Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1156266, vloženo 13.01.2021 13:36:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neumím mluvit
Nevím co mám říkat. Se psaním většinou problém nemám.. Ale s mluvením. Když jsem někde ve společnosti lidí tak jen mlčky sedím a vůbec nemluvím. Ikdyž se jedná o nějakou rodinnou sešlost a všichni se tam baví, tak já tam jen trapně sedím a pozoruju je. Strašně moc se chci zapojovat do konverzace ale nikdy mě nenapadne nic co by se dalo říct nebo něco na co by se dala rozvést nějaká řeč. Dřív než stihnu na něco zareagovat, tak mě někdo předběhne. A s přítelem to je taky tak... Jsme spolu teprve chvíli ale já nevím co mu mám povídat. Když jsem s ním, tak vůbec nevím o čem mluvit. On se snaží pořád něco povídat ale já mu na to sotva odpovídám. Někdy jsem z toho tak ve stresu že řeknu nějakou úplnou ukvapenou blbost. Něco s čím následně sama ani nesouhlasím. Teď je na několik týdnů pryč kvůli práce takže si každý den voláme. Ale jakmile on vyčerpá vše co mi chce říct tak já pak nevím co mám říct já. A mluvila jsem s ním o tom. Všechno tohle jsem mu popsala. A on říká, ať mluvím úplně cokoliv co mě napadne, že mě miluje a že chce slyšet opravdu cokoliv. Jenže to mi nejde.. a já se cítím trapně a cítím se že ho nudím nebo že pro něj nejsem vůbec zajímavá. Neumím se správně vyjadřovat, když se snažím něco vyprávět nebo popsat tak se do toho snadno zamotám a ostatní mi pak nerozumí. Vůbec nevím co s tím mám dělat. Pokaždé když vidím že mi přítel volá tak už mám strach že nebudu mít vůbec co říct, že bude prostě ticho... Chci být taková ta ukecaná zábavná vtipná holka.
 dneiaiend Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.01.2021 09:33:01
Asi až moc přemýšlíš. Zkus víc cítit, meditace je dobrý začátek.
 ToDáš1
13.01.2021 13:47:34
Musíš sa proste uvoľniť. Pokiaľ s tými ľuďmi začneš tráviť viac času, tak to vie pomôcť. Hlavné tiež je to, že by si sa mal pokúsiť trochu premôcť a možno sa to zlepší na takú úroveň, že to už neskôr pôjde samé.
Pokiaľ si však silnejšia introvertka, tak proste sa musíš len uvoľniť a povedať si, že to je normálna a bežná vec. Poprípade si predstav, že si s niekým len píšeš.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
13.01.2021 13:43:15
Pro ostatní co se se mnou snaží nějak mluvit to musí být hrozně otravné... Nebo když mi přítel něco vypráví tak já na to nejsem schopná niajk reagovat. Když potřebuje podporu tak já uvnitř cítím že mu chci strašně moc pomoct a říct něco co ho povzbudí ale já nevím co.
 dneiaiend Žena18 Kategorie
13.01.2021 13:40:52
Proč chceš být taková ta ukecaná zábavná vtipná holka? Podle mě máš naopak velkou výhodu v tom, že nepotřebuješ pořád mlít pantem, ke všemu se vyjadřovat, mluviti stříbro.... Máš dar naslouchat. Buď ráda!!!
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
13.01.2021 13:40:10
Musíš najít někoho , kdo ti tu pusu rozváže. :D On to asi nebude.
 Mráček se třpytkami Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk