Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156541, vloženo 16.01.2021 15:38:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Plastická operace obličeje
Ahoj, nelíbí se mi moje oční partie. Mám nad víčky previslou kůži, která mi zakrývá prakticky celé víčko.
Vypadám trochu jako Asiatka. Ale přijde mi že hlavně když se usmívám mám takový naštvaný výraz a v kombinaci se silným obočím které mám vypadám jako chlap. Moc mě to trápí a už od svých patnácti let přemýšlím o plastické operaci. Mluvila jsem o tom i s mámou, ona mi říkala že jí lékařka řekla o možnosti operace už když jsem byla mimino, ale ona to odmítla, protože ta operace byla drahá a měla strach, aby se to ještě nezhoršilo.
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenost s takovou operací, nebo s jakoukoliv jinou plastickou operací. Vím že před operací stejně budu mít možnost konzultovat se s lékařem, ale přesto mám strach aby mě kvůli penězům nepřesvědčil na něco co není dobrý nápad. Hlavně nevím jak se to bude vypadat s věkem, jestli až budu starší pak nebudu vypadat uměle.. Ani teď bych samozřejmě nechtěla vypadat nepřirozeně. A nevím jak velká je pravděpodobnost že to ten lékař nějak zkazí..
 LucyE284 Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.01.2021 00:51:00
Osobně jsem za své pytle rád, slouží mi místo slunečních brýlí (nic proti).

Přítelkyně kamaráda si nechala udělat horní i spodní najednou - nabízeli jí to na dvě fáze, ale chtěla to mít za sebou najednou a říkala že dobře udělala, že kdyby si nechala udělat nejdřív horní/spodní tak podruhé už by se jí do toho nechtělo. Holka po dvou porodech, člověk by řekl že něco snese.

"nevím jak velká je pravděpodobnost že to ten lékař nějak zkazí"

Tak nejsi stroj zkonstruovaný podle schématu, samozřejmě že výsledek nemusí být úplně přesně podle tvých představ - ale je to tak běžný a častý zákrok, že když si to nenecháš udělat od nějakého medika za půl darma ale svěříš se do rukou profíkům, ke strachu nemáš důvod, technicky je to banální věc.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
16.01.2021 18:09:03
Záleží odkud kde bydlíš. Ale odkaz na kliniku a další info jsem ti zaslala mailem, možná to nebudeš mít tak daleko.
Smajlík  kirsten
16.01.2021 17:52:03
Kirsten: Moc ti děkuji za příspěvek! Nečekala jsem že tu budou i mladší holky s tímto problémem a že to probíhá tak bezproblémově. Mohla bych se prosím zeptat, kde a u kterého lékaře sis to nechala udělat? Pokud to nechceš psát veřejně, mohla bys mi to prosím napsat na email? Byla bych ti moc vděčná... (můj email je rybka762@seznam.cz) díky moc :)
 LucyE284
16.01.2021 17:34:10
Ahoj,

měla jsem úplně ten samý problém. Tato operace se většinou provádí ve starším věku ale mě tento problém strašně trápil. Přesto jsem ve svých 23 letech vyhledala soukromou kliniku. t Prošla jsem vstupní konzultací, probrali jsme s panem doktorem co a jak a za měsíc jsem šla na operaci. Neměla jsem obavy, pan doktor co mě operoval byl primářem očního oddělení a měl za sebou stovky takových podobných operací.

Musím uznat, že to bylo mé nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat. První dva dny po operaci jsem jen ležela a odpočívala ale pak jsem už začala normálně fungovat. Pan doktor mi říkal, že jsem mladá tak se tělo s tím pooperačním stavem popasuje lépe než kdyby mi bylo např. 40 let. Měla jsem otoky a modřinky ale ty během pár dnů vymizely.

A cena ? Mě tento zákrok stál 10 000 Kč. A za ty peníze mi to stálo. Oči nejsou tak unavené (není tam ten tlak přepadávající kůže) a zároveň je zde výrazný estetický efekt (nevypadám smutně a tak přísně než před operací).
Smajlík  kirstenPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk