Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1154005, vloženo 27.12.2020 01:17:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pocovidovej život je fajn
Takový štěstí v neštěstí.

Bral jsem to hodně zodpovědně - především kvůli společnosti, protože jsem nechtěl problém eskalovat (a nakonec se mi to i povedlo, ačkoli jsem to chytil, tak jsem pravděpodobně nenakazil žádného dalšího člověka).

Prošel jsem si středně těžkým průběhem, takže protilátek bych měl mít ještě habakuk a teď je to fajn. Nemusím přemýšlet co bych měl/neměl, nedávno bylo potřeba vyřešit osobně situaci se známým který měl příznaky covidu a tak jsem tam mohl nakráčet a vyřešit to, rodiče to chytli o pár týdnů dřív než já, takže jsme teď s manželkou u nich a nemusíme se bát že někdo někoho nakazí...
 libik E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.12.2020 18:43:09
libik: Protože je na to ještě brzo a už teď se objevují první střípky při pitvách lidí, co na to umřeli nebo u lidí, co se z toho nemůžou vyhrabat.

Jedna moje kolegyně z práce už je s tím doma čtvrt roku a pořád se jí nemůže pořádně dýchat.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.12.2020 18:04:17
Těm co něco prodělali mezi prvními jsem vždycky dost přáviděl, ani teď to není jinak - nechci si ani představovat, že bych musel s něčím zalehnout.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
27.12.2020 13:04:15
Tak to je super, že už se ti ulevilo a už nemáš takovej strach. (Samozřejmě jsi rozhodně neměl strach sám za sebe, ale zásadně za ty druhé, to je samozřejmé.) Já to nikdy neřešil a dál řešit nebudu, takže jsem v pohodě pořád. Jediný, co mě sere konzistentně, je vyšilování ostatních.
Smajlík  Rebell
27.12.2020 12:48:17
já jsem měl 39 st. C a více a trvalo to mnoho dní a neužíval jsem paralen, protože jsem si přečetl článek, že prý se horečka má nechat tak, prý se organismus brání. Byl jsem debil. Ale jak jsem psal, to se stalo v roce 2005. Následky mám trvalé. Když teď čtu nějaký článek pseudovědecký nebo esoterický, že teplota se nemá srážet, tak tyto lidi považuji za vrahy. Nechal jsem se napálit, ale tehdy jsem ještě neměl rozum, co mám teď. Když jsi měl jen 38 st.C, tak nemusíš mít následky žádné.
je to svinstvo
----------
No moje pointa k té teplotě byla, že určitě spousta lidí měla nad 39 několik dní taky a trvalé následky nemají - že ta teplota nebude jediná věc, která vede k poskožení organismu.

Teplotu jsem měl spíš tak 38.5, ale jinak mi bylo dobře.

Já teda vždycky četl, že akorát teplota do 38 se nemá srážet - a to bude pravda.
 libik Muž32 Kategorie
27.12.2020 12:35:55
libik - já jsem měl 39 st. C a více a trvalo to mnoho dní a neužíval jsem paralen, protože jsem si přečetl článek, že prý se horečka má nechat tak, prý se organismus brání. Byl jsem debil. Ale jak jsem psal, to se stalo v roce 2005. Následky mám trvalé. Když teď čtu nějaký článek pseudovědecký nebo esoterický, že teplota se nemá srážet, tak tyto lidi považuji za vrahy. Nechal jsem se napálit, ale tehdy jsem ještě neměl rozum, co mám teď. Když jsi měl jen 38 st.C, tak nemusíš mít následky žádné.
 je to svinstvo
27.12.2020 12:09:18
Pokud tohle dělá chřipka, je jasné, že covid taky.
je to svinstvo
--------
Hele to má každej jinak, jak píšeš - i chřipka tě může poškodit, ale nemusí. Čistě o teplotě to nebude, to bude vícero faktorů. Ale svinstvo to je (pravá chřipka ostatně taky), tak budu doufat že u mě se nic nestalo (měl jsem pár dnů přes 38, ale do 39 to nikdy nedošlo).

ČÁSTEČNÉ protilátky máš na pár týdnů maximálně a jen na daný kmen, na další ne.
---------
Ne, to si pleteš asi s chřipkou, covid má různé mutace, ale na všechny platí ty stejné protilátky. Navíc se covid mění daleko pomaleji než třeba chřipka.

Mám info od lidí, co to prodělali, že to chytli znova klidně do 14 dní.
-------
Já mám zase info od lidí, že nemáš info od lidí co to prodělali :D. Ale vážně - Jsou známy jednotky případů kdy se někdo nakazil po relativně krátké době (měsíc nebo dva od prodělání), ale nové výzkumy naopak ukazují, že běžně má člověk protilátky ještě půl roku po prodělání. (a možná to bude i déle, zatím těžko říct, když ten vir je tu teprve 9 měsíců)

Radost z nově nabytého nadstandardního práva opustit v roušce domov a prohlédnout si, co vše je zavřené a kam nesmíš, musí být úžasná.
---------
Tak to člověk mohl i předtím, ale teď se nemusím bát že nakazím manželku nebo rodiče.

Jdi si rovnou nastřelit čip do ruky
-----
Čipy mi přišly vždycky vtipný a naivní - zaprvý by se to snadno identifikovalo, zadruhý by sloužili leda k určení polohy a moc by toho nezvládl. Přitom takřka každej člověk u sebe má chytrej mobil, teď už většinou propojenej s počítačem přes google/apple účet. Takže je dostupná nejen neustálá poloha uživatele, ale i to co dělá na mobilu/počítači a o čem si s kým kde píše. K čemu by ti byl čip? Stačí aby NWO získalo kontrolu (pokud už jí nemá, bububu) nad applem a googlem (případně i facebookem).

Nestahuj kalhoty, když je ještě brod daleko .. Co ty trvalé následky?
Frank Drebin
-------
O trvalých následcích píše pořád dokola pár expertů na zpovědnici, ale svět o tom zatím neví :D. Jakože u těch fakt těžkých průběhů se ukázalo podobné poškození jako u zápalu plic, případně došlo k podobnému poškození jaké ti může způsobit i chřipka. Zatím jsem na žádnou relevantní studii o trvalém poškození organismu u majority nakažených nenarazil.
 libik Muž32 Kategorie
27.12.2020 11:11:36
pocketAces - ale ty jsi děcko. V 18 mi to taky nedělalo nic. Tobě se tkáň regeneruje úplně jiným způsobem. Já se bavím o středním a starším věku. A pozor horečka jeden dva dny není problém, ale týden trvající vysoká horečka člověka ve středním a starším věku poškodí. Na to jsou důkazy.
Smajlík  je to svinstvo
27.12.2020 10:46:36
Pragmac nikdy nezklame, zase se budu smat pul dne. Diky.
Smajlík  pojidac psu off
27.12.2020 10:40:07
Jakto, že takovou ,,apokalypsu,, přežilo tolik lidí? ... To nejhorší teprve příjde až se kvůli této celosvětové kovid hystérii začne srát ekonomika.
 jeeea bejby Muž37 Kategorie
27.12.2020 09:29:43
Pragmatix 666: Naprosto přesné!!!
 proč
27.12.2020 09:28:07
je to svnistvo: Píčovina. Za život jsem prodělal několik horeček i přes 39 stupňů, moje atletické výkonny se vždy vrátili do normy poměrně rychle. Mluv za sebe.
 pocketAces Muž19 Kategorie
27.12.2020 08:58:21
Hm, schazim se s lidma, co covid nemaji a nemeli a taky se nebojim, ze nekdo nekoho nakazi.

Pragmatix: Tady treba pisou, ze ucinnost ockovani je mininalne tri mesice. Presna delka se zatim jeste nevi.
https://1url.cz/hzb6v
 methyl
27.12.2020 08:47:58
Nestahuj kalhoty, když je ještě brod daleko .. Co ty trvalé následky?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.12.2020 08:17:37
*Dokončení
Btw, víte, že ta americká sestra, co se v přímém televizním přenosu složila cca 15 minut po očkování vakcínou, když měla sloužit jako loutka ukázky její bezpečnosti - tak následně zemřela?
Samozřejmě tu máme hned kupu recipročních záchranných damage control akcí, že ne. Ale vzhledem k tomu, že se složila v přímém přenosu a jiní taky i s mnoha zdravotními dopady, neviděl bych to dobře.
Ale covidové ovečky už nám brečí, když se nemohou za své prachy nechat otestovat, takže fronty na očkování jedovatými sračkami budou jistě také náročné a dlouhé, sem tam rozehnané policisty. Abyste si uvědomili, že testovat se a vakcinovat za své peníze není žádné právo ani povinnost, ale bonus pro vyvolené. :))
Jo, tak se na to musí, v kšeftování a prodávání sraček ovcím jsou organizátoři koronadivadla skutečně profíci. Prosit na kolenou o to budete, prasata!
Jako o možnost fachčit dvanáctky a bydlet v nájmu a na hypotéku.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
27.12.2020 08:16:09
ČÁSTEČNÉ protilátky máš na pár týdnů maximálně a jen na daný kmen, na další ne.
Mám info od lidí, co to prodělali, že to chytli znova klidně do 14 dní.
To samé bude LOGICKY s vakcínami. A to samé je s chřipkovými kmeny a vakcínami na chřipku, překvapivě. Naopak často platí, že chřipku lidé chytnou ihned poté, co se nechali naočkovat. Dá se očekávat, že tady to bude to samé + dle dosavadních zkušeností dobrovolníků vedlejší účinky, doživotní poškození či smrt.

Jinak gratuluji, jsi ideální materiál do sekty svědků covidových. Radost z nově nabytého nadstandardního práva opustit v roušce domov a prohlédnout si, co vše je zavřené a kam nesmíš, musí být úžasná. Stejně jako povinnost se dokola testovat a očkovat, abys mohl makat na své otrokáře, abys měl kde bydlet a co jíst.
Není nad to radovat se, že jsi ze statusu otrok v Pekle normál postoupil na level otrok v Očistci super.
Naštěstí touto diagnosou jako pragmatický realista a příležitostný idealista netrpím.
Jdi si rovnou nastřelit čip do ruky, ušetříš si hrůzy a rizika vakcíny (i pro své blízké, které můžeš nakazit tím, co v tom svinstvu příp. pro vaši i naši bezpečnost bude).
Jo počkat, vlastně ne, testovat a očkovat se budeš muset i s tím čipem, sorryjako.
Samozřejmě je na místě věřit panu Gatesovi a spol., že chce lidi zachránit před nemocemi svými vakcínami ten samý člověk, co chce vyvraždit většinu lidí depopulací - to dává smysl. Zvláště po úspěšné depopulaci vakcínami proti obrně, ptačí chřipce apod. Mimochodem, proč tolik dětí trpí alergiemi, psychickými poruchami nebo až do 4+ let nemluví? To za socialismu nebývalo.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
27.12.2020 05:00:03
Lidi to nevědí, ale pokud je několik dní teplota kolem 39 st. C, tak je nevyhnutelně poškozený myokard. Ale to může být jen třebas jen o pár procent, tak jako se to stalo mně, že mi poklesla EF LK (efektivita levé komory) čili výkonnost srdce jako pumpy o 15%. V denním životě se to neprojevuje nijak. A ani bych na to nepřišel při obyčejné chůzi nebo v práci. Přišel jsem na to až v Tatrách v létě ten rok, co jsem prodělal chřipku se středně těžkým průběhem. To už se stalo v roce 2005. Od té doby nevyjdu na vysoký kopec nebo horský štít. Nevěděl jsem, že mám sníženou kapacitu srdce. Normálně jsem šek do tater jako každý rok předtím a ve 2/3 kopce zkolaboval skoro a arytmie a dušnost. Pak až následné vyšetření zjistilo mírní poškození myokardu a snížení EF LK o 15%.

Pokud tohle dělá chřipka, je jasné, že covid taky.
 je to svinstvo
27.12.2020 03:11:01
To je fajn. Asi to nebylo příjemné, ale konec tady dobrý.

Obávám se, že ministr bude hovořit o nějaké "eskalaci".
 Positive plus Muž Kategorie
27.12.2020 01:47:11
Všude je takové krásné ticho, když jsou všichni mrtví...
 Pocovidovej obyvatelPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk