Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150868, vloženo 26.11.2020 14:14:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechápu co se stalo....
Ahoj...
Přemýšlím nad tím pár dnů a nechápu co se stalo.
Abych vás uvedla do děje : mám kamarádku nebo spíš měla jsem kamarádku ? :D co xkrát nepřišla do práce a následně jí za to vyhodili. Od jejího ex jsem se dozvěděla, že je na mě naštvaná a přijde jí to nefér, že já práci mám a ona ne. Já do práce chodila včas, ale to teď není podstatný :)
No takže, naštvaná kámoška mi samozřejmě nic neřekla, ale občas mi třeba napsala. Jenže teď jsem jí neviděla tak tři týdny, dokonce jsem jí i psala na messenger i na instagram. Na messengeru žádná odpověď, ale na instagramu se mi dostalo odpovědi od jejího současného přítele, že se sundala z flašky a že mi napíše druhý den. Nic. Žádná odpověď ani po třech dnech. Její ex mi psal, že mu píše ten její současný přítel. Dokonce mi poslal aji co psal. A dozvěděla jsem se strašně krásnou věc :))) že je rád, že jsem od jeho přítelkyně, tedy svoji kamarádky, eliminována. Přesně takhle to napsal. :Dd Že já mám na ni špatný vliv. :D Samozřejmě to byly jen kecy, protože já na nikoho špatný vliv nemám. A říkalo mi to dost lidí z práce, že mě táhne dolů. Ale to je fuk, mám svojí hlavu. Spíš mi jde o ten princip nebo jak to nazvat. Kámoška, kterou znáte cca 6 let a tvrdíte o sobě, že jste nejlepší kamarádky vám nestojí ani za to, aby jste ji odpověděli na jednu blbou zprávu .. nebo aspoň napsat cokoliv “chtěla si včera něco?”. Docela mě to mrzí... nevím čím jí ten kluk vymývá mozek nebo co jsem jako udělala tak špatného, že nestojím ani za jednu blbou zprávu a ještě je rád, že mě od ní eleminoval. :Dd Zkrátka mě to mrzí a hlavně nechápu příčinu této situace. A jestli si říkáte proč jí nenapíšu... pochybuji, že bych dostala nějakou odpověď.

Očividně mi asi nestojí za to se tím trápit a jít dál a bavit se s lidma, které nemusí nikdo ode mě eliminovat :Dd je mi to fakt k smíchu.. a to se taky choval jak kámoš. Falešných lidí je očividně spousty a přetvařovat zvládá očividně taky každej...;)
 ztracenaaaaa Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 15:47:16
Třeba ten její nynější ví, že máš radši jejího ex než jeho.
 Ravenor Muž25 Kategorie
26.11.2020 14:41:34
A s tím ex se rozešla proč, netušíš? Tedy jestli už spolu netrávili takhle tajně čas a nemeškala v práci právě kvůli nějakému podvádění. Nebyla to nějaká intrika ze strany toho součastného, který se snažil vyřadit tebe a i jeho?
 Anonym ZuluPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk