Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1156227, vloženo 12.01.2021 23:17:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Projevy nenávisti vůči skupině (ne)lidí
Všimli jste si někdy, která je vůbec nejvíc nenáviděná skupina lidí na světě? U které je zřejmě zcela v pořádku schvalovat fyzické násilí a děje se tak snad v každém druhém příspěvku na podobné téma, když někdo z nich zrovna dělá nějaký "problém"? No, napovím vám. Tohle je jenom pár náhodných příspěvků z jednoho facebookového vlákna. Takových vláken jsem za život viděla, nevím - možná stovky, možná i tisíce. A všechny jako přes kopírák. Neumím si představit, jak by působilo, kdyby se s tak obrovskou nenávistí a úplně otevřeným vybízením k násilí mluvilo o jakékoliv jiné skupině lidí. Tak by mě zajímalo. Jsou někteří "lidé" vůbec považováni za lidi?

"Vysvětlil bych jím, že pokud chtějí práva, musí přijmout povinnosti. V případě že by to nezabralo, vzal bych řemen Amerika neamerika a zrezal bych jim zadky"

"presne tak mate pravdu a skoda rany ktera padne vedle rikaval muj tata a mel pravdu nenecham na neho dopustit"

"u me by nestacila abi vyslovit to slovo. Dostala by takovou, ze by se ta pecka drzela v palici do smrti. Parchant."

"Jednu přes hubu a hned by se srovnala."

"Skvělá americká výchova, kdy děcka diskutují s rodiči o právech. Toto mě říct, když jsem došla z práce tak by dostal takovou, že by se mu vybavili i práva rodičů."

"No tak to je přesně ta dnešní výchova žádná úcta žádný respekt dostala by pár facek a za chvíli by bylo uklizeno škoda rány která padne vedle to je stará pravda od našich pradědu dědu a otců a vždy to fungovalo"

"Moderní výchova je na prd pár facek neuškodí"

"Dvě rychle přes držku"


"Pevně a rozhodně je jedna z leva a druhá z prava, vypnout wifi, zabavit veškeré vymoženosti , na které si nevydělali a nikam."

"Přehnout přez koleno a......,jela by jak motorová myš."
 azrossxL Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.01.2021 20:20:30
No jistě "ty z.re zas.anej, rozflákala bych ti držku"

to není projev nenávisti, ale projev lásky. A rodiče jsou vlastně nebohý otroci, kterejm jejich děti ubližujou tím, že už je rodiče němůžou ani svévolně zmlátit do bezvědomí a nadávání do smradlavejch fakanů je vlastně důsledek americké výchovy, protože dítě přece může úplně všechno (zatímco dospělý lidi, nemají totiž dokonce ani volební právo)

Ty vole, představte si, kdyby takhle fakt někdo mluvil třeba o svojí manželce: "To by si mohla jednou zkusit mi moje ženská říct, že jsem blbej a tak bych jí rozflákal držku, že se z toho nevzpamatuje!"

já fakt žasnu. Takže místo sebereflekse dlaších x machýrků, který se můžou krásně přidat do řady k těmhle adultistickejm hovadům. Já opravdu žasnu.

A ano - teď už se k tomu opravdu nedá říct nic jinýho, než, že dítě opravdu není člověk. Díte je bohužel ještě míň, než špinavej hadr na podlahu, jak se tak zdá.
Smajlík  azrossxL
13.01.2021 09:26:40
Nenávist a trest není jedno a totéž. Společnost a stát trestá také a kdo ví co by sis vybral, kdybys mohl. Jestli drobný trest fyzický a nebo odnětí svobody na delší čas. S tím že se pak do života vrátíš s dluhem a záznamem v rejstříku a budeš mít problémy se sehnáním práce. Existuje ale jeden opravdový projev nenávisti vůči skupině o které mluvíš. Asi uhodneš který. Ještě před samotným narozením.
 Horificus
13.01.2021 07:01:52
Tak si ty kundy žádné fakany neměly pořizovat a měli by klid.

že je současná moderní ,,výchova,, když si fakan může vše dovolit nejen ke svým rodičům, ale i k cizím lidem včetně tzv. ,,společenských autorit,, (příklad učitel ve škole řekne 6 letému dítěti - Aničko, kolik je 2 a 2 a ona odpoví - nevím kundo stará, když to neumíš spočítat v hlavě tak si vem kalkulačku a nemtej se mě jak p.ča, nevidíš že píšu na instáč), no tak, že je takovýto splečenský koncept výchovy, který k tomuto vedl na hovno, tak to je snad myslícím lidem zřejmé a těm ostatním to dojde taky, až děcka a ostatní verbež přejde od slov k činům, tzn. že už se nebudou omezovat jen na nadávání dospělým, ale budou na ně i fyzicky útočit. Například na důchodce. A, že to k tomu povede je jasné. Celkově celá společnost jde dolů. Holt žádný strom neroste do nebe a když se odstranilo to co dobře fungovalo a nahradilo se to tímto anarchomarxistickým modelem, tak nezbývá než pogratulovat budoucím generacím, že jejich rodiče byli takové p.če a připravili jim až takový bordel, ve kterém oni pak budou žít. Některým to bude vyhovovat, ale většině ne. Protože kulturní prostředí je lepší než taková žumpa. A za něco ,,moderního,, a ,,vyspělého,, je to považováno jen teď. Pokud civilizace přežije, tak za takových 5 století se tehdejší historikové budou na dnešní dobu dívat jako na dobu kulturního úpadku. Velkou měrou k tomu přispěl internet, kde si každý může vyblit co chce a ostatní se pak v těch hovnech prohrabují. Nějaké rozumné regulace internetu jako v Číně by nebyly na škodu. Protože není ideální, aby 5 leté děcka sledovaly autentické popravy jako ve středověku, nebo zoofilní porno. Je to dnes vlastně takový ,,digitální středověk,, spojení vyspělé moderní techniky a primitivních pudů a taky míchání vyspělého světa se zaostalými a barbarskými končinami, které tam sdílejí svůj středověk s vyspělým světem. Ve výsledků se z takové ,,společnosti,, stane jedná velká smradlavá celosvětová masa, že to pak už s civilizací ani nebude mít mnoho společného.
Smajlík  jeeea bejby Muž37 Kategorie
13.01.2021 03:50:33
A nepleteš si nenavist s láskyplnou výchovou? To že dostaneš řemenem po zadeli je z lásky, abys přísťě nezlobil.
Smajlík  PretorianCZ Muž27 Kategorie
13.01.2021 02:06:10
To nejsou projevy nenávisti. To jsou projevy rodičů, kteří neví jak zvládat své děti jinak.

Na druhou stranu, moderní výchova, která bere dítě jako sobě rovného a nesmí se mu nijak ublížit, určitě není správná. Zrovna v USA je to vidět nejvíc. Tam jsou děti celou dobu přesvědčované jak jsou jedinečné a výjimečné, a když se potom v životě dostaví první problém tak neví co s tím a běží k psychiatrovi. A bohužel to začíná i u nás.

Myslím, že se rodič nepomstí svému dítěti víc, než když ho nepřipraví na to, že jednou tady nebude že se jednou bude muset postarat o sebe samo.
 davidred Muž27 Kategorie
12.01.2021 23:42:12
lol - Ne, a vůbec se nabavím o sociálních sítích. Bavím se o tom, jaké mají lidé reálně názory bez ohledu na to, jak a kde je prezentují, což je zcela irelevantní.
 azrossxL
12.01.2021 23:37:37
Pusobi to na me tak, ze zbytecne ztracis cennej cas na socialnich sitich.
 lol
12.01.2021 23:23:40
Mazej - Doporučovala bych opravdu si z toho nedělat srandu a (aspoň jednou) se opravdu objektivně zamyslet nad tím, jak na vás tohle z hlediska základní lidské morálky vlastně působí.
 azrossxL
12.01.2021 23:21:12
Hele, ty už máš dávno spát! Mazej nebo ti jednu vrazim, řeknu to mámě a ta ti eště přidá!
Smajlík  MazejPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk