Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1156531, vloženo 16.01.2021 12:53:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vznik mikronarodu.
Četl sem nějake takove připady, zajimalo by mě pokud by si někdo koupil nějaký ostrov nějakého státu, vytvořil vše co normalni stat musí mít a ohlasil by odtržení od státu kterému ostrov patři? Mohl by pak takový stát být 'nezávislý'? Pokud by to třeba jeden mezinarodně uznávaný stát nebo vic uznavaných států uznalo? Neni tk muj napad ale často sem o něčem podobnem četl bez odpovedi.
 Jsusaj Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.01.2021 20:28:27
Mimozemštan: spíš akvanauty, chystá se tu sesuv který způsobí až kilometr vysokou vlnu
https://cs.wikipedia.org/wiki/Megatsunami#Kan%C3%A1rsk%C3%A9_ostrovy
 Odpočinek Muž51 Kategorie
17.01.2021 18:34:41
Asi nejlepší by bylo bydlet na sopce,když to bouchne,stanete se kosmonauty.
 Mimozemštan
16.01.2021 21:53:04
Je jedno jestli se odtrhne území na kontinentu nebo ostrov, funguje to stejně. Dobře to mají udělané Španělé - tuším 8 regionů a 17 provincií s VELIKOU mírou autonomie, dokonce pak ještě granulované směrem dolů. Příklad - provincie Kanárské ostrovy, je několik zemí které máme blíž ale patříme ke Španělsku, máme svého prezidenta, a ještě je to rozdělené dál - třeba náš ostrov patří spolu s dalšími třemi do provincie Santa Cruz de Tenerife, a přesto máme na ostrově vlasní "vládu" s prezidentem ostrova v čele, a strašná spousta zákonů (včetně federálních) tu platí v místní úpravě. Dává to smysl, v Madridu vědí prdlajs jaké denní problémy řeší pár desítek tisíc lidí na špičce sopky trčící z moře vedle Západní Sahary.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
16.01.2021 16:32:42
Máte hodně zkreslené představy o fungování mikronárodů. A to vám říkám jako panovník jednoho z nejaktivnějších na Slovensku.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
16.01.2021 16:02:39
Lepší je být součástí velkého národa, než nějakého malého nedomrdlého (sám jsem z takového jakožto Slezan, ale uznám, že být například Němec ze staré školy by bylo lepší).
 jeeea bejby Muž37 Kategorie
16.01.2021 15:07:05
"Ty haciendy užívají především "umělci". Ale nejen. "
Souhlas, ani vlastní stát není potřeba, https://bit.ly/3qosrs4
Smajlík  Svatý Vincent
16.01.2021 14:21:37
Takové "mikrostáty" skutečně existují. Většina vznikla jako recese, a je dost úsměvné, že třeba celníci běžně uznávají hezky vyvedený pas v podstatě neexistujícího státu. (Covid to ovšem komplikuje).
V Řecku je "prodáno" několik ostrovů jednotlivcům, v Karibiku například existuje ostrov který je obklopen cedulemi vstup zakázán. Ráno připlouvá z druhého ostrova člun plný služebnictva a ochranky a večer odjíždí, ovšem ochranka, noční směna se vrací. Ale ne na ostrov, objíždí kolem se silným člunem a kontroluje nedotknutelnost.. A i zakotvit poblíž je důvodem k návštěvě nepříjemných pánů. Na ostrově je 12 haciend, které jsou od sebe vzdálené tak, že se obyvatelé neruší. Jinak je to klasika, bílý písek, palmy a teplé moře kolem. Ty haciendy užívají především "umělci". Ale nejen.
Obecně stačí stará naftařská plošina a je tu území. Vše co je mimo pobřežní vody a je volné můžeš zabrat.
 Beer01 Muž93 Kategorie
16.01.2021 13:46:24
Pokud ho ostatní státy uznají, může být. Se podívej Nuru jeden mini ostrov a je to stát a patři l k nejbohatším na světě - těžili fosfáty. Někde se oddělí v klidu referendem a někde je jejich stát nechce pustit a provádí tam genocidu, jako když Indonésie vraždila Tmiořany než s pomocí mezinárodního zásahu vzbnikl Východní Timor-Leste.
 Zamyšlení
16.01.2021 13:09:18
Rád bych koupil ČSSR za 1.Kč.a VÁS všechny bych nakopal do prdele a VYHNAL.Hovada OUŘEDNÍ made in czech šmejd.
 MimozemštanPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk