Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156275, vloženo 13.01.2021 14:56:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zamilovaná?
Zdravím, mám menší problém s tím co cítím, nebo spíš s tím, ke komu to cítím. Abych šla tak nějak od začátku. Možná jsem furt v tom "telecím" věku, kdy pořádně nevím co od života čekat, ale už je mi dost na to, abych věděla co chci a vždy si za tím jdu. Už tak nějak od malička jsem měla problém třeba s komunikací s vrstevníky, protože mi přišli jako malé děti a ač jim je stejně jako mě, nerozumím jim, řeší jen samé povrchní věci a prostě já už jsem někde úplně jinde něž oni. A to se promítlo také do mých mezilidských vztahů, že vždy jsem byla víc nakloněna ke starším, i výrazně. Prostě si s těmi lidmi rozumím spíš možná někdy je problém opačný, že oni mě vidí jako to "dítě" kvůli tomu kolik mi je. A teď se mi stalo to, že jsem začala něco mnohem víc cítit k muži, který je o dost starší. Známe se poměrně dlouho, dalo by se říci, že jsme přátelé. On i když nemusel, tak napsal/zavolal a prokecali jsme třeba i hodinu ne-li víc. Cítila jsem se v ty chvíle, jako by někomu na mě opravdu záleželo. Zval mě na kafe ale nevyšlo to že já ten den zrovna neměla čas. Když jsme se spolu bavili, tak jsme se i tak pošťuchovali a konverzace nebyla úplně nevinná ale nic víc z toho nevzešlo, bavili jsme se v mezích. Já se mu to připravovala někdy říct osobně, co cítím a jak to vidím, protože si myslím že by pro mě bylo menší zlo se chvíli cítit trapně, než to dusit v sobě, neříct nic a pak si navždy vyčítat že jsem to aspoň nezkusila. Asi předevčírem jsme spolu zase telefonovali cca hodinu a bavili se tak celkově o všem a on se mě pak na to zeptal sám. Trošku mě to zaskočilo ale byla jsem i ráda že začal on a ne já, protože bych nevěděla jak to říct, jak začít. Oba jsme si řekli jak to vidíme a jak to mezi sebou máme a on jen řekl, že jediné co by nechtěl, abych byla zklamaná, kdyby to nebylo to co si myslím. Že možná bych od toho čekala něco jiného a že je lepší si o tom promluvit osobně, s čímž jsem souhlasila. Říkal, že mám život před sebou a měla bych si najít někoho v mém věku, že nechce abych si tím kazila nejlepší léta. Tak jsme se domluvili, že se někdy zas uvidíme. Pravděpodobně za týden. Jen on to řekl tak neutrálně, že z toho nešlo poznat ani jestli by to se mnou chtěl zkusit, a ani opak. Tak nevím co si myslet jen mám trochu nervy. Ten rozdíl mezi námi si uvědomuju a i to všechno okolo ale srdci člověk neporučí a už se stalo tak nezbývá, než to buď rozvinout, nebo se s tím časem vyrovnat. Jen si říkám, jestli je to správné. Možná se to neměl nikdy dozvědět. Možná jsem se neměla zamilovat... ale čas zpět nevrátím. Jinak je to někdo, kdo mi konečně rozumí. Dítě má jedno je mu 9, měl přítelkyni se kterou není už 2 roky a říkal že nikoho nemá. Takže tam by problém nebyl. Jen ten věk a to 19 let rozdíl...
Co myslíte, mám se snažit nebo raději to zkusit překonat? Jenže já vím z předchozích zkušeností, že někoho zhruba v mém věku, kdo by mi rozuměl nenajdu, možná takový někde po světě běhá, ale kde... jen vím co cítím právě teď.
 Lu123 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2021 08:55:50
Bdksbsd: Co je povrchní? To, že lidé mého věku řeší jen vzhled, jestli mají správně nagelovaný všechny vlasy, pak jen sex a když ho nemají tak zdar protože o nic jiného jim nejde a pak také jde jim jen o to by se měli u koho každý víkend ožat nejlépe zadarmo... nebo je zajímá, kdy bude další párty na které si najdou někoho na dva týdny...
Tohle je povrchní, bohužel, znám spousty lidí ale v mém věku jsem nenašla nikoho kdo by byl jiný...
 Lu123
13.01.2021 18:44:12
To jsou jen takový představy. Kolik znám super kluků v 25 a kolik blbců, kterým bylo už 45. To fakt není o věku, ale o tom jaký prostě člověk je. Občas se musím opravdu usmívat, když ty 20ky slyším/čtu jak básní o 40. Jen to dokazuje fakt, že nemají žádné zkušenosti. :-)
 Rozhreseni
13.01.2021 18:39:27
Nerozumím tomu, jak věk souvisí s povrchností.
Když vrstevníci jsou povrchní a ti dospělí jdou do hloubky, co s tebou teda vlastně řeší za témata a oblasti? Zcela vážně se ptám, protože dospělí bývají stejně povrchní jako lidé, tak mne zajímá, co vidíš jako povrchnost a co ne.

V čem by třeba pokec o videohrách dětí byl více povrchní než pokec o sportu nebo sexu s dospělými?
A v čem by dětský rozhovor o snech a fantaziích byl méně hluboký než rozhovor o citech dospělých?
 Bdksbsd
13.01.2021 18:34:31
Podle mě to je v pohodě, chlapy kolem čtyřicítky jsou v nejlepším věku a mají nejvíc co nabídnout (zabezpečení, moudrost, klid, vyspělost, pocit bezpečí) a ženy mají takové to top období kolem dvaceti, takže ideální pár.

To, že ti říkal, že by pro tebe mohl být lepší někdo tvého věku, no jednoduše tě nechává, ať se sama rozhodneš, že to tak chceš, a nesvaluješ vinu na něj.

Hele mě je taky skoro čtyřicet, a znám takhle pár známých, a chceme dvacítky, navíc fakt jsme navrcholu. Já byl ve dvaceti takové tele, ve skoro čtyřiceti jsem úplně jinde. Chlap věkem určitě získává, ženy věkem spíše bohužel ztrácí.

Ve dvaceti si rozhodně můžeš vybrat top chlapy, jediné co bys měla vědět, že klíčem je si vybrat a usadit, a nepřebírat. Když budeš příliš mnoho přebírat, je docela dobře možné, že ve třiceti ti top chlapy už nebudou mít zájem a budou se soustředit na dvacítky, které toho jako ženy mají nejvíc co nabídnout.
 martin888
13.01.2021 18:17:30
Až skutečně zestárneš, pochopíš že pocit vlastní vyspělosti je opravdu pouze pocit.
 Axelson Muž99 Kategorie
13.01.2021 16:39:03
Já si myslím, že to řekl jasně. Řekl ti, že si máš na vážný vztah najít někoho svého věku. Jen ty pod tím hledáš, že jako chce víc, protože to tak chceš. Jenže spíš ztrácíš čas. Podle mě to myslel spíš jako flirt, ale neřekl ti to na plnou hubu.
 Rozhreseni
13.01.2021 15:39:35
Potom ti toho pána vřele doporučuji a přeji vám hodně štěstí.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
13.01.2021 15:32:18
leafroller: Ano uvažovala. Vzhledem k tomu, že nejsem zrovna typ holky, co by chtěla jen sedět doma s dítětem a stát u plotny, ale radši rozvíjet kariéru, je to ideální. Dobře možná to říkám teď a pak dítě chtít budu, ale on malý má a já myslím že to bude v pohodě. Možná je i lepší že je rovnou prostě větší a dá se s ním už mluvit a tak než s mimčem. Taky je to lepší, protože třeba už nemá potřebu se furt jen honit za holkama a frajeřit před kámošema jako mí vrstevníci. Vím, že to chci i když je to možná "nestandartní" vztah, ale citům se opravdu neporučí.
Navíc, jak psala Evča18 (které mimochodem děkuju za názor), i kdyby odmítl a já se s tím musela časem srovnat, stejně by přišel někdo o 20 let starší. Ale o něj fakt moc stojím.
 Lu123
13.01.2021 15:27:35
To že ty stojíš o vztah jsem pochopila. Ale nějak jsem nepobrala, jak to teda vidí on. Je dobře, že ti jen nemotá hlavu a očividně je to rovný chlap.
Jen s ním souhlasím v tom, že s mladším bys to možná měla lepší. Ale ty to cítíš jinak a to je podstatné. A dokonce si myslím, že ty už jsi dávno rozhodnutá. Jen se do tvé situace vůbec nedokážu vžít, protože já jsem v tomto pravý opak.
Jen každý jste v úplně odlišné životní etapě a může být celkem problém nacházet kompromisy.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
13.01.2021 15:22:14
A jsi si jistá, že ti bude ten pán dlouhodobě stačit? Ono chlapi kolem 40 už mají rádi svůj klid a svoje rituály. Možná se ti s ním dobře povídá, protože už zná svůj klid, ale třeba do dítěte sotva půjde. Uvažovala jsi nad tím i takhle?
 leafroller Muž96 Kategorie
13.01.2021 15:16:37
Citům neporučíš. Jak se pohnout nejrychleji? Řekni mu tohle. jak to máš s vrstevníky, a že si tím jseš jistá. Nechceš tlačit, ale ráda bys to zkusila, pokud ne on, tak jinej čkověk kterýmu bude taky o 20 let víc... Já rozumím jak to máš, taky mě komunita vrstevníku otravovala. Každopádně, pokud by řekl že ne, rozmyslí si to, až tě venku uvidí jak se směješ s jiným. Ale mě tyhle drama a klučičí hry ega unavujou.
Hezký je, že to není hajzl, a řekl že ti nechce brát tvá nejlepší léta, možná za tebe i trošku cítí vinnu.
 Evča18
13.01.2021 15:11:14
leafroller: Omluvám se, asi jsem se špatně vyjádřila... jde mi o vztah.
 Lu123
13.01.2021 15:09:06
Stále nevíme, o co ti s ním vlastně jde. Vztah. Sex. Přátelství....
 leafroller Muž96 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk