějaké náležitosti. To teď zjišťuju.
Zkus se poptat sousedů, jestli jim to vadí. Zkuste za nima zajít a po dobrém se domluvit.
Ono často lidem nedochází, jak hodně je jejich hluk po domě slyšet.
Pokud to nepomůže, tak jak píšu. Majitel, policajti.
 Terka
17.01.2021 00:28:30
P.S. tohle jsem žádnému sousedovi zatím neudělal (a už ani nebudu mít příležitost), ale nějakou praxi v takových pánských tanečcích mám. Kdysi jsem o noční klid žádat šel, slovně to nestačilo, tak jsem jim vyhodil jistič, počkal u něj a vzal si k tomu na hubu takový obličej, že prosté "konec zábavy" stačilo. Rozdíl mezi postupem z předchozího příspěvku byl ten, že měli trochu pindy, ale to jsou jen zvuky.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
16.01.2021 23:30:40
Soyke: záleží o co ti jde. Nechci nikoho zranit, chci jen aby něčeho jednou provždy nechal a k tomu stačí aby pochopil, že si nedělám srandu, a že když řeknu že něco chci nebo nechci, tak je to doopravdy, a musí se to udělat hned a pořádně. Když mi při mé druhé návštěvě stejnou noc otevřeš dveře, kolem krku se ti objeví něco co ti neuřízne hlavu a já si tě za něj (křičet nebudeš) odtáhnu na zádech o patro níž do sklepa a tam se tě šeptem zeptám "už to chápeš, zlatíčko?", moc prostoru pro nějaký omyl nebo chuť si to zopáknout mít nebudeš, a přitom se ti vůbec nic nestane, jen ti na chvilku uberu kyslík a dám ochutnat bezbrannost. Normálně jsem klidný a příjemný člověk, který si to ale vybral - nemám takovou výchovu ani minulost, a pro správné chvíle mám k explozi nastřádaná celá pohoří bezmocného vzteku a se zmrdy se kdykoli podělím, sice s neveselou tváří ale zato s velkou chutí.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
16.01.2021 23:14:34
Odpočinek - jn, PVC trubka pár přes držku a on pak týpek bude radši chodit pařit ke kamarádovi.
 Soyke
16.01.2021 22:16:49
...protože od chvíle kdy vědí že mi to vadí už to dělají schválně.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
16.01.2021 22:15:16
Nejdřív po dobrém a poděkovat, když to nezabere tak po zlém - a to tak, aby mě v životě už nechtěli ani potkat na chodbě.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
16.01.2021 21:46:31
Ta historka se salsou je fajn, a ano klidne zaparim taky, proc ne. Jen o ostatnich najemnicich ani nevim a zase oni. Zvuk se rozluha na chodbe a jde i napr digestori. Ono je to na hlavu, kdyz si vecer treba chcete precist knizku a ozyva se jen duneni ze spoda. Chapu hospody jsou zavrene, tak nikam nemuzou, ale kazdy vikend 2x nebo 3x mi prijde uz moc.
 nájemník
16.01.2021 20:57:27
Taky jsem měla takhle sousedy. Jednou jsem se zaposlouchala do hudby a zjistila, že hrají salsu. Zaklepala jsem tam za účelem žádosti o klid, ve dveřích jsem dostala pánáka tequily a celou noc tam protančila s nimi. Byli to super Mexičani. A pak se odstěhovali. Teď tam bydlí mladý pár Čechů a ti mají uřvaného haranta. Řve 24/7 a mám pocit, že ho snad lepící páskou přilepili ke stěně, aby mi to rezonovalo co nejvíc. A to nenaděláš vůbec nic.
Rada na závěr - kup si špunty nebo se přidej. Věř mi, může být hůř. Ta salsa mi fakt chybí.
 LaDiablaa
16.01.2021 19:27:19
Toto by si mal radšej riešiť s prenajímateľom.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
16.01.2021 18:31:32
No, já bych šla kalit s nima.
Ale pravděpodobně hledáš serióznější odpověď, jak už psali dole, požádala bych je, jestli by se nemohli ztišit. To by ti nějakých deset minut klidu zajistit mohlo. Pak bych to s nimi řešila za střízliva. Policii bych taky nevolala, to leda až v případě, že by vše ostatní selhalo.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
16.01.2021 17:30:13
My jsme to vyřešili tak, že jsem poslal kamaráda, který u nás nebydlí, ať slušně poprosí (aby následně nepadlo podezření na mě). Nepomohlo to.
Chvíli jsme ho pozorovali v kolik se vrací domů (nebo ideálně večer venčí psa) a pak jsme si počkali s kuklama v jednorázovém oblečení a PVC trubkama až půjde domů a na chodbě jsme ho zpráskali jak psa. PVC trubka je měkká, takže neublíží a zároveň dostatečně tvrdá, aby způsobila velkou bolest. Pak mu kamarád řekl, když bude v noci bordel, přijdeme znova.
Týpek nevěděl, jaký soused to byl, takže PČR mohla akorát prd a od té doby byl klid. Investice PVC trubka a levné oblečení na jedno použití.
Je to ale trestné, takže musíš mít jiné oblečení a hlavně nemluvit, aby žádným způsobem nezjistil, žes to byl ty.
Bacha i na kamery, to si musíš zjistit předem.
 Soyke
16.01.2021 17:28:42
Správce bydlí tady v přízemí, tak na ně vždycky vlítne. Je slyšet řvaní na chodbě třeba ve 2 ráno. Ale jsou většinou nalitý, tak podle toho to vypadá. Zvláštní, že když jsou za střízliva, tak se pohybují jako myšky, skoro ani neřeknou dobrý den.
Jen mně to dost s.. snad víte, co chci říct
 nájemník
16.01.2021 17:16:12
Dawe432: Jak budou ostatní sousedi vědět že zrovna ON volal policisty ?
 Liberecak Muž22 Kategorie
16.01.2021 17:12:18
Jo a fízly nevolej, jestli nechceš nálepku udavače, je jich už v téhle prtďácké republice habakuk.
 Dawe432
16.01.2021 17:09:57
Pokud budou dělat bugr v patek a sobotu, tak se to většinou toleruje, ale v jiné dny bych na ně vlítl. Je potřeba se dohodnou s ostatníma pokud se necítíš a říct jim mejdan jen v pa a so. Jestli makáš i v přes víkend, tak si kup v lékárně špunty do uší.
 Dawe432
16.01.2021 17:04:27
Já bych napsal stížnost pronajímateli. A neuškodí udělat záznam toho nočního bordelu.
 leafroller Muž96 Kategorie
16.01.2021 17:03:48
Začal bych s tím že tam zajdu a normálně se ho na to zeptám a jestli by se mohl ztišit. Pak bych tam na ně nalítl a pohádal bych se přímo když budou dělat hluk. Za třetí bych volal policii a řešil to s majitelem nebo správcem té budovy.
 Liberecak Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk