Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1154031, vloženo 27.12.2020 13:08:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tip pro NWO a čipy ve vakcínách
Asi tu všichni čtete o tom, jak do narychlo vyvinuté vakcíny, která může působit až podezřele, dávají buď čipy nebo nějaký hnusy, protože si to nějaký elity přejí (NWO, Bill Gates atd.)
Přitom je jasný, že zrovna tuhle vakcínu budou všichni sledovat a dívat se jak působí, co v ní je a je tu nebezpečí odhalení.

Přitom prakticky veškerá lidská populace (v těch vyspělejších zemích) je každých 10 let očkována proti tetanu a nikdo nehne ani brvou - stačí strčit čipy a jedy tam a všechno hladce během 10 let proběhne.
Tak, problem solved a NWO může konečně získat nadvládu nad světem a vyzraje se nad konspirátory, které tahle možnost nenapadla.

PS: Prosím některou z elit, aby dali NWO (New World Order) vědět o tomto článku a aby mě přijali mezi sebe.
 libik E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.01.2021 20:17:37
Globalista Klaus Schwab ve své knize Covid-19: The Great Reset tvrdí, že svět se „nikdy“ nevrátí do normálu, přestože připustil, že koronavirus „nepředstavuje novou existenční hrozbu“. Schwab ve své knize odhaluje plány elit na využití pandemie COVID-19 ještě jasněji než ve svých veřejných prohlášeních. Klaus Schwab neustále usiluje o to, aby byl COVID-19 využíván k prosazení nového světového řádu, a tvrdí: „Nyní je historický okamžik času nejen pro boj proti viru, ale i pro formování systému pro post-koronavirovou éru.“
V knize však jde ještě dále a objasňuje, že finanční elita nikdy nedovolí, aby se život vrátil do normálu, což naznačuje tím, že postupná blokování svobody lidského pohybu a další omezení se stanou trvalými. “Mnoho z nás přemýšlí, kdy se věci vrátí do normálu,” píše Schwab. “Krátká odpověď je: Nikdy!” Nic se nikdy nevrátí k
„zlomenému“ pocitu normality, který vládl před krizí, protože pandemie koronaviru představuje zásadní inflexní bod v naší globální trajektorii.“
Klaus Schwab vysvětluje koncepci Velkého resetu Schwab toto tvrzení prosazuje, přestože připouští, že hrozba, kterou představuje COVID-19, ve srovnání s
předchozími pandemiemi bledne. „Na rozdíl od určitých minulých epidemií nepředstavuje COVID-19 novou
existenční hrozbu,“ píše. Schwab jasně uvádí, že „čtvrtá průmyslová revoluce“ nebo „velký reset“ zásadně změní fungování světa. „Přicházejí radikální změny s takovými důsledky, že někteří vědátoři označovali éru „před koronavirem “ (BC) a „po koronaviru“ (AC).
Budeme i nadále překvapováni jak rychlostí, tak i neočekávanou povahou těchto změn – protože se vzájemně spojují, budou vyvolávat důsledky druhého, třetího, čtvrtého a dalšího řádu, kaskádové efekty a nepředvídané výsledky,“ píše. „The Great Reset“ pouze představuje přebalení staré globalistické agendy, která se v posledním desetiletí zadýchala a ztratila dech.
Do čel vlád jednotlivých států se dostanou psychopati, sociopati a demencí postižené osoby s kognitivními poruchami, protože budou nejvhodnější na práci, která je čeká
Jmenovitě půjde o technokratické diktátorské vlády samozvanců, nýmandů, duševně postižených osob, sociopatů, psychopatů, které utvoří mocenské a vládní junty posvěcené zfalšovanými nebo zmanipulovanými volbami za podpory médií a zfalšovaných průzkumů mezi obyvatelstvem. Tyto tzv. malé elity budou potom do
společnosti násilně, brutálně a bez ohledů na vlastní obyvatelstvo zavádět koncepty nového světa jako je „New Green Deal“, postupné zrušení soukromého vlastnictví, nepodmíněný příjem, protože pracovní místa budou
nahrazena roboty, zákroky proti osobním svobodám a omezení svobody pohybu.
Myšlenka, že se svět nikdy nevrátí k normálnímu stavu před COVID-19, je prosazována po celém světě celoplošně. Redaktor CNN pro mezinárodní bezpečnost, Nick Paton Walsh prohlásil, že povinné nošení roušek
se stane „permanentním“ a stane se „jen běžnou součástí života“, a že veřejnost bude potřebovat čas, aby se s tím mohla „vyrovnat“.
 Mici 2
28.12.2020 03:57:36
Já bych hlavně, v rámci toho nového světového řádu, legalizoval střílení konspirátorských de*entů jako jsi ty. A pak bych se přihlásil jako dobrovolník do popravčí čety.
Smajlík  Pravicoví de me nti
27.12.2020 22:51:14
Teď se směješ, ale až si za 3 roky nebudeš moci ani prdnout bez průkazu že jsi Covid negativní, tak tě ten humor přejde.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
27.12.2020 21:43:51
bt: no, ono je to nejspíš z velké části pravda. Jak chceš efektivně umlčet lidi, kteří vedou nepohodlné řeči? No jak jinak než zesměšněním.
A teď teda nemluvím o nějakých čipech. Tahleta vakcína je jen další dlažební kámen na cestě k vytváření závislosti člověka na institucích.

matouch3: A co jsi vymyslel, ty zamyšlenej? Za mě to potvrzuje známou skutečnost, že němci vždycly tancovali, jak vrchnost pískala.
 2BLA
27.12.2020 16:44:34
Libik: Děkuji za uznání.
To je tak trochu z toho soudku, jak říkal jeden známý, že nesbírá žádné houby, protože rostou volně přístupné, a zlí lidé chodí po lese a injekční stříkačkou píchají jed i do těch jedlých.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
27.12.2020 16:10:52
bilej tigr: luxus :D, musím uznat že je to nejlepší vysvětlení, který jsem kdy četl
 libik Muž32 Kategorie
27.12.2020 16:04:54
Covid je obrovský průser. Věděl jsem to už před rokem, když v Číně uzavřeli 11 milionové město! Nejezdilo MHD, ani auta některé sídliště byly obehnaný ploty, nikdo nikam nesměl, jezdila jen sanitka a pojízdná prodejna potravin. Myslíš, že to Číňani dělali pro srandu králíků?? Moc dobře věděli co jim uteklo. Nová vakcína je zpíchnutá horkou jehlou, rozhodně bych jí nedoporučoval ženám, které ještě chtějí rodit děti. Udělali ji, vlastníci světa, aby ještě lidé něco tvořily, zatím to vypadá, že nás čeká další celosvětová finanční krize. Vakcína bude působit chvíli, jelikož virus zmutuje, je to logické a pak zase šlus.
 Dawe432
27.12.2020 15:17:27
bílej tygr: i ty? Jsem smutný..

Jinak trochu mimo diskuzi: v Německu je odhad 60% zájem o vakcínu. U nás 30%. Což jsou další náměty k zamyšlení. Nechci to ale dávat do přímé souvislosti s tématem. I když některé věci na sebe navazují
Smajlík  matouch3 Muž49 Kategorie
27.12.2020 15:02:42
Nevíš, pro musí konspirátoři přehánět??
Přece to přehánění dělají sami zástupci NWO. Nejdřív všechno, co se jim nehodí do plánovaného obrazu světa určeného pro lid, označí jako konspirační teorii, a potom k ní domýšlí a rozšiřují tak nehorázné nesmysly, že kdokoliv, kdo se odváží myslet si něco, co není povoleno, je už předem dokonale zdiskreditován.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
27.12.2020 14:02:29
Na druhou stranu,můžeš garantovat lidem,že po této vakcíně nedostanou třeba v průběhu deseti let rakovinu? Chybí odpověď na otázku,zda se má nechat očkovat mladý a zdravý nebo to "risknout" bez vakciny. Jistě se každý poradí s lékařem,ale nevím,zda ta odpověď bude dostačující.
NWO2021
-----------
To nemůžu garantovat, ale můj příspěvek není o tom jestli se "dát očkovat" či "nedat očkovat", ale o tom jestli tam účelově někdo dává nějaký čipy nebo jedy.

Nevím proč konspirátoři musí vždycky tak přehánět a snaží se do toho naroubovat nějaký šílenosti - akorát se tím podkopávají. Stačilo by se držet jednoduchého a uvěřitelného schématu - např. farmaceutickým společnostem jde jen o peníze, proto nafejkovali výsledky a bezpečnost vakcíny, aby jí mohli začít co nejrychleji prodávat a vydělali na tom spoustu peněz.
Takový verzi se dá i věřit a kdo ví, třeba je i pravdivá.
 libik Muž32 Kategorie
27.12.2020 13:48:38
Na druhou stranu,můžeš garantovat lidem,že po této vakcíně nedostanou třeba v průběhu deseti let rakovinu? Chybí odpověď na otázku,zda se má nechat očkovat mladý a zdravý nebo to "risknout" bez vakciny. Jistě se každý poradí s lékařem,ale nevím,zda ta odpověď bude dostačující.
 NWO2021
27.12.2020 13:32:07
Tyhle fakenews o vakcíně proti covidu mají jen odvést pozornost od reálného nebezpečí. Vakcína žádné čipy neobsahuje. Ve skutečnosti jde jenom o to, aby se mohla plně obnovit letecká doprava a mohli zase lidem dopřát plnou dávku z chemtrails.
Smajlík  Jdou si pro mě
27.12.2020 13:27:45
Tak proc troskarit, chemtrails to zaridi. I kdyz... ted vlastne letadla moc neletaji tak proto ta vakcina asi. No teda, uz mi to doslo :D

Nejvic se vzdycky bavim jak ti hlupaci vytrhnou z kontextu ten, dnes uz legendarni, vyrok Gatese o regulaci populace a uplne prevrati vyznam toho co vlastne rekl... nekteri uz mozna ani nevi jak moc velky nesmysl siri. Hlavne kdyz jim to sedi do jejich sveta.
Smajlík  pojidac psu off
27.12.2020 13:25:35
Libik, no samozřejmě že maj, to tam psali taky.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
27.12.2020 13:22:46
Protože to psali na Daily Testicle.
Van Generator
--------
A slyšel jsi o tom, že hadi mají nohy?
 libik Muž32 Kategorie
27.12.2020 13:19:03
Covid-19 chip je nová generace. Populace narostla,tak je to jinak naprogramované. Tento čip je spolehlivější a člověk bude lépe ovladatelný-tzv."na povel." Tetanovka na to nestačí.

Je to ovšem jen teorie,ale programátoři jistě potvrdí,že pokrok jde vpřed...
 NWO2021
27.12.2020 13:13:32
Jenže v protitetanovce to prostě nebude fungovat. Proč? Protože to psali na Daily Testicle.
 Van Generator Muž30 Kategorie
27.12.2020 13:11:55
Tak ono by stačilo něco dát do vody že.
 asdf9876 Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk