Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156276, vloženo 13.01.2021 15:10:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je to tím že je to kluk, nebo mu jsem u
Je to hovadina, ale jsem nasraná a pořád mi rozmrzávají prsty. Často přemýšlím nad tím, že mě přítel nebere jako prioritu jak dřív. Ale zrovna nedavno už jsme nabývala pocitu, že se mi to tedy jen zdá. Každopádně píšu důležitou část do školy, ale on mě přemlouval že mě chce vidět. Ani nemusel dlouho, já jeho taky. Šli jsme cestou přez kopce bruslit na náš velký rybník. Bylo to fain...já mám z brudslí trauma od svých 10, stojím na nich podruhé, on mi pomáhal, učil mě, zároveň sám machroval, pus mi dal jen pár, jak byl soustředěný na svoje cviky, pohoda ale po hodině-musela jsem domů, abych dělala tu práci, s radostí, že jsem si tedy udělala čas na to, být s ním.
A on stále upínal zrak na místo, kde si hrají, mě se zdálo že děti, zkrátka místní kluci hokej a chtěl se jich zeptat jestli nemají taky hokejku, kdyžtak si dojde domů...snad mi nevadí, že půjdu sama domů...? Omluvil se, že je to vyjmečně, e sad nejsem naštvaná, měla jsem na výběr? Když jsem odcházela, ani se neotočil. Ty 2 km s brašnou se sněhu, kdy jsem mohla psát práci nebo s ním kecat, místo toho jsem nebyla ani schopná odemknout zámek, nebo si rozvázat tkaničky, jsem se asi urazila.
Mě na něm záleží. Taky si uvědomuju, že mám období, kdy má o mě zájem i víc kluků. Kvůli němu to ignoruju, ale tď mám chuť se nejradši sejít s něakým jiným borcem, kterej odrostl chlapeckým střevícům. (Samozdřejmě pouze v důsledku mojí uražený nálady :D)
 okitana44 Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.01.2021 19:34:38
No, měl tě doprovodit. Ale nadšení asi přévladlo. Počkej jestli bude dál dávat přednost jen svým věcem. Z jedné situace bych nesoudila.
 Sorayaaa
13.01.2021 18:19:52
Dokázal ti, že mu nedělá velký problém dát přednost něčemu jinému, než tobě.
 Axelson Muž99 Kategorie
13.01.2021 16:09:14
Podľa mňa sa zas tak hrozná vec nestala. Ja na jeho mieste by som ťa asi vyprevadil, ale ale takú príležitosť nemusí mať už pekne dlho. Pokiaľ tam u vás tak mrzne, tak využil šancu. Však spolu môžte byť milión času.
Ono hokej si na zamrznutom rybníku nezahráš každý deň. Mne sa to podarilo iba raz a tiež by som mal rád niekedy takú príležitosť si zahrať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
13.01.2021 15:25:49
Holky, jsem z Jihočeského kraje. Ten konkrétní rybník je v naší obci. Každpoádně, tu máme zamrzlé velké Lipno. Populární.
(Tu myšlenku že zvažuju jít ja jiným jsem myslela obrazně pro strávený čas, psala jsem k tomu že je to jen myšlenka v důsledku té odstrčenosti, naštvanosti, vzpoměla jsem si na jednu věc...)
 okitana44
13.01.2021 15:23:55
No mně teda nepřijde, že bys ty odrostla dívčím střevíčkům. Chceš se mu mstít za to, že je normální kluk?
 leafroller Muž96 Kategorie
13.01.2021 15:18:18
Já se hrozně omlouvám, že se k problému moc nevyjádřím, ale musím se zeptat- odkud z Česka jsi? Já bych si tak strašně chtěla zabruslit na rybníku, ale v Praze to asi ještě nezamrzlo XD

Nicméně to je tak, mně je 21 a nic nemiluju tolik jako bruslení, asi bych na jeho místě byla taky nadšená jak malý děcko :D
Jak jsi ale řekla, jsi teď uražená a tak nemá moc cenu v téhle náladě něco vymýšlet. Stalo se něco takového jen výjímečně dnes, nebo se to stává nějak často? Že se na tebe tak nějak vykašle?
 Leliana
13.01.2021 15:17:03
Kde bydlíš. Vždyť zase tolik nemrzlo :D
Já upřímně nemám pocit, že by se stalo něco tragického. Samozřejmě každý to vnímá jinak. Jen za sebe můžu říct, že bych se neurazila.
Ale pokud se s klukem pohádáš a hned zvažuješ jít za jiným, tak něco není v pořádku.
 Jedna frajerka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk