Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150891, vloženo 26.11.2020 19:26:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stydím se jít s mužem někam si sednout
Ahojte, tahle věc mě dost trápí, mám to tak odjakživa, asi to bude tím, že nejsem moc chytrá ani šikovná, proto se bojím nějakého trapasu, že něco provedu. Prostě když by mě muž pozval vyloženě jenom na večeři, tak mám strach z toho, že já nevím třeba se poleju pitím nebo udělám nějaký trapas ohledně jídla, že třeba nebudu vědět co to je za jídlo podle jídelního lístku, dál že si nebudeme mít o čem povídat, budu jak pod drobnohledem, bo nic jinýho než koukat na toho druhýho se v restauraci dělat nedá, tak že spíš uvidí moje nedostatky, že se blbě oblíknu, atd., že budu kecat nesmysly, pak samozřejmě ošemetná otázka ohledně placení. Nevím, prostě mi přijde, ž tyhle situace nezvládám. Přitom když jdu s kamarádkou nebo v partě, tak mi to nevadí. Jo kdybych měla jít na rande třeba na procházku nebo do zoo nebo do kina, tak to je jiná, okolo bude dost věcí, který upoutaj pozornost, na který se dá stočit téma hovoru, takže se snáz hledá téma k rozhovoru, případně v kině se ani mluvit nemusí, no a pak když se uvolním, tak na konci výletu třeba na to pivo bych zašla, ale celé rande strávit v restauraci u jídla, z toho mám vždycky strašné nervy a nevím, jak to protějšku vysvětlit, aby si nemyslel, že jsem nějaká divná nebo nespokojená s jeho pozváním nebo nedejbože nemám zájem. Holky máte s tímhle taky problém? Co vy kluci, jak to vidíte?
 Liviee Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2020 16:18:16
Miluju slečny které se polévají polévkou :D
 timtim2
27.11.2020 15:30:59
Technik: připomněl jsi mi mou první, ta měla taky "ruce volšový" - jak bylo na stole něco vyššího, nebo v dosahu něco nepřibitého, musel jsem to pořád jistit (ne nerad) a byla kolem toho vždycky sranda - i věci jako "dlouhý rukáv a polévka, bacha" (po zkušenosti).
 Odpočinek Muž51 Kategorie
27.11.2020 08:12:00
Jít na rande s holkou, která přitahuje trapasy a různé drobné průšvihy bývá pro chlapa docela dobrý zážitek (pokud není vystresovaný víc než ona). Chlap pak může být ten hrdina co ji zachraňuje, ochraňuje a trochu jí i hlídá :-)
A ty aspoň zjistíš co je to za člověka.

Když jsem byl s jednou slečnou poprvé v restauraci, tak se jí povedlo zvrhnout sklenici piva. Takže celý stůl politý a já měl politý kalhoty. Když jsme byli podruhé v restauraci, tak mě opět polila pivem. A když jsem s ní pak jel večer vlakem domů, tak se jí povedlo rozlít kafe co si koupila na nádraží a mě opět polít. Rande s ní jsem rozhodně nepovažoval za katastrofu, ale za docela dobrou zábavu. Takže to neřeš a ber to spíš jako test toho druhého.
 Technik
27.11.2020 00:16:02
Protože večeře v restauraci na prvním rande může být pro NĚKTERÉ lidi vyloženě špatný nápad.
První rande v restauraci je skoro jako divadlo.

Ženy si hrají na křehké princezny a elegantní dámy.
Muži si hrají na neohrožené rytíře a galantní gentlemany.
Nikdo není sám sebou.
Všichni se tam přetvařují, jen aby udělali dobrý, nezapomenutelný dojem na svůj protějšek.

V restauraci může večeře trvat třeba dvě hodiny. A to je pak extrémně náročné a nepříjemné zůstat v roli, předvádět své nejlepší já po tak dlouhou dobu a ještě pod přímým dozorem potencionálního partnera sedícího naproti. Taky někomu může vypadnout banální text a nastane trapné ticho. A pokud v té chvíli není co jíst, je to konec světa. Člověk se tam vůbec nesoustředí na druhého člověka, ale soustředí se pouze na sebe. Respektive na to, jak sám vypadá před jedním divákem.

Když pak muži a ženy hodnotí, jaké bylo jejich první rande v restauraci, tak takovou večeři označí jako fiasko na celé čáře. Ale přitom to fiasko nemusí mít nic co dočinění s oním spolustolovníkem/spolustolovnicí. Na vině je spíš ta nepříjemná, stresující atmosféra, která vládla u stolu, protože se člověk po dlouhou dobu a přímo před upřenými zraky druhého člověka bál být sám sebou. A tady tu tíživou atmosféru si spojí se svým randícím protějškem, kterému při žvýkání pizzy upadl kousek ananasu na ubrus. Prostě působí nepříjemně.

Navíc konzumace jídla je docela intimní záležitost. Takže proto ti nevadí jít na večeři s rodinou či kamarády. Když spolu hodujete u jednoho stolu, dáváte tím jeden druhému mlčky najevo svou důvěru a to, že se spolu cítíte příjemně a spokojeně.
A tudíž pokud jdeš na rande do restaurace s neznámým člověkem, tak můžeš lehce nabýt dojmu, že ta důvěra a spokojenost je předem vynucená.
 Seid bereit
26.11.2020 22:10:48
Liviee - jo, do sauny nebo jít k vodě/zaplavat si do bazénu, to můžu :) Ale mám pocit, že jako první rande se to nehodí.
Tak rovnou navrhni, kam bys chtěla zajít, jak píše Sinusis, jestli se té restaurace tak obáváš. Ale pro to není skutečně žádný důvod.
 Teta Dana
26.11.2020 21:55:36
Když uděláš nějaký trapas, tak budeš aspoň nezapomenutelná je to i milé a sympatické. Aspoň na takové rande nikdy nezapomenete a budete na to s úsměvem vzpomínat. Nic není tak hrozné, jak ze začátku vypadá. Neboj se.
 jitrnice Žena54 Kategorie
26.11.2020 21:10:01
A lehnout by ses nestyděla?
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
26.11.2020 21:06:33
Třeba já jako muž bych taky šel s ženou raději na procházku než do restaurace. rande v restauraci to fakt ne. Poud nechceš jít na rande do restaurace, tak to tomu muži rovnou řekni, že bys chtěla se sejít někde jinde.
 Sinusis
26.11.2020 20:48:50
"Vybíravý jsem nebyl. Nepohrdl jsem ani ováleným soustem, neboť tělo sportovce potřebuje mnoho kalorií a neptá se, kde jsi je sebral." (Šimek a Grossmann)

Vidím to tak, že když jsi z toho nervózní, pak úplně nejlepší jak zajistit aby si protějšek něco nemyslel, je buď prostřelit mu hlavu, anebo se o té nervozitě zmínit. Není to nic za co by ses měla omlouvat, dá se to udělat s úsměvem a sebejistě, je to příležitost jak se ho u stolu přirozeně a důvodně dotknout na předloktí, jak na to kandidát zareaguje je taky dobrý test, samá pozitiva.

A jinak jde jen o příjemnou činnost (příjem potravy) v příjemné společnosti (nebo si to nech zabalit sebou), a jestli se bude celé rande odehrávat jen u jídla, do toho snad máš taky co mluvit, nebo ne?
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 20:38:33
Frank Drebin: Fajn, v pohodě :D
 kokoska94 Žena26 Kategorie
26.11.2020 20:28:10
Už mě to nezajímá ..
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 20:27:47
kokoska94: Ale jen tak 5 minut, pak mě to už nezajímá :) Tak co, bylo to druhý?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 20:27:25
Ahoj, myslím si, že ty trapasy moc hrotíš, všichni jsou jen lidé, tak je třeba odpouštět, udělat si srandu, přejít to - podle situace. To, o čemž si budete povoatu, neřeš, to vymýšlí ten kluk, protože obvykle on se cítí vinen za „trapné" ticho, které nemusí být ani zdaleka trapné. Rozhovor je umění, ne nadarmo se jedna knížka jmenuje Umění ptát se :)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
26.11.2020 20:23:43
Frank Drebin: tady je někdo zvědavý, že? :D
 kokoska94 Žena26 Kategorie
26.11.2020 20:18:56
kokoska94: Jestli bylo i druhé rande, tak mu to asi až tak nevadilo :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 20:15:33
Na rande v restauraci na obědě jsem byla jednou a rovnou na prvním. A bylo to v pohodě. Akorát já mám obecně problém mluvit, takže jsem měla strach tady z toho. :D Ale dobrý. ;)

S placením se rovněž cítím nesvá, když to za mě má někdo platit. S těmi obavami, jestli se poliješ :D Já se zase vždycky poliju u polévky :D Nevím, proč :) a na rande v restauraci jsem se polila samozřejmě taky :D ještě, že tam byl ubrousek... no otočila jsem to na vtip, co jiného mi taky zbylo, že ;)

Tudíž ti v podstatě rozumím téměř ve všech ohledech. :D Raději rande někde na procházce, v kině ...
 kokoska94 Žena26 Kategorie
26.11.2020 19:51:39
Liviee: Žena zabalená v ručníku, je jako tortilla... Prostě k nakousnutí ... :)

No, možná spíše palačinka, páč u té mám větší chuť jí vždycky rozbalit a zkontrolovat, jestli má v sobě dost marmelády nebo nutelly ... :)
 Vat69
26.11.2020 19:45:58
Nemám s tím problém jako takový, ale mám problém, že jsem magnet na trapasy v restauraci. Jednak mi proti všem trapným situacím pomáhá jedna celkem praktická věc - když je nejhůř, udělat si ze sebe srandu. Tohle umění bych nevyměnila ani za všechno zlato světa. A druhá věc, co pomáhá, je říct si, jaký vliv na můj život bude mít tahle událost za padesát let. Prostě představit si sebe za padesát let, a zjistit, že jsem pravděpodobně neumřela na to, že se mi stal trapas v restauraci. Navíc trapas, který se dost možná ani nestane. Když nevím, co znamená něco v jídelním lístku, tak si nehraju na dokonalou a prostě se zeptám, a když nevím, jak se vyslovuje nějaký název, raději neexperimentuju se svým lingvistickým cítěním, které není valné, usměju se na číšníka/číšníci, a zeptám se: "Prosím Vás, jak se tohle čte? A co to vlastně je?" Myslím, že není ostuda něco nevědět. S tím pobryndáním se nebo rozlitím něčeho, s tím neporadím... Ale taky to jde přejít a kapku to nadlehčit humorem.
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
26.11.2020 19:45:03
Vat69: tak do sauny bych třeba šla (ne hned nahá samozřejmě).
 Liviee
26.11.2020 19:43:41
Aha, tak už chápu tu holku, kterou když jsem pozval na rande, tak nešla...

Myslel jsem, že první rande v sauně bude skvělým místem pro upřímné uvolnění.
 Vat69
26.11.2020 19:36:15
Když tě muž pozve, tak proč se zabýváš otázkou ohledně placení?
 Teta Dana
26.11.2020 19:35:35
Že když člověk miluje, tak není co řešit :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk