Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Otázky - Vzkazy č.1150850, vloženo 26.11.2020 11:46:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vysoká škola - ano nebo ne?
Zdravím,
chci se vás zeptat na vysokou školu. Vím, že je to zcela individuální, ale zajímá mě váš názor. Momentálně studují školu, co mě nebaví, doslova mě to sere. (Možná je to i tou distanční výukou). No každopádně přemýšlím, že ji změním. Vždy byl můj sen psychologie, ale já nejsem typ člověka, co by svůj každý den obětoval škole a učení.
Každopádně se chci zeptat, jak jste to měli vy? Studovali jste proto, že jste tu práci opravdu chtěli dělat anebo jen kvůli titulu?
Přemýšlím nad pedagogickou nebo nad voškou, se kterou mě na opak lidi taky děsí, že jste tam dny i noci. Bohužel ani ve svých 20 nemám plány.
Děkuji, budu moc ráda, pokud se zapojíte.
 JenTakNějak Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 22:41:37
Když nejsi ochotný studiu něco objetovat, tak se tam ani nehlas...a raději objetuj zbytek života nějaké přiblblé práci...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
26.11.2020 14:25:34
Nepíšeš co za školu studuješ, ve kterém ročníku jsi, co rodina případně přítel, máš-li jakého, materiální zázemí...
Takže těžko radit.
Smajlík  Yarda1
26.11.2020 13:54:18
Pokiaľ ťa to nebaví určite choď inde. Nie si už na SŠ, kde si viac menej iba kvôli maturite. Poznám pár ľudí, čo prestúpili na inú VŠ a sú spokojný.
No a s tým, že ako ďalej ti poradím iba toľko, že by si mala ísť tam, kde ťa to bude baviť. Kľudne by som sa nebál ani tej psychológie na tvojom mieste.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
26.11.2020 12:44:39
Já mám vystudovanou VOŠ i VŠ a na VŠ ještě pokračuju. Všechny školy byly a jsou srdeční záležitost. Baví mě to a neměnila bych. A ano rovněž jsem poslouchala, že VOŠKA je úplně k ničemu a nic mi nedá. :D Byly to nejlepší roky, které jsem měla. A teď se směju zase já, protože DiS. vypadá za jménem dobře :D a studium mi hodně dalo.

Tudíž na ostatní názor se moc nedívej, protože oni za tebe studovat nebudou ;) Baví tě psychologie, běž jí studovat. Anebo chceš jít na VOŠKU? Tak tam běž. To, že pro někoho bylo studium utrpení, neznamená, že to bude tvůj případ. ;)
Smajlík  kokoska94 Žena26 Kategorie
26.11.2020 12:18:06
Nikdy jsem nevěděl, co chci za práci v životě dělat, proto jsem skončil na gymplu. A osud mě pořád někam tahá.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
26.11.2020 12:09:02
Já jsem např. věděl, že s Gymplem nemám prakticky nic. Takže jsem musel na VŠ. Věděl jsem, že mi jdou jen technické předměty, rozhodně žádné drcení nazpaměť. Tudíž jsem šel na Elektrotechnickou fakultu. Že bych z toho byl unešený se říct nedá, ale chodíval jsem na třísměnnej provoz na brigády a to mě vždy vyléčilo a vždy poučilo, že musím VŠ dodělat, jestli chci solidní zaměstnání. ;) Takže takto jsem uvažoval. VŠ jsem dokončil, i když jsem prodlužoval :D mám solidní zaměstnání, chodit si můžu kdy chci do práce i z práce a peníze mám slušný. Stačí mi to ;) zrovna jsem koupil byt 3+1 v Plzni :) Takže asi tak ... :)
Smajlík  Snapiczeq Muž34 Kategorie
26.11.2020 12:00:13
Na psychologii se fakt nemusíš učit denně, není to medicína, tak klid. Nejhorší jsou za mě dějiny, pro mnohé taky neurofyziologie, ale mně osobně připadala vždy zábavná.
Jinak jo, vesměs studuji to, co mě baví.
 oh amygdala Žena20 Kategorie
26.11.2020 11:57:40
Spíš se zamysli, co bys chtěl v budoucnu dělat. Je blbost např. studovat některé humanitní obory, když seš introvert, nebo dokonce sociofob. Já jsem studoval hlavně proto, že byla krize, nebyla práce a měl jsem takový ty naivní představy, že až vystuduju, bude ze mě pan někdo.
 Van Generator Muž30 Kategorie
26.11.2020 11:49:19
Já jsem VŠ studoval, protože mě ten obor bavil a taky kvůli titulu, ale věděl jsem, že se tomu věnovat nebudu.
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk