Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1156362, vloženo 14.01.2021 14:16:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je v pořádku, když...
vám někdo vyhrožuje smrtí?

Sice jsme se po dost dlouhou dobu hádali a řekli si navzájem dost hnusné věci("Chováš se jak mrcha." "Aspoň nejsem sobecký kretén jako ty."), ale nikdy jsme si nevyhrožovali smrtí, ani ze srandy. A ten člověk mi to NEřekl stylem: "Já tě normálně zabiju jestli nesklapneš."
Po tom, co mi tu výhružku řekl jsem šla radši potichu pryč a od té doby se nehádáme(vlastně spolu vůbec moc nemluvíme), i když se k tomu schylovalo, protože jsme se často provokovali. Neomluvil se, ani se o tom nezmínil od té poslední hádky.
Když jsem o tom napsala kamarádce, tak řekla, že to není nic hrozného. Ale já se bojím, čeho je doopravdy schopný, když mi klidně řekne tohle.

Ten člověk je vlastně už dospělý a je to můj sourozenec, kdyby vás to zajímalo.
 nandu Žena14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2021 19:54:26
Takový věci nikdo normální nemůže vypustit z pusy.
Smajlík  asdf9876 Muž27 Kategorie
14.01.2021 17:54:23
Opravdu si myslíš, že tě tvůj bratr zabije? Pokud by jsi si to opravdu myslela, musela by jsi jednat odpovídajícím způsobem. Jednala jsi tak?
Já si prostě myslím, že tě tvůj bratr nezabije. A většina lidi v naší společnosti by to dokázat ani "nemohla". To ti spíš hlava teď začala přehrávat různé obrazy a myšlenky, kterých si ani nejsi vědoma a tak se jakože bojíš, že tě opravdu zabije.
Možná svého bratra prostě jen neskutečně sereš a tak začal jednat podle instinktu a zastrašil tě od něj pryč.
A pokud jsi nejistá a bojíš se ho, tak za ním jdi a zeptej se ho, jestli tě chce opravdu zabít a koukej se na něj, jak bude reagovat.
 Bdsjskso
14.01.2021 15:08:54
Neuvěřitelné s jakou vážností tady řešíte hádku dvou pubertálních sourozenců! Jen přiléváte benzín do ohně . Toho si musí všimnout rodiče !!!
Smajlík  Nikola
14.01.2021 15:08:25
Trestní zákoník
ČÁST DRUHÁ
HLAVA X
Díl 5
§ 353

§ 353 Nebezpečné vyhrožování

(1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
Smajlík  PČR už jede
14.01.2021 14:28:30
Nie je to rozhodne v poriadku, a malo by sa to riešiť, ale ako to vážne neviem, keďže takýto problém v posledných týždňoch riešim aj ja. Riešením by bolo úplné odsťahovanie sa, a tým minimalizovanie kontaktu, no ale proste takáto možnosť je u mňa momentálne nerealizovateľná, prevažne kvôli finančnej otázke.
 Fajnšmeker1989 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk